۱۱:۵۷:۱۵ - پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار فلاورجان در همايش شوراهاي اسلامي شهرستان هاي فلاورجان و لنجان : برگزاري كارگاه هاي آموزشي و به روز بودن شوراها را حائز اهميت دانست.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-  فرماندار فلاورجان در همايش شوراهاي اسلامي شهرستان هاي فلاورجان و لنجان : برگزاري كارگاه هاي آموزشي و به روز بودن شوراها را حائز اهميت دانست. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در همايش شوراهاي اسلامي شهرستان هاي فلاورجان و لنجان كه در اردوگاه […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 فرماندار فلاورجان در همايش شوراهاي اسلامي شهرستان هاي فلاورجان و لنجان : برگزاري كارگاه هاي آموزشي و به روز بودن شوراها را حائز اهميت دانست.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در همايش شوراهاي اسلامي شهرستان هاي فلاورجان و لنجان كه در اردوگاه شهيد بهشتي شهر ابريشم برگزار گرديد، با بيان اينكه شهرستان فلاورجان به عنوان يكي از پرتراكمترين شهرستان ها از لحاظ جمعيت در استان اصفهان و كشور است، خاطرنشان كرد: مردم اين شهرستان با تقديم ۱۳۰۰ شهيد و حضور پررنگ در تمام عرصه هاي حمايت از نظام، دين خود را نسبت به نظام مقدس جمهوري اسلامي به خوبي ادا كرده اند.
فرماندار فلاورجان با بيان اينكه اقتصاد اين شهرستان عمدتا برپايه كشاورزي است، افزود: متاسفانه خشكسالي هاي سال هاي اخير خسارت هاي جبران ناپذيري را به مردم اين شهرستان كه ۶۰ درصد آنها كشاورز هستند وارد كرده است.
وي در ادامه گفت: خوشبختانه به علت تدابير انديشيده شده در سال هاي اخير، قريب به ۵ هزار هكتار از اراضي شهرستان زير كشت غلات بالاخص گندم و جو قرار گرفته است كه اميدواريم با اين ميزان كشت، بخشي از خسارت هاي وارد شده به كشاورزان شهرستان جبران گردد.
فرماندار فلاورجان برگزاري كارگاه هاي آموزشي و به روز بودن شوراها را حائز اهميت دانست و گفت: شوراها نقش بي بديلي را در نظام مقدس جمهوري اسلامي و در ارتباط بين مردم و دولت برعهده دارند.
هدايت با اشاره به دو انتخابات سرنوشت ساز مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در سال جاري، خاطرنشان كرد: شوراها نقش بي بديلي را در ايجاد همدلي، تعامل و وحدت و همچنين تحقق شعار سال “همدلي و همزباني” بين مردم و دولت برعهده دارند.
فرماندار فلاورجان افزود: پيگيري نيازها و مشكلات مردم و ارتقاء فرهنگي، اجتماعي و عمراني شهرها با همكاري و همدلي تسريع خواهد شد

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب