۲۲:۱۹:۰۹ - چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار فلاورجان: ما بايد درزمينه فرهنگ اجتماعي و ديني نيز متناسب با رشد علمي كشورمان ارتقاء يابيم.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- فرماندار فلاورجان: ما بايد درزمينه فرهنگ اجتماعي و ديني نيز متناسب با رشد علمي كشورمان ارتقاء يابيم. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در جلسه ستاد ساماندهي و غنيسازي اوقات فراغت شهرستان، با اشاره به اهميت غنيسازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، اظهار […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

فرماندار فلاورجان: ما بايد درزمينه فرهنگ اجتماعي و ديني نيز متناسب با رشد علمي كشورمان ارتقاء يابيم.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در جلسه ستاد ساماندهي و غنيسازي اوقات فراغت شهرستان، با اشاره به اهميت غنيسازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، اظهار داشت: اوقات فراغت از بهترين و مناسبترين فرصت هايي است كه ما بايد برنامه هاي سودمند و سازنده اي را براي غنيسازي اوقات فراغت و جهت دهي مؤثرترين، باانگيزه ترين و فعالترين قشر جامعه كه آينده سازان كشورمان هستند، درنظر بگيريم.
وي جوانان و نوجوانان را از دو جهت با انگيزه خواند و افزود: از طرفي، خود اين افراد علاقمند و با انگيزه اند و از طرف ديگر، خانواده ها بر غناي فرهنگي، علمي و اجتماعي فرزندانشان اصرار و تأكيد بسيار دارند.
فرماندار فلاورجان به رشد علمي مثبت كشور اشاره كرد و گفت: ما بايد در زمينه فرهنگ اجتماعي و فرهنگ ديني نيز متناسب با رشد علمي كشورمان ارتقاء يابيم.
وي به مشكلات و چالش هاي اجتماعي موجود در جامعه اشاره كرد و افزود: ما بايد از دوران كودكي و نوجواني براي رفع اين چالش ها، برنامه ريزي و فرهنگ سازي كنيم.
فرماندار فلاورجان بر ضرورت ارتقاء سطح خدمات در اوقات فراغت تابستان تأكيد كرد و ادامه داد: در غنيسازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان نبايد ديد مادي داشته باشيم وگرنه،  برنامه هاي ما تأثير چنداني نخواهد داشت.
هدايت با تأكيد بر ضرورت حركت در راستاي منويات مقام معظم رهبري پيرامون تمركز بر اقتصاد مقاومتي، تصريح كرد: تبليغ بر روي صنايع دستي و مشاغل خانگي بايد در دستور كار ستاد ساماندهي و غنيسازي اوقات فراغت شهرستان قرار گيرد كه اين خود مي تواند زمينه ساز نقش آفريني جوانان و نوجوانان در آينده اقتصاد كشور باشد.
وي بر همكاري و هم افزايي دستگاه هاي اجرايي شهرستان در غنيسازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان نيز تأكيد كرد و افزود: بعضي از دستگاه ها با ظرفيت بالايي كه در اختيار دارند بايد در محتواسازي بسيار غني باشند تا بتوانند از اين فرصت طلايي و سازنده ايام تابستان در راستاي غناي فرهنگي، اجتماعي و علمي به بهترين نحو ممكن استفاده كنند.
فرماندار فلاورجان با بيان اينكه ساماندهي و غنيسازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان مي تواند زمينه ساز كاهش بسياري از آسيب هاي اجتماعي باشد، گفت: اميدواريم برنامه هاي مربوط به اوقات فراغت تابستان سال جاري پربارتر و مثمر ثمرتر از سال هاي گذشته بوده و بستري مناسب براي ادامه زندگي جوانان، نوجوانان و كودكان شهرستان با كمترين آسيب اجتماعي باشد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب