۱۲:۴۰:۳۴ - یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راننده پراید زیر نخاله های صنعتی جان داد
راننده سواری پراید در پی وقوع تصادف زنجیره ای در مسیر اصفهان به شهرکرد حوالی ذوب آهن زیر محموله نخاله های صنعتی یک دستگاه کامیون گرفتار شد و جان خود را از دست داد.  به گزارش ایرنا دراین تصادف زنجیره ای که ظهر یکشنبه رویی داد ۱۰نفردیگر نیز مصدوم شدند. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان […]

راننده سواری پراید در پی وقوع تصادف زنجیره ای در مسیر اصفهان به شهرکرد حوالی ذوب آهن زیر محموله نخاله های صنعتی یک دستگاه کامیون گرفتار شد و جان خود را از دست داد.

 به گزارش ایرنا دراین تصادف زنجیره ای که ظهر یکشنبه رویی داد ۱۰نفردیگر نیز مصدوم شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در این باره به ایرنا گفت: این حادثه براثر برخورد دو دستگاه تریلی و کامیون ، یک دستگاه خودروی پراید، یک دستگاه سوناتا،یک دستگاه موتورسیکلت و نیسان دراتوبان ذوب آهن اصفهان رخ داد.
محسن مومنی اظهار کرد: بر اثر این حادثه ۱۰ نفر مصدوم شدند وراننده سواری پراید زیر بار فروریخته شده محموله کامیون جان خود را از دست داد.
وی تصریح کرد: علت حادثه از سوی پلیس راه و کارشناسان مربوطه عدم توجه به جلوی از سوی راننده کامیون حامل نخاله های ذوب آهن اعلام شده است.
وی تصریح کرد: اکیپ پایگاه امداد و نجات بین شهری فلاورجان در بدو حادثه به محل اعزام شد و مصدومان نیز به بیمارستان اعزام شدند.

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب