استاندار اصفهان به شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان ادای احترام کرد+تصاویر
استاندار اصفهان به شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان ادای احترام کرد+تصاویر

استاندار اصفهان با حضور در گلزار شهدای شهر فلاورجان ، به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس این شهرستان ادای احترام کرد. دکتر مهر علیزاده که روز پنج شنبه به منظور ديدار و گفتگو با كشاورزان پرتلاش و ولايتمدار شهرستانهای جنوب غربی استان اصفهان به فلاورجان سفر کرده است، با […]

استاندار اصفهان با حضور در گلزار شهدای شهر فلاورجان ، به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس این شهرستان ادای احترام کرد.
دکتر مهر علیزاده که روز پنج شنبه به منظور ديدار و گفتگو با كشاورزان پرتلاش و ولايتمدار شهرستانهای جنوب غربی استان اصفهان به فلاورجان سفر کرده است، با حضور در گلزار شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهر فلاورجان و تقدیم گل به مزار شهیدان، با آرمان های شهدای والامقام انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی تجدید میثاق کرد.


شهرستان فلاورجان ۱۴۰۰شهید، پنج خانواده ۳ شهیدی، و۸۳خانواده دو شهیدی و همچنین دو هزار و ۷۰۰ جانباز و ۱۱شهید مدافع حرم و ۱۸۴ آزاد در دوران انقلاب اسلامی تقدیم نموده است به نام خطه شهدای خط شکن لقب گرفته است .
استاندار اصفهان در سفر خود به شهرستان فلاورجان بررسي مسائل مربوط به خشكسالي و كمبود منابع آب و اجراي طرح سازگاري با كم آبي و ديدار و گفتگو با كشاورزان پرتلاش و ولايتمدار شهرستان فلاورجان در مصلی فلاورجان را در روز پنجشنبه ۲۳ فروردين را در برنامه کاری خود دارد.