کشاورزان فلاورجانی در پی بحران آب در استان اصفهان به نان شب محتاج شده‌اند.

سیدناصرموسوی لارگانی درباره وضعیت پیازکاران فلاورجان گفت: سزاوار نیست کشاورزانی که چندین هکتار دارند، توانایی تامین اقتصاد معیشت خود را نداشته باشند بنابراین می‌بایست هرچه سریعتر مسئولان استانی و کشوری راهکار کارآمدی در این راستا اتخاذ کنند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به بحران کمبود آب که در استان اصفهان به وقوع پیوسته است، بعید می‌دانم امسال پیازکاران و کشاورزان استان اصفهان در این حوزه انتخابیه کشت پیاز را انجام دهند زیرا هم اکنون در اصفهان مردم برای تامین آب آشامیدنی با مشکل روبرو هستند.
وی ادامه داد: مقرر است که خسارت عدم کشت به کشاورزان پرداخت شود اما متاسفانه مدیران استانی و کشوری بخشی‌نگری کرده‌اند بدین معنا که به بخشی از کشاورزان استان اصفهان خسارت پرداخت کردند اما بخش دیگر را نادیده گرفته‌اند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: کشاورزانی که روزگاری مخارج چندین خانواده را تامین می‌کردند هم اکنون تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ( ره ) هستند؛ بنابراین بدیهی است که با وضعیت کنونی،کشاورزان نمی‌توانند از چرخه تولید محصولات کشاورزی به جایگاه مناسبی برای تامین اقتصاد معیشتی خود برسند.
منبع:خانه ملت /.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *