شماره : 48751
14 / 9 / 1400 - 8:32

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان خبر داد :؛

کشف ۱۷ تن چوب و ذغال بلوط قاچاق در “فلاورجان”

فرمانده انتظامي شهرستان "فلاورجان" از کشف 17 تن چوب وذغال بلوط قاچاق به ارزش 11 میلیارد ریال خبر داد. ؛

به گزارش نیوز فلاورجان سرهنگ “ایرج کاکاوند”  بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان “فلاورجان” با انجام اقداماتی اطلاعاتی از دپوی محموله ای چوب بلوط قاچاق و ذغال در کارگاهی مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی های لازم از محل بازرسی کردند که ۱۵تن چوب بلوط و۲ هزار و ۹۰ کیلو ذغال چوب بلوط قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان “فلاورجان” ادامه داد: در این خصوص ۳ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ کاکاوند اظهار داشت: در این رابطه ۳ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه چوب ها نیز تحویل عوامل یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شدند خاطر نشان کرد: پلیس با افرادی که ذخایر طبیعی و ملی کشورمان را برای سود و منفعت شخصی به تاراج می برند برخورد قاطع و قانونی می کند و هرگز اجازه جولان به آنان نخواهد داد.$

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48751 توسط press و در روز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت 08:32:28
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48754
5 / 9 / 1400 - 22:41

کشف یک تن مرغ گرم احتکار شده در شهرستان فلاورجان

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل  اعلام روابط عمومی بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان، بازرسان اصناف شهرستان فلاورجان به همراه نماینده اداره تعزیرات حکومتی، بازرس اداره صمت و عوامل انتظامی در گشت مشترک از یک واحد صنفی عرضه کننده گوشت سفید در این شهرستان، مقدار یک تن مرغ گرم احتکار شده جهت فروش خارج

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل  اعلام روابط عمومی بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان، بازرسان اصناف شهرستان فلاورجان به همراه نماینده اداره تعزیرات حکومتی، بازرس اداره صمت و عوامل انتظامی در گشت مشترک از یک واحد صنفی عرضه کننده گوشت سفید در این شهرستان، مقدار یک تن مرغ گرم احتکار شده جهت فروش خارج از شبکه کشف نمودند که پس از الزام متصدی مربوطه به توزیع کالا با قیمت مصوب، پرونده تخلف تشکیل و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات ارسال گردید.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48754 توسط press و در روز جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت 22:41:47
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48748
30 / 8 / 1400 - 22:47

پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج؛

بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است

شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با انتشار پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.؛

به گزارش نیوز فلاورجان متن پیام تبریک  شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان به مناسبت هفته بسیج به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.
امام خمینی(ره)

بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار کشور است و این نهاد در اذهان جامعه، الگوی اخلاص، پاکی و فداکاری بوده و همواره حافظ دستاوردهای اخلاقی انقلاب است.

بسیج سرمایه عظیم و تمام ناشدنی اسلام عزیز و ایران سرافراز است که تاب آوری و استقامت ملت تاریخ ساز ما را باعث شده است و این مقاومت جانانه، دشمن را از عقب نشینی و تسلیم شدن ملت بزرگ ایران نا امیدساخته است.

ضمن درود به روان پاک و طیبه شهدای بسیج، امام شهداء، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع سلامت که جان عزیز و ارزشمند خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم درگاه الهی نمودند از مجاهدت های مخلصانه و خدمات بی منت و بی انتهای بسیجیان در راستای پیشرفت و تعالی کشور و امداد رسانی جهادی به مردم در سختی ها و مصائب قدردانی نموده و فرارسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان غیور، بصیر و ایثارگر، دیار خط شکنان؛ فلاورجان تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن داریم که درسایه سار الطاف خداوند متعال و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) بیش از پیش شاهد رشد، بالندگی و تعالی فرزندان عزیز این سرزمین باشیم.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48748 توسط press و در روز یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت 22:47:36
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48745
30 / 8 / 1400 - 22:39

دیدار با برادر از روی برانکادر بعد از ۳۹ سال

خانواده شهید محمدرضا شفیعی بعد از گذشت ۳۹ سال از شهادت او، بر سر مزارش حاضر شده و با او دیدار کردند. برادر شهید در این دیدار با برانکادر در این دیدار حاضر شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل  خبرگزاری تسنیم، خانواده شهید محمدرضا شفیعی بعد از گذشت ۳۹ سال از شهادت او، بر سر مزارش حاضر شده و با او دیدار کردند. شهید محمدرضا شفیعی فرزند نعمت اله، متولد ۱۳۴۴ در فلاورجان استان اصفهان بود. او از طریق لشکر ۸ نجف اشرف به جبهه اعزام شد و در هفتم مرداد ماه ۱۳۶۱ در عملیات رمضان در پاسگاه زید به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید ۱۷ ساله به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۹ در بهداری نیروی زمینی در تهران دفن شد. هویت پیکر مطهر ۳۹ سال پس از شهادت و یک سال پس از تدفین احراز شد. شهید شفیعی یکی از ۴۰ شهیدیست که هویت او پس از تدفین در روزهای اخیر توسط آزمایش DNA شناسایی شد.

مراسم دیدار خانواده با پیکر شهید، امروز ؛ یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ در محل تدفین او در بهداری نیروی زمینی سپاه برگزار شد. از آنجایی که مادر و پدر این شهید اصفهانی پیش از این درگذشته و به دیدار فرزندشان رفته‌اند، مراسم با حضور خواهران و برادران شهید برگزار شد. یکی از برادران شهید شفیعی که از جانبازان شیمیایی هشت سال دفاع مقدس است، با وضعیت نامساعد جسمی، بیماری و بر روی برانکارد به دیدار برادرش آمد. سرما، آلودگی هوا و شرایط بد جسمانی نتوانست مانع دیدار او با مزار برادر شود. این دیدار بعد از قریب ۴۰ سال از آخرین خداحافظی خانواده با برادر شهید اتفاق افتاد و لحظات جانسوز و پر دردی را به تصویر کشید.

 

سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه به عنوان سخنران مراسم با اشاره به هفته بسیج وشهدای بسیجی دفاع مقدس گفت: در آستانه هفته بسیج، افتخار بزرگی نصیب کارکنان ستاد نیروی زمینی سپاه و فرماندهی بهداری این نیرو شده است که در خدمت خانواده گرانقدر شهید محمدرضا شفیعی هستیم؛ زیرا بعد از ۳۹ سال چشم‌انتظاری، مردم فلاورجان اصفهان امروز پیکر شهید گمنام خود را یافتند.

وی افزود: وقتی فرمان امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین صادر شد، جنگ تحمیلی هنوز آغاز نشده بود، لذا این دوراندیشی امام(ره) بود که موجب شد جوانانی در قالب بسیج برای دفاع از کشور و انقلاب‌شان جمع شوند؛ در واقع این نشان‌ می‌دهد که امام(ره) می‌دانستند این انقلاب نیاز به نیروی مردمی برای دفاع از کشور دارد؛ به همین‌جهت بود که افرادی چون محمدرضا شفیعی وارد بسیج شدند. این شهید ۱۷ سال داشت که وارد عرصه دفاع از مردم و کشورش شد.

 

او با اشاره به اینکه شهید شفیعی در عملیات رمضان به شهادت رسید، گفت: وقتی عملیات رمضان در پاسگاه زید انجام شد، عده‌ای از جوانان کشورمان همچون این شهید عزیز در لشکر هشت نجف اشرف پای در میدان مبارزه گذاشتند، اما عده‌ای از این جوانان به شهادت رسیدند و اکنون بعد از گذشت سال‌ها از آن عملیات، خانواده شهید شفیعی توانستند پیکر شهید خود را بیابند.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48745 توسط press و در روز یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت 22:39:47
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48736
27 / 8 / 1400 - 10:15

هفته کتاب و کتاب خوانی؛

بازدید شهردار فلاورجان از کتابخانه عمومی آیت الله شریعت

به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی شهردار و مدیر دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری فلاورجان از کتابخانه عمومی آیت الله شریعت شهر فلاورجان بازدید کرد.؛

به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی شهردار و مدیر دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری فلاورجان از کتابخانه عمومی آیت الله شریعت شهر فلاورجان بازدید کرد.

به گزارش نیوز فلاورجان با حضور مهندس محمدعلی عزیزی شهردار و آقای امیر محمدی مدیر دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری از زحمات جناب آقای سید جعفر احمدی مدیر اداره کتابخانه های شهرستان فلاورجان و همکارانشان در کتابخانه عمومی آیت الله شریعت شهر فلاورجان مراتب تقدیر و تشکر بعمل آمد.

مهندس محمدعلی عزیزی شهردار فلاورجان با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ مطالعه، کتاب و کتابخوانی را به عنوان یکی از شاخصه های توسعه یافتگی جامعه دانست و گفت: اهمیت کتاب و کتاب خوانی و تجلی دانایی محوری در تمامی ارکان زندگی جوامع مختلف بشری، از مهمترین اصول پیشرفت فردی و اجتماعی ، توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین خانواده ها است که باید با اتخاذ تدابیر لازم در صدد گسترش فرهنگ مطالعه، کتابخوانی در میان اقشار مختلف جامعه نهادینه شود.

عزیزی شهردار فلاورجان در انتها خاطر نشان ساخت : هفته کتاب و کتاب خوانی فرصت مغتنمی است تا از تلاشگران این عرصه تشکر و قدردانی نموده و حضور تیم مدیریت
شهری حامل این پیام است که افق و چشم انداز این مجموعه برای ارتقاء و پیشرفت شهر، افزایش آموزه های درونی و فرهنگ سازی مناسب در همه زمینه ها است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48736 توسط press و در روز پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت 10:15:00
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48733
25 / 8 / 1400 - 17:02

در راستاي اجراي طرح ذوالفقار2؛

کشف ۴ قبضه سلاح غیر مجازدر شهرستان فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف 4 قبضه سلاح غیر مجاز در راستای اجرای طرح ذوالقفار در شهرستان فلاورجان خبر داد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان سرهنگ “ایرج کاکاوند” در خصوص کشف سلاح در این شهرستان بیان داشت: در راستای اجرای طرح ذوالفقار۲ ، طرح جمع آوری سلاح ومهمات غیر مجاز در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود : ماموران پلیس این فرماندهی مطلع شدند افرادی اقدام به نگهداری سلاح غیر مجاز در منازل خود می کند که وارد عمل شدند که با هماهنگی مقام قضائی ودر بازرسی وبررسی منزل های مذکور موفق به کشف ۳ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و یک قبضه سلاح جنگی دست ساز شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با اشاره به دستگیری ۴ نفر متهم در این راستا گفت: متهمان به مراجع قضائی معرفی شد و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48733 توسط press و در روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت 17:02:20
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48730
24 / 8 / 1400 - 14:40

درخواست صدور ۱۰۰ سند برای موقوفات فلاورجان به اداره ثبت اعلام شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از اعلام درخواست صدور سند مالکیت برای 100 موقوفه شهرستان فلاورجان خبر داد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان مجتبی جوی زادگان با اشاره به برنامه‌های در دستور کار برای اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان اظهار داشت: در گام نخست بازدید میدانی از موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان را در دستور کار داریم.
وی با بیان اینکه صدور سند برای موقوفات از دیگر برنامه‌های در دستور کار در اداره اوقاف و امور خیریه است، تصریح کرد: برای این امر طی هفته گذشته وضعیت صدور سند برای ۱۰۰ موقوفه شهرستان فلاورجان را بررسی و درخواست صدور آن را برای اداره ثبت شهرستان ارسال کرده‌ایم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه روز گذشته نیز مرحله نهایی صدور سند برای ۱۳ سند موقوفه در فلاورجان انجام شده است، اضافه کرد: این روند همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت.
وی همچنین بهره برداری از پروژه ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان را از دیگر برنامه‌های در دستور کار خود در اداره اوقاف فلاورجان اعلام کرد و افزود: این پروژه تا مرحله سفت کاری پیشرفت داشته و مرحله نازک کاری آن به دلیل کمبود اعتبار انجام نشده است اما فرماندار فلاورجان برای تامین اعتبار مورد نیاز اعلام همکاری داشته‌اند.
جوی زادگان اجرای پروژه‌های عمرانی در بقاع و موقوفات را نیز از دیگر برنامه‌های خود در شهرستان فلاورجان دانست وافزود: اجرای نیات واقفان و وصول مطالبات را نیز در دستور کار خوداهیم داشت.
وی افزود: ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در موقوفات شهرستان فلاورجان را احصا و برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذار را نیز در دستور کار داریم.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48730 توسط press و در روز دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت 14:40:01
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48725
23 / 8 / 1400 - 16:10

