۱۱:۲۰:۴۳ - جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی مجاز است
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-   حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی مجاز است در اطلاعیه شماره ۲۳ ستاد انتخابات کشور آمده است : حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی به همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیأت نظارت مربوطه مجاز است . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 

حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی مجاز است

در اطلاعیه شماره ۲۳ ستاد انتخابات کشور آمده است : حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رأی به همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیأت نظارت مربوطه مجاز است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ متن اطلاعیه شماره ۲۳ ستاد انتخابات کشور به شرح ذیل می باشد.
براساس ماده ۵۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره الحاقی ماده ۶۳ آیین نامه اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری، حضور نمایندگان محترم نامزدها در شعب اخذ رأی به همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیأت نظارت مربوطه مجاز است و این افراد می توانند تا پایان زمان اخذ رأی و شمارش آراء و تنظیم صورت جلسه در محل شعبه حضور داشته باشند.

همچنین اعضای شعب ثبت نام و اخذ رأی و نمایندگان فرماندار ترتیبی اتخاذ نمایند تا این نمایندگان درمحل مناسبی استقرار یابند. نمایندگان محترم نامزدهای انتخاباتی نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، بدون دخالت در امور اجرایی، مراتب را به هیأتهای اجرایی یا نظارت شهرستان یا بخش کتباً گزارش نمایند.
ستاد انتخابات کشور

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب