جلسه بررسی مشکلات راه های روستایی شهرستان فلاورجان برگزارشد
جلسه بررسی مشکلات راه های روستایی شهرستان فلاورجان برگزارشد

جلسه بررسی مشکلات راه های روستایی شهرستان فلاورجان با حضور دادخواه معاون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و هدایت  فرماندارشهرستان فلاورجان  ۶ اردیبهشت در سالن اجتماعات فرمانداری فلاورجان برگزار شد. فرماندار شهرستان فلاورجان با اشاره به قرار گرفتن شهرستان فلاورجان در مسیر بزرگراه ذوب آهن کشور توجه ویژه به مسیر […]

جلسه بررسی مشکلات راه های روستایی شهرستان فلاورجان با حضور دادخواه معاون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و هدایت  فرماندارشهرستان فلاورجان  ۶ اردیبهشت در سالن اجتماعات فرمانداری فلاورجان برگزار شد.
فرماندار شهرستان فلاورجان با اشاره به قرار گرفتن شهرستان فلاورجان در مسیر بزرگراه ذوب آهن کشور توجه ویژه به مسیر های ورودی شهر ها و روستا های  این شهرستان را خواستار شد و افزود : وضعیت برخی جاده های شهرستان نیاز به رسیدگی دارد و امید واریم اداره کل راهداری استان اصفهان در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.
در این جلسه  در خصوص ورودی های روستا ها   از سمت کنارگذر اتوبان  ذوب آهن اصفهان  برای هر سه بخش مرکزی ،قهدریجان و پیربکران بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است در این جلسه موسوی ، زمانی و  عبائی بخشداران سه بخش به همراه مسئولین شرکت تعاونی ها ،دهیاران،روسای راه وشهرسازی وراهداری  هم حضور داشتند.