درخشش بسیج اصناف و بازاریان شهرستان فلاورجان در جشنواره کشوری مالک اشتر

بسیج اصناف و بازاریان فلاورجان رتبه نخست جشنواره کشوری مالک اشتر را کسب کرد؛

به گزارش نیوز فلاورجان حوزه مقاومت بسیج اصناف و بازاریان ناحیه شهرستان فلاورجان رتبه نخست استانی و کشوری را در جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین کسب کرد.

فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان شهرستان فلاورجان ضمن تبریک و تقدیر از زحمات فرماندهان پایگاه ،شورای حوزه،اتاق اصناف و اتحادیه های تحت پوشش اظهار کرد: نقش بسیج در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و پیشبرد ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی بسیار مهم بوده است .

وی افزود: اصناف و بازاریان از مهمترین اقشار جامعه هستند که در تمام ماموریت های خطیر نظام نقش آفرین بوده اند ولی متاسفانه در سالهای گذشته کمتر به این قشر توجه گردیده است،اما این باعث نگردید که این جامعه بزرگ از ارزش های خود غافل شود.
الحمدالله این نقش آفرینی مثبت از طرف جامعه اصناف و بازاریان شهرستان فلاورجان بیشتر از گذشته در حال رخ نمایی است
جواد کاظم زاده در ادامه گفت: حوزه مقاومت بسیج اصناف و بازاریان این شهرستان همچون سال گذشته و برای دومین سال متوالی رتبه نخست استانی و همچنین برای اولین بار رتبه اول برترین حوزه اصناف کشوررا در جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین کسب نمود .

وی در پایان تشریح کرد : موفقیت در جشنواره مذکور را مدیون تلاش‌ و پشتکار بسیجیان و اصناف و بازاریان جان بر کف هستیم که بدون چشم داشت همواره ما را یاری نمودند،و ان شا الله در آینده بتوانیم ادامه دهنده این افتخارات برای شهرستان باشیم.

 

 

به گزارش نیوز فلاورجان ششمین جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس این سازمان، حجت‌الاسلام تویسرکامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج و جمعی از فرماندهان، مسئولین و کارکنان بسیج از سراسر کشور در تهران برگزار شد

 

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48725 توسط press و در روز یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت 16:10:33
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48741
23 / 8 / 1400 - 10:18

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی ۲۴ لغایت ۳۰ آبان ماه؛

پیام تبریک شهردارفلاورجان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

شهردارفلاورجان به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار پیام تبریکی صادر کرد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل از روابط عمومی شهرداری فلاورجان، شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان در پیامی، فرارسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی را به مردم شهر فلاورجان تبریک گفتند . متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ …”

کتاب، آیینه اندیشه و رهاورد سفیران روشنی و آگاهی است. قفل گنجینه گوهر آگاهی و تجربیات بشری به مدد کلید کتاب گشوده می شود.کتاب، روایتگر قصه ها، غصه ها و شادی ها و بیانگر توفیقات و ناکامی ها و شمع روشنگر مسیر نجات از وادی جهل و نادانی است.

کتاب میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و عنصری رشد آفرین در پهنه ی زندگی بشر است؛ آنچنان که نقطه ی آغاز رسالت و دعوت اسلامی نیز بر مبنای کتاب، خواندن و مطالعه شکل گرفت و اعجاز اسلام، کتاب قرآن و راه رسیدن به اعماق آن تامل و تحقیق و تدبر در آن بود.

