۱۱:۴۶:۲۳ - یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان
نخستين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان هدايت اذعان داشت: نقش و منزلت والاي فرهنگيان در رشد و پيشرفت جامعه بركسي پوشيده نيست   به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نخستين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان كه پيرامون تجليل و بزرگداشت مقام معلم، برگزار گرديد، ضمن تبريك […]

نخستين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان

هدايت اذعان داشت: نقش و منزلت والاي فرهنگيان در رشد و پيشرفت جامعه بركسي پوشيده نيست

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نخستين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان كه پيرامون تجليل و بزرگداشت مقام معلم، برگزار گرديد، ضمن تبريك پيشاپيش ولادت باسعادت دخت مكرم نبي گرامي اسلام (ص) حضرت فاطمه الزهرا (س) و ميلاد مسعود بنيانگذار كبير انقلاب امام خميني (ره)، با اشاره به نقش و منزلت والاي معلمان و فرهنگيان، اظهار داشت: نقش و جايگاه والاي معلمان در رشد و پيشرفت جامعه بركسي پوشيده نيست و اجراي برنامه هاي بزرگداشت هفته معلم بايد به نحو مطلوب و مؤثري انجام شود تا بتوانيم گوشه اي از زحمات آنان را جبران كنيم.

فرماندار فلاورجان به آمار بالاي فرهنگيان شهرستان اشاره كرد و افزود: تقدير و تجليل از اين فرهنگيان بايد به طور متمركز توسط آموزش و پرورش شهرستان و با مساعدت و همكاري ديگر دستگاه هاي اجرايي صورت پذيرد.

وي از همدلي و همكاري موجود بين دستگاهي در شهرستان ابراز خرسندي نمود و از همكاري و همراهي شوراهاي اسلامي و شهرداري هاي هشتگانه شهرستان در عرصه هاي مختلف با آموزش و پرورش شهرستان، تقدير و تشكر كرد.

 

حجت الاسلام والمسلمين سيد ناصر موسوي لارگاني نيز در اين جلسه با اشاره به نامگذاري امسال با عنوان “دولت و ملت، همدلي و همزباني” توسط مقام معظم رهبري، خاطرنشان كرد: اميدواريم در سال جاري همكاري و همدلي بين مسئولين نظام مقدس جمهوري اسلامي بيش از گذشته باشد و  با كنار گذاشتن عقايد و خط مشي هاي سياسي، تنها هدف و دغدغه همه مسئولين، خدمت صادقانه به مردم باشد.

نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه فرهنگيان بزرگترين توليدكنندگان هستند، افزود: همه ما توسط همين معلمين و فرهنگيان جايگاهي را در جامعه به دست آورده ايم و بايد بيشتر به مقام آنها توجه داشته باشيم.

وي با بيان اينكه معلمان نقش مؤثري در تعليم و تربيت فرزندان ما برعهده دارند تصريح كرد: تجليل و قدرداني از معلمان باعث دلگرمي و انگيزه بيشتر آنان در عرصه هاي مختلف آموزش و پرورش مي شود.

گفتني است دكتر كمالي مدير آموزش و پرورش شهرستان هدف از برگزاري اين جلسه را همفكري و هم انديشي در راستاي اجراي كيفي برنامه هاي بزرگداشت هفته معلم در شهرستان عنوان كرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب