رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان فرارسیدن هفته دولت راتبریک گفت
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان فرارسیدن هفته دولت راتبریک گفت

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در پیامی آغاز هفته دولت را به همگان به خصوص دولتمردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: محیط کارمندی، محیط شرافت ، پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی). هفته اول شهریور ماه، […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در پیامی آغاز هفته دولت را به همگان به خصوص دولتمردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

محیط کارمندی، محیط شرافت ، پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی).

هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی” و ” باهنر” مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است

بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال《 حمایت از کالای ایرانی 》نام گذاری شده است، تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

رحمان رئیسی گهروئی
رئیس اداره ورزش و جوانان
شهرستان فلاورجان