ضمن گرامیداشت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار، این مناسبت را به نویسندگان، پدیدآورندگان و دست‌اندرکاران و تلاشگران کتاب و کتابخوانی تبریک و تهنیت عرض نموده و از همت والای اهل فکر، اندیشه و قلم که در ترویج این مسئولیت خطیر می کوشند قدردانی می نمائیم و امیدواریم با همت و تلاش و برنامه ریزی و سیاستگذاری همه مسئولان و علاقمندان و نخبگان و اندیشه ورزان شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب بویژه نویسندگان و اندیشمندان صاحبنظر در دیار خط شکنان، فلاورجان بیش از پیش باشیم.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48741 توسط press و در روز یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت 10:18:25
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48717
22 / 8 / 1400 - 10:12

شناسایی شهید فلاورجانی مفقودالاثر از طریق DNA

هویت یکی از شهدای شهرستان فلاورجان که پیکر مطهر آن‌ به‌عنوان شهید گمنام خاکسپاری شده است، از طریق انجام آزمایش DNA شناسایی شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان
هویت یکی از شهدای شهید مفقودالاثر  شهرستان فلاورجان که طی سال‌های گذشته پیکرهای مطهر آن‌ها به‌عنوان شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در تهران تشییع و خاکسپاری شده‌ است، از طریق انجام آزمایش DNA شناسایی شد.

اسامی و مشخصات این شهید شناسایی‌شده به شرح زیر است:

شهید محمدرضا شفیعی، فرزند نعمت الله، متولد ۱۳۴۴ جمعی لشکر ۸ نجف اشرف از فلاورجان به جبهه اعزام شد و در سال۱۳۶۷ در عملیات رمضان در پاسگاه زید به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه بر جای ماند. پیکر مطهر این شهید به‌عنوان شهید گمنام در سال ۱۳۹۹ در بهداری نیروی زمینی در تهران دفن شد.

 

تصویر زیر مربوط به خاکسپاری شهید گمنام در بهداری نیروی زمینی سپاه

۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48717 توسط press و در روز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت 10:12:28
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48715
22 / 8 / 1400 - 9:23

مصدومیت ۲نفر بر اثر گاز گرفتی در روستای جولرستان فلاورجان

به گزارش نیوز فلاورجان  رئیس  مرکز اورژانس استان اصفهان  اشاره به حادثه  گاز گرفتگی در استان اصفهان ابراز داشت: این حادثه نیز ساعت ۲۳ و ۲۴ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد. وی تصریح کرد: این حادثه در فلاورجان، جولرستان، باغ رستوران آسمان آبی گزارش شده است، برای این حادثه ۲ آمبولانس ۱۱۵

به گزارش نیوز فلاورجان  رئیس  مرکز اورژانس استان اصفهان  اشاره به حادثه  گاز گرفتگی در استان اصفهان ابراز داشت: این حادثه نیز ساعت ۲۳ و ۲۴ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد.

وی تصریح کرد: این حادثه در فلاورجان، جولرستان، باغ رستوران آسمان آبی گزارش شده است، برای این حادثه ۲ آمبولانس ۱۱۵ اعزام شد که مصدومان ۱۸ و ۳۵ ساله این حادثه را به بیمارستان امام خمینی فلاورجان منتقل کردند.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48715 توسط press و در روز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت 09:23:35
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48713
22 / 8 / 1400 - 8:31

وزیر نیرو در جمع کشاورزان شهرستان‌های غرب اصفهان:؛

عدالت در توزیع آب، حتما مدنظر قرار خواهد گرفت

وزیر نیرو گفت: کشاورز نگاهش به آسمان و فضل الهی است، اما نمی‌تواند بی‌عدالتی را تحمل کند، به همین خاطر عدالت در توزیع آب را حتما مدنظر قرار خواهیم داد.؛

به‌ گزارش نیوز فلاورجان “علی‌اکبر محرابیان” در ادامه سفر به استان اصفهان، عصر امروز در جمع کشاورزان شهرستان‌های غرب استان اصفهان در قهدریجان با اشاره به بازدید امروز خود از نقاط مختلف استان اصفهان، اظهار کرد: ان‌شاءالله در پایان این سفر تصمیماتی بگیریم تا بتوانیم دل مردم اصفهان را شاد کنیم‌.
وی گفت: با محرومیت آشنا هستم و معتقدم تکلیفی جز خدمت به مردم ندارم، چراکه ما برای خود شأنی جز خدمت گذاری به مردم قائل نیستیم.
وی خطاب به کشاورزان گفت: شما با دسترنج خود و کشاورزی، کشور را سربلند نگه داشته اید و خود را به رنج انداخته اید تا کشور سربلند باشد. بر دست پینه بسته شما بوسه می‌زنم که شما نزد خدا و مردم سربلند هستید.
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه نیاز است تغییراتی در سیاست‌ها اتفاق افتاد و عدالت به خوبی رعایت شود، تصریح کرد: اگر آب داریم باید با عدالت توزیع شود و اگر کم آبی هست هم باید با عدالت باشد، چراکه مردم ما از بی‌عدالتی رنج می‌برند.
وی خاطرنشان کرد: کشاورز نگاهش به آسمان و فضل الهی است، اما نمی‌تواند بی‌عدالتی را تحمل کند، به همین خاطر عدالت در توزیع آب را حتما مدنظر قرار خواهیم داد.
محرابیان با اشاره اشاره اینکه بیش از دو ماه است بر سر کار آمده‌ایم، یادآور شد: سال زراعی قبل را درحالی پشت سر گذاشتیم که بی‌سابقه‌ترین خشکسالی در طول ۵۲ سال گذشته را داشتیم، از طرف دیگر منابع آب در کشور به گونه‌ای مدیریت شده که آبی در اختیار نداریم تا به گونه ای دیگر تصمیم بگیریم و شما را خوشحال کنیم.
وی به پیش‌بینی پاییز خشک و بدون بارش امسال اشاره و اظهار کرد: برخلاف پیش بینی‌ها، بارش‌ها در اقصی نقاط کشور خوب بوده و بسیار امیدوارم در زمستان بارش‌های خوبی داشته باشیم.
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه پروژه‌هایی در بالادست باید فعال شود، گفت: با فعال شدن این پروژه‌ها بیشتر می‌توانیم آب را مدیریت کنیم و ان‌شاءالله تصمیماتی در این زمینه خواهیم گرفت.
وی با تاکید بر اینکه ضرورت دارد سطح تصمیم گیری‌های کلان استان را افزایش دهیم، تصریح کرد: امروز تصمیم گرفتیم یکی از معاونان را به عنوان معین انتخاب کنیم تا به صورت هفتگی گزارشی از وضعیت آب استان بدهد و بر روی توزیع آب نظارت داشته باشد تا بدانیم عدالت حتما رعایت می‌شود.
محرابیان با بیان اینکه دولت سیزدهم دولت مردمی است، افزود: رئیس جمهور مرا مامور به این سفر کرد تا تصمیماتی بگیرم که از سطح وزارت بالاتر است. دولت کشاورزان را تنها نمی‌گذارد و حتما شما را پشتیبانی خواهیم کرد و امیدوارم در زمان معقول و کوتاه تصمیماتی بگیریم که لبخند شادی بر لب کشاورزان این مرز و بوم بنشیند.
وزیر نیرو در خاتمه با بیان اینکه امروز در دیار سرداران بزرگ دفاع مقدس هستیم، گفت: بار دیگر با شهدا عهد می‌بندیم در محضر شهدا تصمیماتی بگیریم تا عدالت به حوزه آب برگردد و بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48713 توسط press و در روز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت 08:31:23
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48705
22 / 8 / 1400 - 8:28

حضور وزیر نیرو در جمع کشاورزان غرب

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو عصر جمعه در ادامه سفر خود به اصفهان به فلاورجان رفت و پای صحبت کشاورزان غرب استان نشست.

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو عصر جمعه در ادامه سفر خود به اصفهان به فلاورجان رفت و پای صحبت کشاورزان غرب استان نشست.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48705 توسط press و در روز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت 08:28:46
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48699
11 / 8 / 1400 - 12:21

مراسم تکریم و معارفه شهردار فلاورجان

محمدعلی عزیزی با ابلاغ حکم‌ استاندار اصفهان شهردار فلاورجان شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان آیین تکریم و معارفه شهردار فلاورجان  با حضور مسئولین استانی شهرستانی شهری خانواده‌های معظم و معزز شهدا جانبازان ایثارگران رزمندگان و شهروندان فهیم شهر فلاورجان  مدیران و کارکنان پرتلاش شهرداری فلاورجان و همچنین اعضای محترم شورای اسلامی شهر   با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

در این مراسم دکتر ذاکری هرندی با ابلاغ حکم مهندس “محمدعلی عزیزی” به عنوان شهردار جدید فلاورجان، از خدمات و تلاش های مهندس “جواد نصری” شهردار پیشین این شهر نیز مراتب قدردانی را بعمل آورد.

در این مراسم همچنین از سوی مسئولین شهرستان  از زحمات سه ماهه سرپرست شهرداری جناب آقای مهندس “حمیدرضا نیکوصفت” و معاونت مالی اداری شهرداری فلاورجان جناب آقای مهندس “حمیدرضا قاسمی” نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش نیوز فلاورجان مهندس عزیزی تاکنون در مسوولیت های مختلف در شهرداری های مناطق ۲، ۴و ۵ اصفهان، سرپرست و معاون شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر ، معاونت شهرسازی و معماری شهرهای مبارکه و نجف آباد و شهرداری شهر دهق از توابع شهرستان نجف آباد  خدمت داشته است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48699 توسط press و در روز سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت 12:21:57
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48694
5 / 8 / 1400 - 9:20

محلات جنت‌آباد تهران را معرفی کنید

محلات جنت‌آباد تهران را معرفی کنید محلهٔ جنت آباد در شمال غربی تهران و منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی، انتهای شرقی جنت آباد به بزرگراه اشرفی اصفهانی، چهارراه دیواری و پونک و از جهت غرب، به منطقه شهران و از سمت جنوب به خیابان آیت الله کاشانی و شمال

محلات جنت‌آباد تهران را معرفی کنید

محلهٔ جنت آباد در شمال غربی تهران و منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی، انتهای شرقی جنت آباد به بزرگراه اشرفی اصفهانی، چهارراه دیواری و پونک و از جهت غرب، به منطقه شهران و از سمت جنوب به خیابان آیت الله کاشانی و شمال این منطقه نیز به حصارک می‌رسد. از جمله شاهراه‌ها و خیابان‌های مهم جنت آباد، بزرگراه آبشناسان و بزرگراه همت است که از محدوده جنت آباد می‌گذرد. محلهٔ جنت آباد از جمله محله‌های معروف تهران است که متقاضیان خرید و اجاره خانه در آن بسیار و در قسمت‌هایی از محله تراکم جمعیت زیادی دیده می‌شود؛ اما با این وجود آب و هوای خوبی دارد و آلودگی هوا در آن ملموس نیست. اگر قصد خرید یا اجاره خانه در محلهٔ جنت آباد را دارید می‌توانید به سایت‌های آنلاینی چون دیوار، کیلید و شابش مراجعه کرده و با پیشنهادهای شگفت‌انگیز رو به رو شوید.

مهم‌ترین خیابان‌های جنت‌آباد
جنت‌آباد خیابان‌های معروف و مشهوری دارد. از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان خیابان بیست، خیابان بیست و پنج، خیابان چهارباغ و لاله را نام برد. در حال حاضر محلهٔ جنت آباد به سه قسمت؛ جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی و جنت آباد مرکزی تقسیم شده و آپارتمان‌های نوساز و مدرن دور تا دور آن را گرفته‌اند.
جنت آباد شمالی تهران
خیابان جنت آباد شمالی از سمت شمال به بلوار سیمون، از سمت جنوب به بزرگراه شهید آبشناسان، از شرق به بزرگراه شهید ستاری و خیابان میلاد و از سمت غرب به بزرگراه شهید باکری متنهی می‌شود. خیابان ایرانشهر، خیابان، خیابان گلستان غربی، خیابان گلستان شرقی، و خیابان انصارالمهدی از جمله مهم‌ترین خیابان‌های جنت آباد شمالی هستند. جنت آباد شمالی نسبت به جنت آباد مرکزی و جنوبی از آب و هوای بهتری برخوردار است. همچنین جنت آباد شمالی از نظر تراکم جمعیت خلوت‌تر است.
جنت آباد مرکزی تهران
جنت آباد مرکزی از سمت شمال به بزرگراه شهید آبشناسان، از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت، از سمت غرب به بزرگراه شهید باکری و از سمت شرق به بزرگراه شهید ستاری محدود می‌شود. از جمله مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای جنت آباد مرکزی می‌توان به خیابان شاهین شمالی، خیابان مخبری، خیابان شانزده متری اول و خیابان شانزده متری دوم اشاره کرد.
جنت آباد جنوبی تهران
جنت آباد جنوبی در جهت جنوبی محلهٔ جنت آباد قرار گرفته است. جنت آباد جنوبی، از سمت شمال به بزرگراه همت، از سمت جنوب به خیابان آیت الله کاشانی، از سمت غرب به بزرگراه شهید باکری و از سمت شرق به بزرگراه شهید ستاری متصل می‌شود. از مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای جنت آباد جنوبی خیابان شاهین جنوبی، بلوار لاله و میدان چهارباغ است.
بهترین منطقه جنت آباد
جنت آباد جنوبی در مقایسه با جنت اباد شمالی و مرکزی طرفداران بیشتری دارد؛ زیرا دسترسی و امکانات جنت آباد جنوبی بهتر است و همچنین جنت آباد جنوبی خیابان‌های منظم‌تری دارد. البته جنت آباد جنوبی فضای سبز چندانی نداشته؛ اما بهترین مراکز خرید در این محدوده واقع شده‌اند. جنت آباد شمالی نسبت به جنت آباد مرکزی و جنوبی از آب و هوای بهتری برخوردار است. همچنین جنت آباد شمالی از نظر تراکم جمعیت خلوت‌تر است. به طور کلی بهترین منطقه جنت آباد حد فاصل بین میدان چهارباغ تا بلوار آیت الله کاشانی است. علاوه بر آن شهرک بنفشه، شهرک یاس و شهرک والفجر از جمله مناطق خوب محلهٔ جنت آباد به شمار می‌آیند.
امکانات محلهٔ جنت آباد
محله جنت آباد از نظر امکانات رفاهی چون (مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز علمی و مساجد) در سطح مطلوبی قرار دارد. از جمله مهم‌ترین مراکز خرید جنت آباد، می‌توان مرکز خرید سمرقند، مرکز خرید گلستان، مرکز خرید بوستان، پاساژ طوبی، بازار گل و گیاه غرب تهران، بازار میوه و تره بار بزرگ جنت آباد، پاساژ ۸۸، مجتمع تجاری سرای مهستان، مرکز تجاری ایران زمین و مرکز خرید علی را نام برد.
از جمله مهم‌ترین مراکز درمانی جنت آباد: مرکز درمانی توانبخشی نظام مافی، بیمارستان امید، بیمارستان عرفان نیایش، کلینیک کودکان ارمغان سلامت، درمانگاه شبانه‌روزی جنت آباد، درمانگاه شبانه روزی ایلیاد، کلینیک غدد جنت آباد، کلینیک ایران پارس، هستند.
مسجد نظان مافی، مسجد حضرت رسول (ع)، مسجد امام حسین (ع)، مسجد ثارالله (ع)، مسجد صادق آل محمد (ع) و حسینیه قمر بنی هاشم (ع)، جزء مساجد مطرح جنت آباد است.
از جمله مراکز آموزشی معروف جنت آباد می‌توان به مدارس علی اکبر بادامچی، مدرسه سلام همت، مدرسه طلوع سبز، مدرسه شاملو، مدرسه ۲۲ بهمن، مرکز زبان شکوه، مرکز زبان گات، کتابخانه شهدای حصارک، کانون پرورش فکری، سرای محله جنت آباد، مجتمع فرهنگی و هنری آدینه و دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه آزاد، اشاره کرد.
مجموعه ورزشی صالحین، باشگاه کودکان کاکرون استخرهای آسیا و آسیای نوین، باشگاه ورزشی کیهان و ورزشگاه شهید درفشی فر (پرسپولیس) و… مراکز ورزشی مشهور محله جنت آباد هستند

https://divar.ir/s/tehran/rent-residential

 

 

دسترسی
محله جنت آباد با وجود داشتن بزرگراه‌های همت، بزرگراه باکری و بزرگراه ستاری، از نظر دسترسی در وضعیت مطلوبی قرار دارد. البته باید به این نکته توجه کرد که به دلیل قرارگیری جنت آباد در شمال غربی، دسترسی به نقاط جنوبی و شرقی تهران کمی زمان بر است. مترو محلهٔ جنت آباد در دست احداث بوده و در حال حاضر مترو وجود ندارد؛ اما تاکسی‌ها و اتوبوس‌های فراوانی در این محله قرار گرفته‌اند. ضمن اینکه توقفگاه سامانه ۵ شرکت واحد تهران در جنت آباد است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48694 توسط press و در روز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت 09:20:37
© Copyright 2021 http://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر