فرماندار فلاورجان:  جانبازان مدال افتخار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند
فرماندار فلاورجان:  جانبازان مدال افتخار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

فرماندار فلاورجان در مراسم گرامیداشت روز پاسدار گفت: نقشی که شهدا و جانبازان  در دفاع مقدس آفریدند ،مدال افتخاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است به دلیل اینکه جانبازان عزیز فعل همراهی، ادب و محبت را خوب صرف کردند. جشن روز پاسدارو جانباز در  حسینیه سید الشهدای ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان با حضور حجت […]

فرماندار فلاورجان در مراسم گرامیداشت روز پاسدار گفت: نقشی که شهدا و جانبازان  در دفاع مقدس آفریدند ،مدال افتخاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است به دلیل اینکه جانبازان عزیز فعل همراهی، ادب و محبت را خوب صرف کردند.
جشن روز پاسدارو جانباز در  حسینیه سید الشهدای ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان با حضور حجت الاسلام  والمسلمین علی رئیسیان نماینده ولی فقیه در سپاه ، مهندس اصغر هدایت  فرماندار شهرستان و جانبازان  دفاع مقدس امروز ۳ اردیبهشت  مصادف با میلاد حضرت امام حسین علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام و امام سجاد علیه السلام  برگزار شد
اصغرهدایت فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه گفت: ساعات و لحظه‌های ماه شعبان از بهترین زمان‌هاست و اگر تمسک به اهل‌بیت(ع) داشته باشیم منجر به عاقبت‌به‌خیری خواهد شد.
وی با اشاره به مقام شخصیتی جانبازان ۸ سال دفاع مقدس افزود: جانبازان فعل همراهی و ادب و محبت را صرف کردند و با از خودگذشتگی در مسیر ولایت‌مداری و حفظ آرمان‌های نظام و انقلاب قدم برداشتند که امروز وظیفه هر مسئولی عمل به همین نگاه و سیره است.
فرماندار شهرستان فلاورجان در پایان  با اشاره به مدال افتخار جانبازان در ۸ سال دفاع مقدس گفت: نقشی که شهدا و جانبازان  در دفاع مقدس آفریدند ،مدال افتخاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است به دلیل اینکه جانبازان عزیز فعل همراهی، ادب و محبت را خوب صرف کردند.