اولین همایش هوافضا و خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین(پهباد)در پیربکران
اولین همایش هوافضا و خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین(پهباد)در پیربکران

 اولین همایش هوافضا و خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین(پهباد) در سالن اجتماعات معلم آموزش و پرورش پیربکران برگزار شد. مجتبی سهرابی رئیس آموزش و پرورش پیربکران درابتدای  جلسه خطاب به دانش آموزان شرکت کننده در این همایش گفت: هدف از برگزاری چنین همایش هایی استفاده از خلاقیت ها، افکار و ایده های نو شما دانش آموزان […]

 اولین همایش هوافضا و خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین(پهباد) در سالن اجتماعات معلم آموزش و پرورش پیربکران برگزار شد.

مجتبی سهرابی رئیس آموزش و پرورش پیربکران درابتدای  جلسه خطاب به دانش آموزان شرکت کننده در این همایش گفت: هدف از برگزاری چنین همایش هایی استفاده از خلاقیت ها، افکار و ایده های نو شما دانش آموزان است. وی با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری” حمایت از کالای ایرانی” افزود: این همایش ها زمینه ساز بروز و ثبت ایده های شما آینده سازان کشور می باشد و می تواند در استقلال و خودکفایی کشور مؤثر واقع شود.

در ادامه کاپیتان بینایی هدف از برگزاری این همایش را تقویت روحیه مشارکت دانش آموزان و آشنایی و آگاهی آنان به موضوع هوافضا و خلبانی هواپیماهای بدون سرنشین بیان کرد.

انتخاب نخبگان دانش آموزی پسران و دختران در سطح دبیرستان و هنرستان، برنامه ریزی آموزشی دراز مدت و هدفمند جهت ارتقا در سطح کشوری و سمپوزیون جهانی و ایجاد فرهنگ هوانوردی بصورت جدی در سطح شهرستان از اهداف این همایش بوده است.

این همایش با ایده و طرح و هماهنگی پژوهشسرای دانش آموزی شهدای هسته ای پیربکران و مشارکت بخشداری و اداره آموزش و پرورش پیربکران بوده است.

کاپیتان کاظم کاظمی ونهری رئیس استاندارد پرواز یگانهای پروازی ویژه صابرین کشور، کاپیتان بینایی رئیس کمیته هوانوردی رادیو کنترل استان اصفهان و عضو کمیته هوانوردان کشور و خلبان محمد کاظمی استاد آموزشی هواپیماهای پهباد سخنرانان این همایش بودند.