مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید بنیاد شهید شهرستان فلاورجان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید بنیاد شهید شهرستان فلاورجان برگزار شد

مراسم تکریم ازخدمات۳۰ساله خدمت حیدرجعفرزاده رئیس قبل ازجانباز ان وافتخارات ۸سال دفاع مقدس و معارفه علی رفیعی رئیس جدید بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان فلاورجان صبح امروزچهارشنبه ۲۷ تیرماه برگزار و از زحمات صادقانه حیدرجعفرزاده که به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند  تجلیل و تقدیر به عمل آمد. مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید بنیادشهید […]

مراسم تکریم ازخدمات۳۰ساله خدمت حیدرجعفرزاده رئیس قبل ازجانباز ان وافتخارات ۸سال دفاع مقدس و معارفه علی رفیعی رئیس جدید بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان فلاورجان صبح امروزچهارشنبه ۲۷ تیرماه برگزار و از زحمات صادقانه حیدرجعفرزاده که به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند  تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید بنیادشهید و امور ایثارگران فلاورجان با حضور وکیلی مدیرکل بنیادشهیداستان اصفهان وساعدی سرپرست فرمانداری وموسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان ودیگرمسئولین وخانواده محترم شهداوایثارگران برگزارشد.

وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اشاره به آمار ایثارگران گفت: همه امیدواریم که همه ما بتوانیم همه ما در راستای اهداف این بزرگواران قدم برداریم.
وی در ادامه افزود: ما امروز اینجا جمع شده ایم تا یکی از برادران عزیز خود، یعنی آقای جعفرزاده را تکریم نماییم. ایشان در جایگاه خود بسیار زحمت کشیده اند و هم اکنون که به مقام بازنشستگی نائل شده اند می توانیم بگوییم ایشان در این مقام رضایت جامعه ایثارگری را تامین کرده اند. ایشان خودشان برادر شهید و از جانبازان سرفراز دوران دفاع مقدس هستند. وی افزود: مدیر جدید بنیاد فلاورجان آقای علی رفیعی نیز شخصی متخصص، با وقار و تحصیلکرده است و امیدواریم ایشان نیز در کار خود موفق باشد.