شماره : 49144
26 / 2 / 1401 - 12:58

تشکیل پرونده قضایی برای متخلف محیط زیست در فلاورجان

به گزارش نیوز فلاورجان از اداره حفاظت محیط زیست فلاورجان، در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر تخلیه غیرمجاز فاضلاب توسط یک دستگاه تانکر در اطراف و حاشیه رودخانه زاینده رود واقع در روستای هویه، و گشت و کنترل و پایش صورت گرفته؛ پرونده قضایی تشکیل و به همراه مستندات به دادستان عمومی و انقلاب

به گزارش نیوز فلاورجان از اداره حفاظت محیط زیست فلاورجان، در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر تخلیه غیرمجاز فاضلاب توسط یک دستگاه تانکر در اطراف و حاشیه رودخانه زاینده رود واقع در روستای هویه، و گشت و کنترل و پایش صورت گرفته؛ پرونده قضایی تشکیل و به همراه مستندات به دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ارائه شد.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49144 توسط press و در روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 12:58:19
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49138
20 / 2 / 1401 - 15:08

اصول فروش حضوری از دید میثم شکری ساز

فروش حضوری به عنوان یکی از روش های مدیریت کسب و کار و ارتباط با خریدار است. دکتر میثم شکری ساز، کارآفرین برتر و مدیرعامل موفق هولدینگ پارس با توجه به تجاربی که طی این چند سال به دست آورد ۵ اصل بسیار مهم را بیان کرده اند که می تواند در فروش حضوری تاثیر

فروش حضوری به عنوان یکی از روش های مدیریت کسب و کار و ارتباط با خریدار است. دکتر میثم شکری ساز، کارآفرین برتر و مدیرعامل موفق هولدینگ پارس با توجه به تجاربی که طی این چند سال به دست آورد ۵ اصل بسیار مهم را بیان کرده اند که می تواند در فروش حضوری تاثیر شگفت انگیزی داشته باشد در نهایت بیشتر در خصوص موفقیت های فردی و سازمانی دکتر شکری ساز با شما صحبت خواهیم داشت.

آراستگی ظاهری فروشنده، اولین توصیه دکتر میثم شکری ساز
یکی از مسائل بسیار مهمی که دکتر میثم شکری ساز به آن توجه بسیار ویژه ای دارند را می توان آراستگی ظاهر فروشنده دانست. در واقع ایشان در مطالعات و تحقیقاتی که داشته اند، به این نتیجه رسیده اند که میزان فروش برای فروشنده هایی که آراستگی ظاهری بیشتری دارند، بسیار بالاتر است. در واقع می توان گفت که مشتریان بالقوه، تمایل بیشتری به صحبت کردن با افرادی دارند که آراستگی فردی را رعایت کرده اند.
دومین توصیه دکتر شکری ساز، سوال بیشتر، صحبت کمتر
شما باید به محصولی که برای فروش دارید ایمان داشته باشید. از این روی باید اجازه دهید که مشتریان شما در ابتدا سوالات خود را مطرح کنند و شما صحبت کنید. در مرحله بعدی شما باید در نظر داشته باشید که سوالات شما می تواند چالش برانگیز باشد. با سوالات تخصصی می توانید ذهن مشتری خود را جادو کنید. در مرحله بعد با معرفی یک محصول، مشتری به این نتیجه می رسد که حتما انتخاب خوبی از سوی شما ارائه شده است. همین امر باعث می شود که این اصل در فروش حضوری در نهایت باعث شود که شما میزان درآمد بیشتری را داشته باشید.
چطور با لبخند زدن می توانیم فروش بیشتری داشته باشیم؟
بر اساس باور دکتر میثم شکری ساز، تعامل انسان ها با یکدیگر تنها به صورت کلامی تاثیر چندانی ندارد. در ابتدا شما باید روی لبخند زدن در ارتباط با مشتری کار کنید. در واقع لبخند شما باید به نحوی باشد که مشتریان را به خود جذب کند. همچنین باید ارتباط چشمی خود را تقویت کنید تا در نهایت بتوانید بیشترین میزان فروش حضوری را داشته باشید. در نظر داشته باشید که افراد همواره با ارتباط چشمی بیشتر اعتماد می کنند. اعتماد به نفس آن ها برای خرید بیشتر می شود و در نهایت شما می توانید میزان فروش بیشتری را داشته باشید. پس در صورتی که قصد دارید میزان فروش حضوری خود را ارتقا بدهید، از یاد نبرید که لبخند زدن و ارتباط چشمی با مشتری از مهم ترین اصول برای بهبود روند فروش می باشد. در نظر داشته باشید که این روش در صفحه آپارات میثم شکری ساز بسیار توصیه شده است.
مشتری شما چرا باید محصول شما را خریداری کند؟
زمانی که یک شخص برای خرید به فروشگاه شما مراجعه می کند، به دنبال دریافت منافع است. منافع می توانند کیفیت و دوام محصول، زیبایی و کاربرد و مسائلی از این قبیل باشند. البته یک فروشنده که به موفقیت فکر می کند باید بداند که چطور منافع را به مشتریان خود معرفی کند. همین امر باعث می شود که یک خریدار به تهیه محصولات شما ترغیب شود و همین مسئله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. پس از یاد نبرید که حتما باید برای مشتری خود منافع قابل توجهی را بیان کنید. از یاد نبرید که برخی از سیاست های کلی فروشگاه نیز می تواند تاثیرگذار باشد. برای مثال تخفیف باشگاه مشتریان و سایر موارد در خرید شما تاثیر بسیار زیادی را خواهد داشت.

فروش محصول، پایان کار نیست
دکتر میثم شکری ساز همواره توصیه می کنند که شما نباید فکر کنید که با فروش یک محصول، کار را تمام کرده اید. در واقع شما باید در نظر داشته باشید که در این مرحله شما تنها سود محدودی کرده اید. این ارتباط و پیگیری هاست که باعث می شود مشتری باز هم از شما خرید کند. زمانی که شما مشتری وفادار داشته باشید می توانید انتظار داشته باشید که میزان فروش شما بیشتر شود و همچنین درصد سود شما نیز بیشتر خواهد شد. پس از یاد نبرید که فروش، پایان کار نبوده و شما همواره باید ارتباط و تعامل را بعد از خرید با مشتریان خود داشته باشید. همین امر می تواند باعث شود که شما بتوانید عملکرد بسیار خوبی را در زمینه فروش داشته باشید.
چرا باید ۵ اصل دکتر میثم شکری ساز را جدی بگیریم؟
دکتر میثم شکری ساز به عنوان یکی از نوابغ علم مدیریت سازمان به شمار می رود که امروزه تمامی دانش خود را افراد و سازمان ها ارائه کرده است. شما می توانید اصول فروش حضوری بیشتری را در دوره ها و کتاب های ایشان یاد بگیرید. می توانید از ایشان آموزش ببینید که چطور باید با دیگران در تعامل باشیم؟ چطور باید مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنیم؟ با این وجود، ۵ اصلی که به صورت رایگان و سخاوتمندانه از سوی دکتر میثم شکری ساز در اختیار شما قرار داده شد، می تواند به شما کمک کند تا بیشترین میزان فروش را داشته باشید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید نیز می توانید به مطالعه کتاب های ایشان که در این خصوص بیان شده است بپردازید. یا اینکه می توانید در میثم شکری ساز مطالب آموزشی بیشتنری را مشاهده کنید.
نتیجه گیری
فروش بیشتر برای یک فروشنده حضوری همواره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در واقع می توان گفت که میزان موفقیت یک فروشنده، به میزان فروشی که دارد گره خورده است و نباید این مسئله را از یاد برد. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص ویژگی های یک فروشنده در فروش حضوری در اختیار شما قرار دهیم. ۵ اصل بیان شده از سوی دکتر میثم شکری ساز باعث می شود تا شما بتوانید عملکرد بسیار مناسبی را در این زمینه داشته باشید.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49138 توسط press و در روز سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 15:08:06
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49136
19 / 2 / 1401 - 14:50

کشف ۲۵ دستگاه ماینر قاچاق درشهرستان فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از کشف25دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.؛

 

به گزارش نیوز فلاورجان فرمانده انتظامی فلاورجان از کشف ۲۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال که بصورت غیرمجاز در این شهرستان در حال بهره‌برداری بود، خبر داد.

سرهنگ ایرج کاکاوند افزود: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یکی از مناطق شهر فلاورجان، این موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران با تحقیقات خود پی بردند که در یک باغ ویلا تعدادی دستگاه ارز دیجیتال در حال بهره‌برداری است که با بازرسی از محل ۲۵ دستگاه ماینر را که بصورت مخفیانه راه‌اندازی شده بود و نیز یک قبضه سلاح شکاری وینچستر و پنج عدد فشنگ مربوطه کشف کردند.

فرمانده انتظامی فلاورجان با اشاره به دستگیری یک نفر گفت: کارشناسان مربوطه ارزش دستگاه‌های کشف شده را پنج میلیارد ریال اعلام کردند .

وی خاطرنشان کرد: تعامل و مشارکت مردمی با پلیس و اعلام هرگونه موضوع مشکوک در اقدام بموقع پلیس نقش بسزایی دارد

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49136 توسط press و در روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 14:50:27
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49132
19 / 2 / 1401 - 14:29

محکومیت ۲.۹ میلیاردی برای قاچاق قطعات کامپیوتر در فلاورجان

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از محکومیت 2.9 میلیارد ریالی برای قاچاق قطعات کامپیوتر در شهرستان فلاورجان خبر داد؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، علی اکبر مختاری گفت: با گزارش ماموران نیروی انتظامی در مورد کشف محموله  قطعات کامپیوتر قاچاق، این پرونده برای رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی فلاورجان ارجاع شد.
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان افزود: شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی و با توجه به عدم ارائه مدارک قانونی از سوی متهم، وی را به پرداخت ۲ میلیارد و ۹۸۳ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
وی خاطر نشان کرد: با اعتراض کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، رای به شعبه تجدید نظر ارجاع و شعبه پس از بررسی رای را تائید و اداره اجرای احکام، جریمه را وصول کرد.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49132 توسط press و در روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 14:29:03
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49124
18 / 2 / 1401 - 21:12

تقاضای استعفای چهار نفر از اعضای شورای شهرمینادشت در شهرستان فلاورجان

4عضو شورای شهر مینادشت امروز تقاضای استعفا کردند.؛

به گزارش نیوز فلاورجان چهار عضو شورای اسلامی شهر مینادشت شهرستان فلاورجان به دلیل  مشغله کاری و کمبود وقت در رسیدگی به امور شهر  استعفای دسته جمعی خود را به فرماندار شهرستان فلاورجان ارایه دادند.

شورای  شهر تازه تاسیس مینادشت  پنج نفر عضو اصلی و ۲ نفر علی البدل دارد که  چهار نفر  از اعضای شورای اسلامی با نامه ای به فرماندار شهرستان فلاورجان  انصراف خود را از ادامه کار در این شورا اعلام کردند

اعضای شورای اسلامی شهر مینادشت که  درخواست استعفا داده‌اند عبارتند ازآقایان   حسن محمدی ، ،محمد رضا کیانی علی محمدی وخانم بتول موسائی که  چنانچه با استعفای اعضای شورای شهر مینادشت موافقت شود  از اعضای علی‌البدل برای جایگزینی آنها دعوت خواهد شد و اگر با دعوت از این افراد تعداد اعضای شورا به حدنصاب نرسد در نهایت شورای شهر  منحل اعلام خواهد شد

 

 

 

 

 

 

 

 

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49124 توسط press و در روز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 21:12:53
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49117
10 / 2 / 1401 - 12:44

در طی امروز:؛

جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش پیربکران برگزار شد

جلسه معارفه رئیس جدید اداره آموزش وپرورش پیربکران با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل از روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ جلسه معارفه رئیس جدید اداره آموزش وپرورش پیربکران با حضور دکتر معینی فرماندار شهرستان فلاورجان و مهدی نم نبات معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه از زحمات عبدالرضا بکرانی رئیس سابق اداره آموزش و پرورش پیربکران تجلیل و قدردانی شد و علی توکلی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی گردید

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49117 توسط mohsen و در روز شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 12:44:58
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49112
6 / 2 / 1401 - 15:28

مسئولین پای کار مردم: ؛

دیدار مردمی فرماندار شهرستان فلاورجان هر دوشنبه

دیدارهای مردمی فرماندار دوشنبه هر هفته در محل دفتر فرمانداری برگزار می‌شود.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل از  روابط عمومی فرمانداری، صبح روز گذشته پنجم اردیبهشت ماه برنامه ملاقات مردمی دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان به صورت چهره به چهره با شهروندان شهرستان برگزار شد و مردم درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح نمودند و سرپرست فرمانداری دستورات لازم را جهت رسیدگی و رفع آن‌ها صادر کرد.

 

گفتنی است دیدارهای مردمی فرماندار دوشنبه هر هفته در محل دفتر فرمانداری برگزار می‌شود که شهروندان در صورت تمایل با تعیین وقت قبلی می‌توانند به صورت مستقیم با فرماندار شهرستان ملاقات نمایند.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49112 توسط mohsen و در روز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 15:28:37
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49103
6 / 2 / 1401 - 15:03

در آئین گلریزان شهرستان فلاورجان:؛

کمک یک میلیارد تومانی خیران نیک‌اندیش برای آزادی زندانیان

عصر روز گذشته جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان فلاورجان برگزار و خیران نیک‌اندیش مبلغی حدود ۱۰ میلیارد ریال کمک کردند .؛

به گزارش نیوز فلاورجان ، عصر روز گذشته همزمان با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان فلاورجان با حضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان، ریاست دادگستری، امام جمعه فلاورجان، مسئولین و جمعی از خیرین و نیکوکاران شهرستان در زورخانه علی‌بن ابی‌طالب فلاورجان برگزار شد.

در این جشن گلریزان، خیران نیک‌اندیش مبلغی حدود ۱۰ میلیارد ریال کمک کردند که زمینه آزادی تعدادی از زندانیان فراهم شد.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49103 توسط mohsen و در روز سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت 15:03:39
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49095
31 / 1 / 1401 - 13:57

فرماندار فلاورجان در جلسه شورای زکات:؛

توجه به شفافیت در اولویت باشد

سرپرست فرمانداری فلاورجان گفت:در بحث زکات باید توجه به شفافیت در اولویت باشد زیرا گسترش نظام جذب باید به گونه‌ای باشد تا اعتماد مردم افزایش یابد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ؛جلسه شورای زکات شهرستان فلاورجان صبح امروز۳۰فروردین ماه ۱۴۰۱باحضور دکتر معینی سرپرست فرمانداری ؛حجت الاسلام رنجبر رئیس شورای زکات استان اصفهان؛امام جمعه فلاورجان ودیگر اعضادر سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

دکتر معینی در این جلسه اظهار داشت: استان اصفهان یکی از استان‌های پیشرو در پرداخت زکات در سطح کشور است، واین نشان از آن دارد که مدیریت مناسبی در این زمینه به توفیق الهی صورت گرفته است.

وی افزود: در بحث زکات باید توجه به شفافیت در اولویت باشد زیرا گسترش نظام جذب باید به گونه‌ای باشد تا اعتماد مردم افزایش یابد.

سرپرست فرمانداری فلاورجان ادامه داد: نماز جمعه به عنوان تریبون رسمی نظام و یک رسانه عمومی با ابعاد متنوع فرهنگی، مذهبی و سیاسی در جامعه محسوب می شود که می توان از این ظرفیت برای پرداختن بیشتر به فریضه مهم زکات بهره برد.

حجت الاسلام رنجبر رئیس شورای زکات استان اصفهان نیز در این جلسه تصریح کرد: فلاورجان در میان شهر‌های استان یکی از سرآمدان پرداخت زکات در استان بوده و شورای زکات این شهرستان به خوبی در موضوع ساماندهی زکات فطر یه وارد عمل شده است.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49095 توسط mohsen و در روز چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 13:57:20
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49090
30 / 1 / 1401 - 23:57

وزیر کشور با تاسیس شهرداری در شهر “طاد” موافقت کرد

وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندار اصفهان با تاسیس شهرداری در شهر "طاد" موافقت کرد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان به نقل پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در ابلاغیه احمد وحیدی به سید رضا مرتضوی با اشاره به موافقت بعمل آمده درخصوص تبدیل روستای طاد از توابع بخش پیربکران شهرستان فلاورجان به عنوان شهر طاد، در اجرای تبصره ذیل ماده (۶) آئین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری جمهوری اسلامی ایران و تبصره (۱) ماده (۱) قانون شهرداری، تاسیس شهرداری در شهر طاد بلامانع اعلام شده است.

ابلاغیه وزارت کشور، تاسیس شهرداری یاد شده را همچنین منوط به تحقق تعهدات موضوع ماده (۹) دستورالعمل «نحوه تبدیل شورای اسلامی روستا به شهر و تاسیس شهرداری»، برشمرده است.

بر اساس این ابلاغیه، استانداری اصفهان باید شروع به کار شهرداری طاد را بر اساس قوانین و مقررات مربوطه به وزارت کشور اعلام کند.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49090 توسط press و در روز سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 23:57:54
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49082
25 / 1 / 1401 - 11:45

به مناسبت دهه  ارتش مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید قوطاسلو برگزار می کند ؛

نمایشگاه تجهیزات نظامی و یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش در شهرستان فلاورجان برگزار می شود

مسیول عقیدتی مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید قوطاسلو نزاجا از برگزاری یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش خبر داد ؛

به گزارش نیوز فلاورجان سرهنگ ستاد مکانیک مهدی اسحاقیان فرمانده مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید محسن قوطاسلو نیروی زمینی ارتش در نشست خبری  عنوان کرد :به مناسبت دهه  ارتش مرکز بهینه سازی شهید قو طا سلو نزاجا با هماهنگی فرماندهی ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال‌وبختیاری   و سلسله مراتب ارتش اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نظامی می کند


سرهنگ اسحاقیان در ادامه عنوان کرد : این نمایشگاه از تاریخ ۲۷فروردین
ماه به مدت ۴روز  از ساعت ۹الی ۱۸در اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم شهرستان فلاورجان دایر و در این نمایشگاه دستاوردها و تجهیزات نظامی  به نمایش گذاشته میشود
وی در پایان با دعوت از اقشار مختلف مردم در بازدید از نمایشگاه تجهیزات نظامی  عنوان کرد در این نمایشگاه علاوه بر دستاوردهای نظامی همه یگان های نظامی ارتش مستقر در استان اصفهان سپاه ,بسیج و نیروی انتظامی و نهادهای فرهنگی نیز حضور فعال دارند

در ادامه این نشست خبری نیز مسیول عقیدتی مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید قوطاسلو از برگزاری یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش  خبر داد
وی ادامه داد :براساس منویات مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبیین و اهداف متعالی عقیدتی سیاسی ارتش اقدام به برگزاری یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش شهید  محسن قوطاسلو نموده ایم .

مسیول عقیدتی مرکز بهینه سازی و نوسازی شهید قوطاسلو نیروی زمینی ارتش در ادامه افزود :  این یادواره همزمان با دهه ارتش در  ۳۰فروردین  از ساعت ۱۷الی ۱۹در اردوگاه شهیدبهشتی شهر ابریشم شهرستان فلاورجان برگزار می گردد

 

به گزارش نیوز فلاورجان شهید محسن قوطاسلو متولد ۷ بهمن ۶۹ در تهران و اهل شهرستان پاکدشت بود. وی در سال ۸۸ به عضویت ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمد و در تیپ ۶۵ نوهد مشغول خدمت شد و در ۲۳ فروردین ۹۵ در سوریه به شهادت رسید.

او جزو نخستین نیرو‌های ارتش جمهوری اسلامی بود که برای عملیات در خارج از مرز‌های کشور اعزام شده بود و اولین نفر از نیرو‌های ارتش بود که در راستای دفاع از حرم اهل بیت (ع) و مرز‌های عقیدتی و ایمانی نظام جمهوری اسلامی، طی حمله گسترده نیرو‌های تکفیری، پس از به هلاکت رساندن تعداد بسیار زیادی از دشمنان در نبرد تن به تن در سوریه، به شهادت رسید.

 

 

 

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49082 توسط press و در روز پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 11:45:55
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49069
24 / 1 / 1401 - 8:24

مدیر آبفای فلاورجان؛

پیشرفت ۵۵ درصدی شبکه جمع‌آوری فاضلاب در فلاورجان

مدیر آبفای فلاورجان از پیشرفت 55 درصدی اجرای شبکه فاضلاب 2 شهر و 25 روستا در این شهرستان خبر داد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان محمدمهدی پراندوخ گفت: این طرح با هدف‌ بهره‌مندی ساکنان شهرهای اشترجان و مینادشت و ۲۵ روستای دیگر از خدمات جمع آوری، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب اجرا می شود.

وی با بیان این که طرح اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب با سرمایه‌گذاری شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان و به منظور بازچرخانی پساب در صنعت و کاهش وابستگی به آب های سطحی در سه مرحله مختلف در حال اجراست گفت: در مرحله نخست که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۹۷ آغاز و تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است ۹.۷ کیلومتر شبکه جمع آوری و خط انتقال فاضلاب در ۱۴ روستای شهرستان فلاورجان اجرا می شود و جمعیتی بالغ بر ۲۱ هزار و ۵۰۰ نفر را تحت پوشش خدمات دفع بهداشتی فاضلاب قرار می دهد.
مدیر آبفای فلاورجان به بخش دوم این طرح که در شهرهای اشترجان و مینادشت در حال اجراست نیز اشاره کرد و افزود: در این مرحله ۶۷ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب اجرا و یک باب ایستگاه پمپاژ احداث می شود که با پیشرفت ۷۰ درصدی همراه بوده است.
وی افزود: مرحله سوم این عملیات نیز از آذر ماه سال گذشته در ۱۱ روستای شهرستان فلاورجان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان آغاز شده که تاکنون ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
پراندوخ با اشاره به این که با اجرای این مرحله جمعیتی بالغ بر ۱۸ هزار نفر در روستاهای کارویه، بندارت، دارافشان، خیرآباد، اسفهران، قلعه میر، شرودان،کروچ، دشتلو، طاد و سهروفیروزان از خدمات شبکه فاضلاب بهره مند می‌شوند، گفت: در بخش سوم ۱۶۲ کیلومتر شبکه جمع آوری و خط انتقال فاضلاب اجرا و ۲ ایستگاه پمپاژ نیز احداث می‌شود.
اضافه می شود در صورت اجرای کامل طرح های یاد شده امکان بازچرخانی ۱۷۴ میلیون متر مکعب پساب در صنعت در طول ۲۵ سال فراهم می شود.:

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49069 توسط press و در روز چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 08:24:08
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49066
23 / 1 / 1401 - 22:02

اطلاعیه جذب سرباز معلم سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱

جذب سرباز معلم اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ منتشر شد.؛

به گزارش نیوز فلاورجان اطلاعیه جذب سرباز معلم اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ منتشر شد.
به اطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سربازمعلم سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ می‌رساند با عنایت به بخشنامه شماره ۲ /۷۱۰ مورخ ۲۰ / ۰۱ / ۱۴۰۱ معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت متبوع، ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۲۳/ ۰۱ / ۱۴۰۱ تا ۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۱ صرفاً جهت تدریس در مقطع آموزش ابتدائی در کلاس های درس و واحدهای آموزشی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد ( بکارگیری افراد مذکور دربخش های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان ممنوع است).

