سومین جلسه اموزش تربیت فرزند باموضوع پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهرداری  کلیشاد وسودرجان برگزارشد .  شهرداری کلیشادوسودرجان در پی سلسله نشست ها و جلسات حقوق شهروندی سومین جلسه اموزش تربیت فرزند باموضوع پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهرداری برگزارشد . در این جلسه جنای اقای رئیس پور کارشناس […]

IMG_2457سومین جلسه اموزش تربیت فرزند باموضوع پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهرداری  کلیشاد وسودرجان برگزارشد .

 شهرداری کلیشادوسودرجان در پی سلسله نشست ها و جلسات حقوق شهروندی سومین جلسه اموزش تربیت فرزند باموضوع پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شهرداری برگزارشد .

در این جلسه جنای اقای رئیس پور کارشناس مشاوره و عضو انجمن روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی  موضوعاتی چون تعریف خلاقیت و اهمیت آن، ویژگی های افراد خلاق، موانع خلاقیت و تمرین های عملی برای خلاقیت را مورد بررسی قرار داد و در زمینه پرورش خلاقیت کودکان توصیه کرد: کتاب ها و مجله های گوناگونی را در اختیار کودکان قرار دهید تا آن ها را ورق بزنند، زیرا یکی از راهکارهای دورکردن بچه ها از فضاهای مجازی، کامپیوتر و … افزایش مطالعه است.

وی افزود: کودکان باید از تلویزیون، موبایل و تبلت و کامپیوتر به اندازه استفاده کنند، متأسفانه تلویزیون در عین اینکه سرگرم کننده و گاه آموزنده است، می تواند خلاقیت کُش نیز باشد. بسیاری از بازی های کامپیوتری نیز که مانند ویروس هر روز افزایش می یابند، بچه ها را منزوی و گاه خشن و پرخاشگر می کنند.ودرپایان ایشان به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ دادن .

 لازم به ذکر است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر از سلسله جاسات گارگاه مشاوره می توانند همه روزه صبح و عصر به فرهنگسرای شهرداری  کلیشاد وسودرجان مراجعه و یا با شماره 37483020 تماس حاصل نمایند.