۲۱:۱۷:۳۰ - چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسجد الزهرا(س) دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با درجه بسیار بزرگ در استان اصفهان واقع شده و فاصله آن تا مرکز استان ۱۰ کیلومتر است.   مسجد الزهرا(س) این واحد با سازه‌ای بتنی و با زیر بنا ۱۸۰۰ متر مربع دارای طراحی بسیار زیبا و در دو طبقه و گنجایش ۱۰۰۰ نفر در سال ۱۳۸۹ افتتاح شد […]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با درجه بسیار بزرگ در استان اصفهان واقع شده و فاصله آن تا مرکز استان ۱۰ کیلومتر است.

 

مسجد الزهرا(س) این واحد با سازه‌ای بتنی و با زیر بنا ۱۸۰۰ متر مربع دارای طراحی بسیار زیبا و در دو طبقه و گنجایش ۱۰۰۰ نفر در سال ۱۳۸۹ افتتاح شد و همچون نگینی در فضای مقدس دانشگاه می درخشد.

این مکان مقدس دارای چهار درب ورود و خروج به سمت شبستان، گنبد، رواق و آب‌نما، یک بالکن، طبقه زیرین، سالن نمایشگاه‌ها و طبقه فوقانی است که در ۶ اتاق طبقه زیرین تشکل‌های دانشجویی مشغول به فعالیت‌های علمی و فرهنگی هستند و دو اتاق در طبقه فوقانی مسجد برای انجام مشاوره‌های مذهبی بنا شده و رواق‌ها با طرحی سنتی و گنبد با کاشیکاری فیروزه‌ای نمای زیبایی را به مسجد داده است.

شبستان داخلی مسجد با معماری اسلامی طراحی شده و از یک محراب و چندین کتیبه با کاشیکاری سنتی بسیار زیبا و منقوش به آیه‌های قرآن است که یک فضای معنوی خاصی را در شبستان ایجاد کرده است.

همه روزه نماز جماعت ظهر و عصر در این مسجد برگزار می‌شود که با استقبال پر شور دانشجویان، استادان و کارکنان روبرو است و بر اساس مناسبت‌های مختلف دینی و مذهبی فعالیت‌های فرهنگی و دینی گوناگون در این مسجد برگزار می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب