۱۱:۴۰:۲۰ - یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از دو مجتمع گاوداری در شهرستان فلاورجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- بازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از دو مجتمع گاوداری در شهرستان فلاورجان مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در بازدید از دو مجتمع گاوداری در شهرستان فلاورجان بر حمایت از تولید با کیفیت تأکید نمود به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛دکتر شهرام موحدی، در بازدید […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

بازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از دو مجتمع گاوداری در شهرستان فلاورجان

مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان در بازدید از دو مجتمع گاوداری در شهرستان فلاورجان بر حمایت از تولید با کیفیت تأکید نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛دکتر شهرام موحدی، در بازدید از دو مجتمع گاوداری صنعتی در شهرستان فلاورجان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتها و نیز مشکلات موجود در این حوزه قرار گرفت.
وی:با توجه به نقش و اهمیت صنعت دامپروری در اقتصاد یک کشور و اینکه بروز برخی بیماریها در این بخش می تواند چه خسارات سنگینی به بار آورد گفت: دامپزشکی استان در این راستا پوشش کامل ایجاد ایمنی(واکسیناسیون) در دام ها را با حساسیت خاصی دنبال می کند.
موحدی پیشگیری با روش امنیت زیستی(بیوسکیوریتی)، را مقرون بصرفه تر از تحمل مخارج درمان و تجویز دارو دانست و گفت: بکارگیری تدابیرو راهکارهای صحیح بهداشتی در یک گاوداری پوشش مناسبی در جهت امنیت و افزایش تولید است .
مسئولین این دو مجتمع نیز ضمن تشکر از تلاشهای کارکنان دامپزشکی استان، به عنوان حافظ سرمایه های دامی ، این سرکشی ها و حمایت ها را باعث دلگرمی دامداران و فعالان دانست و خواستار برگزاری کمیته های مشترک با دامپزشکی و استفاده از ظرفیتها و پتانسیل ها در این بخش شدند.
در پایان نیز مسئولین این دو مجتمع ضمن تشکر از تلاشهای کارکنان دامپزشکی استان، به عنوان حافظ امنیت و سلامت سرمایه های دامی و سلامت در استان ، این سرکشی ها و حمایت ها را باعث دلگرمی دامداران و فعالان دانست و خواستار برگزاری کمیته های مشترک با دامپزشکی و استفاده از ظرفیتها و پتانسیل در این بخش شدند.
قابل ذکر است در این بازدید که معاون سلامت و برخی از مسئولین دامپزشکی استان، دکتر موحدی را همراهی می کردند دو مجتمع گاوداری در شهرستان فلاورجان با ظرفیت مجموع ۴۷۰۰ رأس گاو شیری بازدید شد.
منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب