شماره : 48679
۱۱ / ۷ / ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲

از سوی هیات دولت؛؛

سیدرضا مرتضوی» استاندار اصفهان شد+سوابق

در جلسه امروز هیأت دولت، سیدرضا مرتضوی به عنوان استاندار اصفهان معرفی شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان
پس از تشکیل جلسه امروز هیات دولت، سید رضا مرتضوی به عنوان استاندار جدید اصفهان منصوب شد.

هیات وزیران عصر امروز (یکشنبه- ۱۱مهرماه) به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برگزار شد و در این جلسه اعضای هیأت دولت به پیشنهاد وزیرکشور به “سیدرضا مرتضوی” به عنوان استاندار منتخب اصفهان رای اعتماد دادند.

استاندار جدید اصفهان متولد سال ۱۳۵۶، دانش آموخته دکتری مهندسی مواد و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان است. مرتضوی به عنوان جوان‌ترین گزینه در بین افراد مطرح شده برای استانداری اصفهان در سال ۱۳۸۵به عنوان قائم مقام مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان منصوب و سپس به سمت فرماندار شهرستان شهرضا منصوب شد.

به گزارش نیوز فلاورجان وی مدیریت شرکت خوشه های صنعتی استان اصفهان، مسئول منطقه ۴ قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور، عضویت در هیات مدیره فولاد کاوه، عضویت در هیات مدیره بنیاد کرامت رضوی و مسئولیت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان را اصفهان نیز در کارنامه دارد و در دوران انتخابات ریاست جمهوری امسال رئیس ستاد ابراهیم رئیسی در استان اصفهان بود.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48679 توسط press و در روز یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲:۴۲
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48674
۴ / ۷ / ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان:؛

برگزاری راهپیمایی جاماندگان حسینی در فلاورجان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از برگزاری راهپیمایی جاماندگان حسینی در شهرستان فلاورجان خبر داد و گفت: درب همه امامزادگان شهرستان برای ورود زائران باز است.؛

به گزارش نیوز فلاورجان عبدالرحیم نظری با اشاره به برنامه‌های امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان در اربعین حسینی اظهار داشت: درب همه امامزادگان شهرستان برای پذیرش زائران در این ایام باز است و همایش جاماندگان اربعین در این شهرستان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه همزمان با روز اربعین تجمع مردم در مرکز شهرهای شهرستان فلاورجان انجام و راهپیمایی جاماندگان اربعین تا امامزادگان شاخص شهرستان انجام می‌شود، تصریح کرد: در شهر قهدریجان مردم و هیئات از میدان مرکزی به سمت امامزاده سید محمد حرکت می‌کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با بیان اینکه دانشجویان شهرستان نیز از مرکز شهر شرودان به سمت امامزاده شریف پیاده روی خواهند کرد، افزود: ساعت ۱۱ روز اربعین نیز در این امامزاده زیارت اربعین برگزار می‌شود و در شب اربعین نیز در این امامزاده مراسم عزداری و توزیع نذری را خواهیم داشت.
وی گفت: همچنین ویژه برنامه عزاداری در امامزاده سید محمد لارگان نیز برگزار خواهد شد، ضمن اینکه در شهر فلاورجان نیز همه هیئات از میدان مرکزی به سمت امامزاده سید محمد پیاده روی خواهند داشت.
نظری با بیان اینکه در بقعه یونس زازران و بقعه انوش نیز برگزاری مراسم اربعین حسینی برنامه‌ریزی شده است، ادامه داد:‌روضه خوانی، ‌منبر، نماز جماعت و سینه زنی در همه مراسم‌های ویژه این ایام برنامه‌ریزی شده است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48674 توسط press و در روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵:۵۱
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48671
۲۸ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۹:۵۹

کشف ۳۰ هزار لیتر نفت‌گاز قاچاق توسط سپاه فلاورجان

مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه صاحب الزمان (عج) از کشف ۳۰هزار لیتر نفت‌گاز قاچاق توسط سربازان گمنام سپاه فلاورجان خبر داد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان ، مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) از کشف ۳۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

حکیمی فرد اظهار داشت:در راستای مبارزه با قاچاق سوخت در پی رصد اطلاعاتی،شناسایی و اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه شهرستان فلاورجان یک دستگاه تریلی نفتکش قاچاق توقیف کردند.

وی با اشاره به کشف ۳۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی انجام شده از این تریلی ادامه داد، در این زمینه دو متهم نیز دستگیر و به مقامات قانونی جهت سیر مراحل قضایی معرفی شدند.

مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) افزود: مقدار ۳۰ هزار لیتر سوخت نفت‌گاز قاچاق به بیت المال برگردانده شد و کامیون حمل سوخت نیز تا سیر مراحل قضایی توقیف گردید.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48671 توسط press و در روز یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹:۴۳
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48668
۲۳ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱

سند ماکیت رقبه در فلاورجان صادر شد/وقف خانه برای خیرات و مبرات

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون سند مالکیت برای 46 رقبه شهرستان فلاورجان صادر شده است.؛

به گزارش نیوز فلاورجان ،‌عبدالرحیم نظری با اشاره به برگزاری مرحله شهرستانی و استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: ۹۴ نفر از فعالان قرآنی شهرستان فلاورجان برای مشارکت در این مسابقات ثبت‌نام داشتند که متاسفانه به دلیل تشدید وضعیت شیوع کرونا تنها ۱۵ نفر از این افراد موفق به حضور در مسابقات مرحله شهرستانی شدند.
وی افزود: از بین نفر شرکت کننده در بخش شهرستانی چهار نفر شامل دو نفر خانم و دو نفر آقا برای حضور در مسابقات استانی انتخاب شدند که پس از برگزاری مرحله استانی مسابقات هیچ یک از این شرکت کنندگان موفق به کسب رتبه استانی نشدند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان با اشاره به ثبت یک وقف جدید در شهرستان فلاورجان ابراز داشت: این وقف که شامل منزل مسکونی بوده توسط واقف با نیت خیرات و مبرات به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه این منزل مسکونی به متراژ ۲۱۱ متر و در روستای آغچه بدی است، اضافه کرد: ارزش ریالی این ملک حدود ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.
نظری همچنین به سهمیه شهرستان فلاورجان در زمینه دریافت اسناد مالکیتی موقوفات استان اصفهان در سال جاری اشاره کرد و گفت: سهیمه اعلام شده از سوی اداره کل ۸۰ رقبه بوده است که خوشبختانه تاکنون برای ۴۶ رقیه محقق شده است.
وی ادامه داد: سند موقوفه سنگانچه متعلق به مسجد عتیق فلاورجان از مهم ترین اسناد بوده که ۴۵ رقبه را شامل شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان تصریح کرد: دریافت سند امامزاده یونس زازان نیز از دیگر اسناد دریافتی در این شهرستان بوده است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48668 توسط press و در روز سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱:۲۲
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48663
۱۲ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴

رئیس مخابرات شهرستان فلاورجان منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر مخابرات منطقه اصفهان، رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان فلاورجان منصوب شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان محمد غیور طی حکمی از سوی مدیر مخابرات منطقه اصفهان، به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان فلاورجان منصوب شد.

در مراسمی با حضور مدیر دفتر مدیر مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مدیران این مجموعه و همکاران مخابراتی شهرستان فلاورجان به منظور تکریم و معارفه سرپرست اداره مخابرات این شهرستان برگزار شد؛ ضمن تشکر از خدمات و فعالیت های علی سلیمیان در زمان تصدی این مسئولیت برای رئیس جدید مخابرات شهرستان آرزوی توفیق و بهروزی شد.
گفتنی است محمد غیور پیش از این رئیس مخابرات شهرستان شاهین‌شهر و میمه بوده است

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48663 توسط press و در روز جمعه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴:۴۶
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48659
۴ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان خبر داد:؛

دستگیری ۱۲ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری افرادی که پس از یک تصادف با یکدیگر درگیر و باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بودند خبر داد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان  ایرج کاکاوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت، شب گذشته پس از اعلام یک مورد درگیری دسته جمعی با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان فلاورجان بلافاصله گشت فوریت های پلیسی به محل اعزام شد.
وی افزود، در بررسی های انجام شده مشخص شد این افراد پس از وقوع یک مورد تصادف با یکدیگر به شدت درگیر شده بودند.
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان در ادامه بیان داشتند، بلافاصله همه عوامل این درگیری و نزاع دسته جمعی دستگیر و برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.در این ارتباط دوازده نفر دستگیرشدندکه تعدادی از این افراد دارای سابقه و مجرمین خطرناک هستند تمام نفرات دستگیر شده با قرار قانونی روانه زندان شدند.
سرهنگ ایرج کاکاوند تصریح کرد،خط قرمز پلیس امنیت مردم و احساس امنیت جامعه است، اگر فرد یا افرادی به هر نوع بخواهند امنیت را خدشه دار کنند با برخورد قاطع و قانونی نیروی انتظامی و قوه قضاییه روبرو خواهند شد.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48659 توسط press و در روز پنجشنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸:۱۵
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48646
۲۹ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۹:۴۶

جمع آوری ۲۰۰میلون تومان نذورات مردم فلاورجان جهت خرید زمین حسینیه درکربلا

مجموع نذورات نقدی و طلاجات اهدایی عزاداران حسینی فلاورجانی در یازدهمین روز محرم به ۲۰۰میلون تومان رسید؛

به گزارش پایگاه خبری نیوز فلاورجان آخرین روز برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در پارک میثم فلاورجان با تبرک پرچم امام حسین(ع) درجمع عزاداران وکمک  به خرید زمین حسینیه امام حسن مجتبی (ع) در کربلای معلی به پایان رسید

این مراسم بارعایت پروتکل های بهداشتی از ابتدای ماه محرم به همت هیئت ۱۴ معصوم رزمندگان اسلام و کانون خادمین رضوی شهرستان فلاورجان درجوار قبور شهدای گمنام پارک میثم فلاورجان با قرائت زیارت عاشورا ،مداحی ، سخنرانی، برگزار شد که صبح امروز با قرائت دعای ندبه و سخنرانی حجت الاسلام قدوسی امام جمعه فلاورجان به پایان رسید

محمد رئیسی عضو هیات امنای حسینیه شهرستان فلاورجان درکربلا ضمن آرزوی قبولی نذورات و هدایا از صاحبان نذر در یازد همین روز محرم ، جمع کل نذورات اهدا شده اعم از نقدی وطلاجات اهدایی رابالغ بر دویست میلیون تومان اعلام کرد و گفت: مجموع نذورات یکسال گذشته تاکنون نیز چهار میلیارد تومان است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48646 توسط reza ghasemi و در روز جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶:۳۰
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48644
۲۹ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۹:۰۰

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان خبر داد:؛

کشف ۲۱ دستگاه ماینر خارجی قاچاق در فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف 21 دستگاه ماینر خارجی قاچاق در بازرسی از یک کارگاه تولیدی خبر داد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کاکاوند بیان داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان فلاورجان در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه تولیدی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان افزود: در این رابطه ماموران پس از تکمیل تحقیقات خود طی هماهنگی با مقام قضائی از محل بازدید کردند که در نتیجه ۲۱ دستگاه ماینر که به صورت مخفیانه و غیرمجاز راه‌اندازی شده و در حال تولید ارز دیجیتال بودند را کشف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این دستگاه ها را ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک فرد متخلف دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48644 توسط press و در روز جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰:۳۴
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48641
۲۵ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱

۲۶ مردادماه یکی از خاطره ‌انگیز‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است

سرپرست شهرداری، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با صدور پیامی ۲۶ مردادماه سالروز ورود ازادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت؛

به گزارش نیوز فلاورجان به مناسبت فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی،سرپرست شهرداری، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فلاورجان با صدور پیامی یاد و خاطره آزادگان سرافراز و اسوه‌های مقاومت شهرستان  شهدای خط شکن را گرامی داشت.

در این پیام آمده است

به نام خداوند مردان جنگ

بیست وششم مردادماه سال ۱۳۶۹ برای ملت قهرمان ایران روزی لبریز از نشاط و سراسر شوق و شور وصال و اشتیاق بود.

آزاد مردانی که روزهای سخت اسارت را در اوج مظلومیت تحمل نمودند و آن را به فرصتی برای حماسه آفرینی و درس آموزی مبدل ساختند و نماد سرافرازی، پایمردی، عزت و شرف این ملت شدند.

آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهاى جسمى و روحى دشمنان ایستادند و وجود بی آلایش خود را در راستای هویت بخشی ملت هزینه نمودند و به راستی که بر قلل رفیع انسانیت ایستاده اند.

امروز تقوا، فضیلت، صلابت و صبوری این مردان که مبتنی بر فرهنگ دینی و اعتقادی و غیرت ملی است به عنوان سرمشقی برای جوانان و نوجوانان این مروز و بوم به یادگار گذاشته شده است.

به راستی که ۲۶ مردادماه یکی از خاطره ‌انگیز‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است و به سهم خود این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی و خانواده این عزیزان که صبوری شان در دوران اسارت مایه افتخار و مباهات بود تبریک گفته و سرافرازی آنان را از درگاه خداوند منان خواستاریم.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48641 توسط press و در روز دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۱:۰۲
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48638
۲۵ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷

حادثه تصادف موتورسیکلت در شهرک صنعتی اشترجان

در تصادف موتورسیکلت در شهرک صنعتی اشترجان اصفهان، مرد ۷۳ ساله از ناحیه سر و پا آسیب دید.؛

به گزارش نیوز فلاورجان عباس عابدی، سخنگوی مرکز اورژانس اصفهان اظهار کرد: وقوع یک حادثه تصادف موتورسیکلت در شهرک صنعتی اشترجان در ساعت ۱۰:۰۵ به مرکز اورژانس اصفهان اعلام شد.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با بیان اینکه در این حادثه یک مرد ۷۳ ساله مصدوم شده است، افزود: یک کد اورژانس ۱۱۵ برای امدادرسانی به مصدوم به محل حادثه اعزام شد.

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه سر پیرمرد و پای چپ وی آسیب دیده بود که برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام خمینی فلاورجان منتقل شد.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48638 توسط press و در روز دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷:۳۵
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48635
۲۵ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۴

فهرست داروخانه‌های منتخب عرضه کننده دارو‌های کرونا در شهرستان فلاورجان

لیست داروخانه های منتخب سراسر کشور به تفکیک شهر و دانشگاه ؛

به گزارش نیوز فلاورجان سازمان غذا و دارو با توجه به توزیع دارو‌های کرونا در داروخانه‌های منتخب و به منظور پرهیز از ازدحام مراجعان در داروخانه‌های دولتی، لیست داروخانه‌های توزیع کننده دارو‌های کرونایی را منتشر کرد.
برای دریافت فهرست داروخانه‌های منتخب عرضه‌کننده دارو‌های کرونا (بصورت فایل اکسل) اینجا را کلیک کنید

فهرست داروخانه‌های منتخب عرضه کننده دارو‌های کرونا در شهرستان فلاورجان

۱-داروخانه‌دکتر رحیمی قهدریجان  قهدریجان میدان امام حسین- ابتدای خیابان مطهری  ۰۳۱۳۷۵۰۷۳۷۱
۲-داروخانه‌ دکتر سیدمهدی سجادی فلاورجان کمربندی امام خمینی-مقابل بیمارستان امام خمینی  ۰۳۱۳۷۴۳۰۵۷۰
۳-داروخانه‌ دکتر فاضلی (کیهان) پیربکران  پیربکران خیابان پاوا      ۰۳۱۳۷۲۲۲۷۲۷
۴-داروخانه‌ دکتر معصومه دهقانی فلاورجان بلوار طالقانی_روبروی شبکه بهداشت فلاورجان    ۳۷۴۳۲۱۶۳

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48635 توسط press و در روز دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴:۱۰
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48630
۲۵ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹

معرفی شهردار جدید کلیشاد وسودرجان

با  رای اعضای شورای شورای ششم شهر کلیشاد وسودرجان مهدی  مختاری شهردار سابق شهر ابریشم ،شهردارکلیشاد وسودرجان شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان  مهدی مختاری   با  رای اعضای شورای شهر کلیشاد وسودرجان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

مهدی  مختاری متولد سال۱۳۵۱ متولد شهر بهاران شهرستان فلاورجان است  و دارای مدرک  کارشناسی ارشد مدیریت است، وی سابقه ۱۰ ساله  شهرداری شهر ابریشم   را در کارنامه کاری دارد.

شهردار منطقه ۳ خمینی شهر ، شهردار منطقه ۲خمینی شهر ، سرپرست شهرداری خمینی شهر ، مدیر فضای سبز شهرداری خمینی شهر ، عضو هیئت مدیره شرکت اتوبوسرانی شهرداری خمینی شهر ، مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن شهرداری خمینی شهر ، عضو شورای شهر بهاران در دوره اول  از دیگر سوابق وی است.

پیش از این حامد اخگر کلیشاد وسودرجان بود.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48630 توسط press و در روز دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹:۴۹
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48624
۲۵ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

شهردار جدید ابریشم معرفی شد

سر انجام و پس از گذشت جلسات و بررسی ها، منتخبین شورای شهر ابریشم گزینه اصلی شهرداری ابریشم را اعلام کردند؛

به گزارش نیوز فلاورجان شورای ششم شهر ابریشم پس از رایزنی در انتخاب شهردار، سرانجام از بین گزینه‌های موجود سید رضا ابطحی را به عنوان شهردار این شهر انتخاب کردند.

سید رضا ابطحی دارای مدرک مهندسی عمران و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه اصفهان است، وی رئیس گروه های عمران و شهرسازی /حمل و نقل و ترافیک شهری
،تدوین معیارهای استانداری اصفهان و کارشناس   نظارت اداره کل دفتر فنی استانداری اصفهان را در کارنامه کاری دارد.
پیش از این مهدی مختاری شهردارابریشم بود.
گفتنی است  با تصمیم شورای شهر ابریشم تا زمان صدور حکم از سوی استانداری همچنان شهرداری با سرپرستی محمدعلی منصوری اداره می گردد.

به گزارش نیوز فلاورجان ابریشم یکی از شهرهای توابع شهرستان فلاورجان با حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت است. این شهر در سال ۱۳۷۵ از ادغام روستاهای یزدآباد، حسن‌آباد و باغ ابریشم از توابع بخش مرکزی شهرستان فلاورجان تأسیس شد.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48624 توسط press و در روز دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳:۴۸
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48619
۲۳ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۹

اداره‌ها، اصناف و بانک‌ها از دوشنبه تعطیل شدند/ ممنوعیت تردد خودروها از فردا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات تعطیلات هفته جاری و ممنوعیت تردد در محورهای کشور را اعلام کرد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به تصمیمات امروز ستاد ملی مقابله با کرونا، اعلام کرد: همه ادارات، بانکها و اصناف از روز دوشنبه تا پایان روز کاری شنبه هفته آینده تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: از ساعت ۱۲ ظهر فردا یکشنبه تا روز جمعه ۵ شهریور ماه ممنوعیت تردد در تمامی محورهای کشور و بین استانی برقرار خواهد شد.

رئیسی تاکید کرد: تمام مجوزهای صادر برای تردد لغو شده است.علاوه بر این افرادی که بنا به هر دلیلی تخلف و جریمه شدند بعد از یک ماه این جریمه دو برابر می‌شود و حتما هم اخذ می‌شود.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونابا تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، بیان داشت: در تعطیلات پیشرو فقط اصناف ضروری و تامین کننده مایحتاج ضروری مردم و نیز دستگاه های امدادی مانند اورژانس و…. فعالیت خواهند داشت.

وی اضافه کرد: بر اساس تصمیم امروز ستاد ملی مقابله با کرونا عزاداری در فضاهای بسته ممنوع است و دسته روی نیز ممنوع خواهد بود.

رئیسی یادآور شد: امروز رئیس جمهور تاکید کرد تا همه دستگاه‌های اجرایی برای نظارت بر این موضوع وارد عمل شوند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا متذکر شد:میزان جرائم مشخص شده و وزارت بهداشت، نیروی انتظامی و استانداران موظف به رعایت دستورات هستند.

 

به گزارش نیوز فلاورجان بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت  شهرستان فلاورجان و۲۰ شهرستان استان اصفهان در وضعیت قرمز شیوع کرونا ثبت شده است.مراکز درمانی شهرستان فلاورجان به دلیل روند صعودی شیوع بیماری در وضعیت فوق بحرانی است.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48619 توسط press و در روز شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹:۴۳
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 48607
۲۲ / ۵ / ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱

مراسم شیرخوارگان حسینی در امامزاده سید محمد (ع)

مراسم شیرخوارگان حسینی امروز در اولین جمعه ماه محرم به یاد حضرت علی اصغر (ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی در قهدریجان برگزار شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان در نخستین جمعه از ماه محرم، تعداد محدودی از مادران همراه با فرزندان خود در همایش شیرخوارگان حسینی در امامزاده سید محمد  (ع) قهدریجان شرکت کردند.

 

مادران با بستن سربندهای سبز «یا علی اصغر (ع)» و خواندن لالایی، همنوا با مادر داغدار دشت نینوا ، شهادت مظلومانه طفل شش ماه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را به سوگ نشستند.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 48607 توسط press و در روز جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱:۰۸
© Copyright 2021 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر