۱۱:۲۵:۵۵ - پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و با تاکید بر رعایت حقوق این کانون ها در دستگاه های اداری شهرستان برگزار شد.
پنجاه و چهارمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و با تاکید بر رعایت حقوق این کانون ها در دستگاه های اداری شهرستان برگزار شد. ، پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و با تاکید بر رعایت حقوق این کانون ها در دستگاه های اداری شهرستان برگزار شد.

، پنجاه و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان و تاکید بر رعایت حقوق این کانون ها در دستگاه های اداری شهرستان چهارشنبه (۹تیر) همراه با جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر در محل سالن اجتماعات شهرداری کلیشاد و سودرجان برگزار شد.

حجت الاسلام محمد قدوسی، امام جمعه فلاورجان ضمن اشاره به طرح یكپارچه سازی برنامه ها و تاکید بر جلوگیری از موازی كاری در فعالیت های قرآن آموزی، اظهار داشت: برای ایجاد شور و نشاط قرآنی در جامعه برگزارکنندگان جلسات قرآن آموزی،حزب خوانی در مساجد، آموزش و پرورش و ادارات دولتی و خصوصی و ۷مصلی نماز جمعه شهرستان فلاورجان اقدام به اجرای مسابقه هر جزء قرآن کریم یک سوال کنند.

مریم احمدی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان نیز ضمن معرفی فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد به بررسی عملکرد و ارایه راهکار جهت بهره مندی بیشتر از ظرفیت کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان فلاورجان گفت: این شهرستان با یکصد کانون فرهنگی هنری بعد از شهرستان اصفهان و کاشان رتبه سوم استان اصفهان را دارا می باشد .

وی در ادامه با اشاره به حقوق متقابل کانون های فرهنگی هنری و دستگاه ها گفت: کلیه دستگاه های دولتی می بایست حقوق معنوی کانون های فرهنگی را لحاظ کنند.

امیر احمد زندآور، شهردار فلاورجان نیز گفت: برای بررسی مشكلات کانون های فرهنگی هنری شهرستان فلاورجان اگر بخواهیم گامی برداریم ابتدا می بایست جلسه هم اندیشی ترتیب دهیم تا دغدغه ها و توانمندی ها را بیان کنند و سپس به رفع مشکلاتشان بپردازیم.

گفتنی است در این جلسه کانونهای فرهنگی هنری معین رشد، مهدی موعود(عج) و امام حسین(ع) برخی از طرح ها و برنامه های محلی، شهری، استانی و کشوری خود را شرح دادند.

منبع :خبرگزاری شبستان

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب