۱۳:۴۳:۱۴ - دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردار شهید اکبر هادیان : من رستگاری را در این میبینم که با الهام از مکتب دین و قرآن راهی را برگزینم مه همان راه خونین سیدالشهدا(ع) است، و این راه پیروزی است.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- سردار شهید اکبر هادیان : من رستگاری را در این میبینم که با الهام از مکتب دین و قرآن راهی را برگزینم که همان راه خونین سیدالشهدا(ع) است، و این راه پیروزی است. ام شهید : اکبر هادیان تاریخ تولد : ۱۳۴۲ تاریخ شهادت : ۱۳۶۱ محل شهادت […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

سردار شهید اکبر هادیان : من رستگاری را در این میبینم که با الهام از مکتب دین و قرآن راهی را برگزینم که همان راه خونین سیدالشهدا(ع) است، و این راه پیروزی است.

ام شهید : اکبر هادیان

تاریخ تولد : ۱۳۴۲

تاریخ شهادت : ۱۳۶۱

محل شهادت : منطقه عملیاتی محرم

آخرین مسئولیت : مسئول محور اطلاعات عملیات

سن شهید : ۱۹ سال

سردار شهید اکبر هادیان در سال ۱۳۴۲ در خانواده ای دیندار و مذهبی به دنیا آمد و پس از طی تحصیلات راهنمایی به هنرستان وارد شد و در رشته اتومکانیک دیپلم گرفت . او در آغاز حرکت توفنده انقلاب سهم به سزایی داشت و در سال ۶۰ به همراه دیگر بسیجیان به کردستان اعزام شد و به سرکوبی آشوب گران پرداخت . پس از بازگشت از جبهه های نبرد لحظه ای آرام و قرار نداشت ، به همین جهت به عضویت سپاه پاسداران درآمد و باری دیگر راهی جبهه های نور شد و در عملیات فتح المبین شرکت کرد و با اصابت تیر مجروح گشت که پس از بهبودی نسبی بار دیگر به منطقه عملیاتی محرم اعزام شد و به دلیل ابتکار عمل ویژه اش به افتخار فرماندهی محور اطلاعات عملیات نایل گشت. وی سرانجام درحالی که برای شناسایی میادین مین در منطقه عملیاتی محرم مشغول بود در معرض گلوله توپ قرار گرفت و به شهادت رسید.

بندی از وصیت نامه شهید: من رستگاری را در این میبینم که با الهام از مکتب دین و قرآن راهی را برگزینم مه همان راه خونین سیدالشهدا(ع) است، و این راه پیروزی است.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب