راهپیمایی محکومیت اقدامات ساختارشکنان درشهرستان فلاورجان برگزار می شود
راهپیمایی محکومیت اقدامات ساختارشکنان درشهرستان فلاورجان برگزار می شود

با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی محکومیت اقدامات ساختارشکنان در شهرستان فلاورجان (شهرستان شهدای خط شکن  فلاورجان)  برگزار می شود. مردم شهرستان فلاورجان فردا صبح در محکومیت اغتشاشات اخیر   و آسیب رساندن آشوبگران به اموال عمومی راهپیمایی برگزار کرده و حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنند. در پی حرکاتِ ساختارشکنانه عده […]

با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی محکومیت اقدامات ساختارشکنان در شهرستان فلاورجان (شهرستان شهدای خط شکن  فلاورجان)  برگزار می شود.
مردم شهرستان فلاورجان فردا صبح در محکومیت اغتشاشات اخیر   و آسیب رساندن آشوبگران به اموال عمومی راهپیمایی برگزار کرده و حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنند.
در پی حرکاتِ ساختارشکنانه عده ای معدود، که در روزهای اخیر، با طراحی و هدایتِ پشت صحنه و ذلت بار استکبار جهانی در شهر شهیدپرور قهدریجان  انجام گرفت و با تعرض به اماکن و اموال عمومی موجبِ نارضایتی امت شهیدپرور شد.
در همین راستا و در جهت محکوم کردن اینگونه رفتارهای ناشایست، مردم غیور و ولایتمدارشهرستان فلاورجان ، روز پنج شنبه  ساعت ۹ صبح  در مسیر میدان انقلاب به سمت میدان آزادی شهر فلاورجان راهپیمایی کرده و حماسه ای دیگر می آفرینند که از همه قشرهای مختلف مردم  و امت حزب الله  برای شرکت در این راهپیمایی دعوت شده است.
گفتنی است مراسمی نیز از ساعت ۸ صبح  با حضور اصناف وبازاریان وعموم مردم در مسجد جامع شهر فلاورجان واقع در میدان انقلاب در محکومیت اقدامات ساختارشکنان در شهرستان فلاورجان برگزار می شود