۱۳:۰۹:۱۲ - چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت فعال شدن شوراهاي بهداشتي روستاها
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- آقايي ارائه طرح هاي راهبردي و عملياتي در حوزه سلامت شهرستان را خوب و سازنده دانست. به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، عباس آقايي معاون فرماندار فلاورجان در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان، ضمن تبريك پيشاپيش اعياد ماه شعبان و همچنين […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

آقايي ارائه طرح هاي راهبردي و عملياتي در حوزه سلامت شهرستان را خوب و سازنده دانست.

به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، عباس آقايي معاون فرماندار فلاورجان در جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان، ضمن تبريك پيشاپيش اعياد ماه شعبان و همچنين سالروز فتح خرمشهر، از تعاملات خوب و سازنده اعضاي كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان تقدير و تشكر نمود و گفت: اميدواريم با همكاري و تعامل اعضاي اين كارگروه بتوانيم گام هاي مؤثري در عرصه سلامت در شهرستان برداريم.
معاون فرماندار فلاورجان افزود: خوشبختانه در حوزه سلامت شهرستان موارد به موقع رصد و كنترل شده و تاكنون مشكل يا معضل خاصي نداشته ايم.
وي بر ضرورت فعال شدن شوراهاي بهداشتي روستاها تأكيد كرد و افزود: اين شوراها بايد با همكاري دهياران و با محوريت رابطين بهداشتي روستاها فعال شوند.
معاون فرماندار فلاورجان ارائه طرح هاي راهبردي و عملياتي در حوزه سلامت شهرستان را خوب و سازنده دانست و تأكيد كرد: ارائه هرگونه طرحي در اين حوزه مستلزم برنامه هاي اجرايي و عملياتي است تا اثرات آن در جامعه مشهود و محسوس باشد.
گفتني است در اين جلسه، علاوه بر بررسي مصوبات جلسه گذشته، گزارشي توسط شبكه بهداشت و درمان شهرستان از فعاليت هاي صورت گرفته در هفته سلامت نيز ارائه گرديد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب