شماره:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شماره حساب کمک به موسسه خیریه رایحه رحمت شهرستان فلاورجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- موسسه خیریه رایحه رحمت شهرستان فلاورجان با بیش از دوسال فعالیت با همت و همکاری و مساعدت خیرین عزیز توانسته بیست جهیزیه در سال ۹۴ و پانزده جهیزیه در نیمه اول سال ۹۵ و جدیدا تا آخر آذرماه سال جاری ۳۰ جهیزیه به نوعروسان بی سرپرست و بی […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

photo_2016-12-19_11-21-54

موسسه خیریه رایحه رحمت شهرستان فلاورجان با بیش از دوسال فعالیت با همت و همکاری و مساعدت خیرین عزیز توانسته بیست جهیزیه در سال ۹۴ و پانزده جهیزیه در نیمه اول سال ۹۵ و جدیدا تا آخر آذرماه سال جاری ۳۰ جهیزیه به نوعروسان بی سرپرست و بی بضاعت شهرستان اهدا کند.
این موسسه با هدف جذب مشارکت همه مردم عزیز شهرستان در انجام امور خیریه به دور از هرگونه هدف سیاسی ،جناحی و تجاری تلاش میکند با گسترش فرهنگ هر شهروند ، یک خیر ، زمینه مشارکت همه مردم با پرداخت کمکهای نقدی و غیرنقدی به هرمیزان دلخواه و ممکن در انجام امور خیر و کمک به خانواده های بی سرپرست و نیازمند را فراهم کند.
لازم به ذکر است از بین اهداف و برنامه های تعیین شده این موسسه، در حال حاضر تهیه جهیزیه برای نوعروسان بی سرپرست و نیازمند و همچنین تشکیل کارگاههای اقتصادی کوچک و زودبازده و مشاغل خانگی جهت اشتغال افراد خانواده های بی سرپرست و تامین مخارج آنها به نحو شایسته در دستور کار این موسسه بوده و در حال پیگیری و اجرا می باشد.
امید است با همراهی و همکاری همه مردم شهرستان بتوانیم گامی در جهت رفع مشکلات همنوعان نیازمند برداریم.
لطفا موسسه و اهداف و فعالیت های آن را به بستگان، دوستان و آشنایان خود اطلاع رسانی نمایید تا زمینه مشارکت فعال همگان فراهم شود.
این موسسه جهت ارائه اطلاعات و پاسخگویی به شهروندان و خیرین عزیز، همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت ۱۶ الی ۱۸ آماده پاسخگویی می باشد.
آدرس دفتر: فلاورجان خیابان شریعتی جنب حسینیه بنی فاطمه(س). موسسه خیریه رایحه رحمت شهرستان فلاورجان.
تلفن : ۳۷۴۲۳۷۲۳

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144