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

الف : ثبت نام و تشکیل پرونده و بررسی امتیازات:
۱- ثبت نام از طریق سامانه https://erp.isfedu.ir/sarbaz انجام می پذیرد. لذا متقاضیان می بایست ضمن مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام اولیه و همچنین تحویل مدارک و مستندات به امور اداری تا مهلت مقرر ( حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۱ ) اقدام نمایند.
۲- داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی و روحی روانی مناسب با شغل معلمی برخوردار باشند.
۳- ثبت نام برای فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ( با اولویت حداکثری جذب درمقطع کارشناسی ارشد ) صورت می پذیرد( مدرک تحصیلی معادل و رشته های پیراپزشکی قابل قبول نیست‏).
۴- دارا بودن برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها صرفاً ۱ / ۴ / ۱۴۰۱ باشد الزامی است.
تذکر: در زمان تحویل مدارک اصل برگ سبز اعزام به خدمت از متقاضی دریافت و تا اعلام نتیجه نهایی پذیرفته شدگان، از ارائه اصل و یا کپی آن به متقاضی خودداری گردد.
۵- اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم کنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند.
۶- امریه آموزش و پرورش شامل کسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال کامل ( ۲۴ ماه) است، متقاضیان در صورت کتمان کسر خدمت (در هنگام ثبت نام ) و سپس درخواست استفاده از آن در حین خدمت، درصورت موافقت اداره کل آموزش و پرورش، ملزم به جبران خسارت مادی ناشی از “خروج قبل از پایان سال تحصیلی” و “هزینه دوره آموزشی بدو خدمت” و “دوره آموزش نظامی” خواهند بود. ( درخصوص موارد ذکر شده تعهد محضری ضمیمه شیوه نامه گرفته خواهد شد )
۷- پس از پذیرش امکان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی کند. همچنین انصراف پذیرفته شدگان (جهت ادامه تحصیل و… مجاز نمی باشد.
۸- ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه، گزینش و کسب امتیاز لازم مشخص خواهد شد (اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده خواهد بود).
• پس از تشکیل پرونده و ارائه مدارک توسط متقاضی ، امتیازات در حضور وی بررسی و پس از تایید نهایی در فرم و سامانه ، امتیاز نهایی به وی ابلاغ و از فرد امضا اخذ گردد . تکمیل فرم درخواست ضمیمه شیوه نامه توسط فرد الزامی است.
• آخرین مهلت تحویل مدارک از متقاضیان تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۱ است.
۹- اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ ۱ / ۴ / ۱۴۰۱ انجام خواهد گرفت.
۱۰- مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد . لینک ثبت نام در پایان مهلت ثبت نام غیر فعال خواهد گردید.
۱۱- در فرم امتیاز بندی پیوست موارد ذیل رعایت گردد :
الف – بند امتیاز فرزند فرهنگی، شامل تمامی کارکنان آموزش و پرورش ( اعم از شاغل و بازنشسته ) است.
ب- بند امتیاز ایثارگری: ( جهت فرزندان جانباز ) به ازای هر ۵ درصد جانبازی یک امتیاز و حداکثر ۱۲ امتیاز است.
ج – بند آشنایی با مهارتهای فناوری اطلاعات: گواهینامه های ارائه شده از مرکز سبحان رایان ، محاسبه گران مهارت افزا سپاهان ( نجف آباد )، رایان مهر صبا کویر(آران و بیدگل)، عروج ( نایین )، شرکت تعاونی خدماتی- آموزشی والفجر نوپرداز اصفهان، شرکت اصفهان سیستم ومجتمع توسعه ارتباطات پگاه اصفهان (متاکو) مورد تایید بوده و گواهینامه های سایر موسسات و ارگان ها قابل قبول نیست.
د- با عنایت اینکه جذب سرباز معلمان بصورت بومی گزینی
انجام می پذیرد دریافت مدارک دال بر بومی بودن در محل سکونت ازقبیل اصل و کپی سند منزل ، قولنامه محضری منزل، فیش آب و برق منزل و درج تصویر آن در پرونده الزامی است.
۱۲- تعیین محل خدمت افراد در پایان شهریور ماه و توسط اداره کل آموزش و پرورش انجام خواهد گرفت. (پذیرش سرباز معلم در شهر اصفهان ممنوع است)
۱۳- مکان و زمان بندی مصاحبه متعاقباً از طریق مناطق و نواحی اطلاع رسانی خواهد گردید.

ب: مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده :
• تصویر برابر با اصل از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
• دو قطعه عکس جدید پشت نویسی شده
• تصویر مدرک تحصیلی (با اصل مطابقت گردد)
• اصل و تصویر برگه سبز اعزام به خدمت بدون غیبت صرفاً اعزامی ۱ / ۴ / ۱۴۰۱ ( درجوف پرونده ضمیمه گردد) فرم تکمیل شده اطلاعات فردی ( فرم گزینش دو برگ به همراه دو قطعه عکس و کپی صفحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی در پرونده ضمیمه گردد )
• اصل فرم درخواست ثبت نام امضاء شده ضمیمه شیوه نامه وزارتی و فرم امتیاز بندی تایید شده از سامانه به همراه کپی مدارک امتیاز آور در فرم
• مدارک دال بر احراز بومی بودن مندرج در بند ۱۱- د

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49066 توسط press و در روز سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 22:02:57
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 47650
21 / 1 / 1401 - 21:23

معابر تاریک فلاورجان در انتظار روشنایی ؛ مردم از تاریکی شبهای بلوارامام رضا گلایه مند هستند+تصاویر

تاریکی بلوارامام رضا (ع ) ونبود علائم ایمنی درتقاطع های این مسیر نه تنها رانندگی را دشوار ساخته ،بلکه دراکثر مواقع شب به حوادث ناگواری مانند تصادف منجر شود که متاسفانه شب گذشته براثر تاریکی مطلق مسیر درتقاطع روبروی جاده کافشان دراثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت باتقاطع خسارات زیادی به راکب وموتور سیکلت وارد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیوزفلاورجان  ، روشنایی معابر و میادین، یکی از عناصر مبلمان شهری محسوب می شود و از جایگاه ویژه ای در معماری و شهرسازی برخوردار و در طراحی شهری بسیار حائز اهمیت است.

این روزها و بطور متوسط روزانه چندین مخاطب این پایگاه خبری با ارسال عکس از تاریکی بلوارامام رضا(ع) شهرفلاورجان نسبت به وضعیت نامطلوب روشنایی این مسیر اعتراض و گلایه دارند.

تاریکی بلوارامام رضا (ع ) ونبود علائم ایمنی درتقاطع های این مسیر نه تنها رانندگی را دشوار ساخته ،بلکه دراکثر مواقع شب به حوادث ناگواری مانند تصادف منجر شود که متاسفانه شب گذشته براثر تاریکی مطلق مسیر درتقاطع روبروی جاده کافشان دراثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت باتقاطع خسارات زیادی به راکب وموتور سیکلت وارد شد

امروزه نورپردازی،تعریف کننده هویت و سیمای شبانه شهر است و طراحی روشنایی شهری نه تنها موضوعی صرفا تزئینی نیست ، بلکه روشی در جهت تامین امنیت و آرامش بیشتر محیط است  و روشنایی مناسب کوچه ها،معابر وخیابان ها باعث ارتقای امنیت و رضایتمندی شهروندان می شود.

زندگی شهری سبب گشته دامنه فعالیت شهروندان تا پاسی از شب ادامه یابد و بدین ترتیب حیات شبانه تبدیل به قسمتی از زندگی شهری شده است.

البته نصب روشنایی هایی که جهت ایجاد فضای بصری ، نورپردازی فضاها که در جهت زیباسازی مبلمان شهری انجام میشود بر عهده شهرداری یک شهر میباشد که تعامل این دو دستگاه متولی (شهرداری و اداره برق ) می تواند سیمای شبانه یک شهر را متحول سازد.

گفتنی است طی پیگیری های زیاد این پایگاه خبری از طریق شهرداری فلاورجان متاسفانه روشنایی به صورت موقت رفع شده ومجدد به حالت تاریکی برمی گردد

تصادف موتور سیکلت با تقاطع تاریک

تصادف موتور سیکلت با تقاطع تاریک

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 47650 توسط reza ghasemi و در روز یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 21:23:46
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 49052
19 / 1 / 1401 - 14:17

نخستین جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان در سال ۱۴۰۱/تصاویر

به گزارش نیوز فلاورجان جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان روز چهارشنبه به ریاست مهدی معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان و با حضور دیگر اعضا در سالن اجتماعات اندیشه شهر ابریشم برگزار شد.

به گزارش نیوز فلاورجان جلسه شورای اداری شهرستان فلاورجان روز چهارشنبه به ریاست مهدی معینی سرپرست فرمانداری فلاورجان و با حضور دیگر اعضا در سالن اجتماعات اندیشه شهر ابریشم برگزار شد.

ثبت شده در سایت نیوزفلاورجان،فلاورجان نیوز طی شماره 49052 توسط press و در روز جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت 14:17:51
© Copyright 2022 https://newsfalavarjan.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر