پیام شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر فلاورجان به‌مناسبت فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی
پیام شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر فلاورجان به‌مناسبت فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی

شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر فلاورجان همزمان با فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی را صادر کرد.

شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر فلاورجان در پیامی، فرا رسیدن هفته روابط عمومی را به کارمندان و فعالان عرصه علم ارتباطات و دست اندرکاران آن  در شهرستان و شهر فلاورجان تبریک گفت. ‎

به گزارش نیوز فلاورجان ، متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«مقام معظم رهبری(مدظله العالی)»
– اطلاع رسانی یک کارهنرمندانه است … این کار برای مردم هم امیدزاست و هم روشنگر است….. باید مردم به دستگاه ها اطمینان پیدا کنند.
امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
در جهان امروزی ارتباطات نقش مهم، سازنده و مؤثری در گسترش روابط و رشد و تحول همه جانبه ای داشته و دارند. هفته ارتباطات و روابط عمومی فرصت مبارکی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.
اینجانبان ۲۷اردیبهشت ماه آغاز اولین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی های سراسر کشور به ویژه زحمت کشان عرصه ارتباطات در شهرستان و شهر فلاورجان که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی فعالیت می‌ نمایند ، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم این هفته نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

“جواد نصری_سیدمحمدرضا شیرزادی