پیام تبریک مدیریت بحران شهرستان  فلاورجان به مناسبت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ
پیام تبریک مدیریت بحران شهرستان  فلاورجان به مناسبت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ

پیام تبریک  محمد عسکری مدیریت بحران شهرستان فلاورجان به مناسبت روز جهانی هلال احمر وصلیب سرخ بدین شرح است: «هلال احمر طلیعه یک نهضت و حرکت بالنده برای ساختن جهانی به دور از آلام، دردها و رنجهاست! آنجا که دستی یا نگاهی در طلب یاری باشد، دستان مهربان و نوع دوست اعضای جمعیت هلال احمر […]

پیام تبریک  محمد عسکری مدیریت بحران شهرستان فلاورجان به مناسبت روز جهانی هلال احمر وصلیب سرخ بدین شرح است:
«هلال احمر طلیعه یک نهضت و حرکت بالنده برای ساختن جهانی به دور از آلام، دردها و رنجهاست! آنجا که دستی یا نگاهی در طلب یاری باشد، دستان مهربان و نوع دوست اعضای جمعیت هلال احمر برای دستگیری و امدادگری مهیا هستند.
۱۸اردیبهشت نه فقط در تقویم ما که در سراسر جهان، یادآور تلاش زنان و مردانی است که خدمت به همنوع و تلاش برای پیشگیری و تسکین دردها و مصائب نوع بشر را همچون فرضیه ای انسانی و الهی، چراغ راه زندگی خود قرار داده اند؛ آنها که در لباس سرخ رنگ خود بی هیچ ادعا و مطالبه ای برای زدودن غبار غم و اندوه و محرومیت از چهره جهان پر از حادثه و مصیبت امروز، بهترین و شیرین ترین روزهای زندگی خود را خالصانه وقف کرده اند.
اینجانب با درود به روح بلند شهدای امدادگر بخصوص شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان و تمام آنانی که در رساتای تحقق آیه شریفه «من احیاها، فکانما احیاالناس جمیعا» جان پاک خود را برای نجات انسان های حادثه دیده فدا کردند، این هفته گرانسنگ را که با روزهای شادی اهل بیت علیهم السلام در ماه مبارک شعبان المعظم همراه شده است، به امدادگران و نجاتگران، داوطلبان، جوانان و کارکنان خدوم این مجموعه شریف تبریک گفته و امیدوارم با تأسی از آموزه های دین مبین اسلام، در ارائه خدمات بشردوستانه بر دیگران سبقت گرفته و برای جهانی پر از صلح، ایمنی و امنیت و انجام کارهای خیر بیش از پیش مشارکت کنند. توفیق همگان را آرزومندم».