استقبال از دومین کارگاه فرزندپروری در قهدریجان
استقبال از دومین کارگاه فرزندپروری در قهدریجان

دومین جلسه کارگاه تکنیک های فرزندپروری که توسط بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای شهر قهدریجان و برای عموم مردم برگزار می شود با استقابل کم نظیر مادران روبروشد. در این کارگاه که با حضور بیش از ۳۳۰ نفر از مادران در سومین روز بهمن ماه برگزار شد خانم محمدی کارشناس مسائل خانواده و تربیت […]

دومین جلسه کارگاه تکنیک های فرزندپروری که توسط بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای شهر قهدریجان و برای عموم مردم برگزار می شود با استقابل کم نظیر مادران روبروشد.

در این کارگاه که با حضور بیش از ۳۳۰ نفر از مادران در سومین روز بهمن ماه برگزار شد خانم محمدی کارشناس مسائل خانواده و تربیت فرزند به بیان سر فصلهاي رابطه رفتار فرزند با تربيت والدين، تكنيكهاي جلوگيري از حواس پرتي، تكنيكهاي نه گفتن به كودكان، تكنيك هاي تربيت كودك حرف شنو، مسئوليت پذيري كودكان، آموزش تصميم گيري به كودكان، چرا بچه ها دروغ مي گويند و كودك بيش فعال پرداخته و به سئوالات مخاطبین نیز پاسخ داد.

بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای قهدریجان که از مجتمع های فرهنگی تحت مدیریت موسسه فرهنگی تسنیم نور می باشد، توانسته است با برنامه ریزی اصولی در ارتقاء سطح فرهنگی خانواده در شهر قهدریجان گام های موثری بردارد.

/موسسه فرهنگی تسنیم نور