پیام شهرداركلیشادوسودرجان به مناسبت روز جهانی قدس جهان امروز در آستانه انقلابي عظيم قرار گرفته است انقلابي كه بر روي موج بيداري اسلامي و قطعاَ نشات گرفته از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران است. حضرت امام خميني (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در همان روزهاي آغازين پيروزي انقلاب به اين نكته داهيانه تاكيد فراوان داشته و […]

پیام شهرداركلیشادوسودرجان به مناسبت روز جهانی قدسشهردار کلیشاد وسودرجان
جهان امروز در آستانه انقلابي عظيم قرار گرفته است انقلابي كه بر روي موج بيداري اسلامي و قطعاَ نشات گرفته از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران است.
حضرت امام خميني (ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در همان روزهاي آغازين پيروزي انقلاب به اين نكته داهيانه تاكيد فراوان داشته و بيان فرمودند كه« ما انقلابمان را به تمام جهان صادرخواهيم كرد»
اين سخن حكيمانه امام (ه) در آن روز از طرف دنياي غرب غير قابل باور بود چرا كه انقلاب اسلامي ايران خود انقلاب نوپايي بيش نبود ، حال آنكه در صدد ترويج روح اسلامي به سراسر جهان بر آمده بود. اما با گذري به تاريخ خاورميانه در خواهيم يافت كه روحيه ظلم ستيزي مسلمانان بويژه مردم مبارز فلسطين رنگ و بوي ديگري به خود گرفته و سير صعودي داشته است انقلاب فلسطين با تاسي از رهنمودهاي انقلابي، نظام شكوهمند اسلامي ايران ، چنان روحيه به خود گرفت كه شاهد سربلندي بيش از پيش فلسطينيان و عجز و ناتواني رژيم اشغالگر قدس به سر كردگي آمريكا هستيم.
در چند سال اخير نيز ديگر كشورهاي مسلمان منطقه و حتي كشورهاي قلب اروپا بيداري اسلامي را به نمايش گذاشته است و بحمدالله رفته رفته شاهد فروپاشي نظام سلطه در جهان هستيم.
از بدو پيروزي انقلاب اسلامي جهت حمایت از مردم مظلوم و انقلابی فلسطین و دفاع از قبله اول مسلمین جهان ،به فرمان معمار و بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)  آخرين جمعه ماه مبارك رمضان را با عنوان « روز جهاني قدس» نامگذاری و در این روزفريادي عظيم و جهاني را بر سر رژيم صهیونيستي آوار كرده است. در اين روز مسلمانان جهان در محكوميت جنايات رژيم اشغالگر قدس بانگ اعتراض سر داده و خواستار آزادي بلامنازع فلسطين هستندو شواهد گوياي آن است كه با مقاومت روز افزون مردم فلسطين در سايه حمايت جهاني مسلمانان و آزادگان بزودي صداي شكستن استخوانهای لرزان و پكيده رژيم صهیونيستي به گوش خواهد رسيد و دنيا بايد بداند كه ملت ايران اسلامي تحت فرامين مقام عظماي ولايت حضرت امام خامنه اي (مد ظله العالي) براي آزادي قدس شريف ، تا پاي جان ايستاده است و هرگز در حمايت از ملت مظلوم منطقه دريغ نخواهد ورزيد.لذا در آخرين جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهاني قدس شريف درمحکومیت رژیم نامشروع  صهیونيست نگون بخت ، با حضوردر راهپيمايي اين روز مقدس ، حمايت بي چون و چراي خود را از مردم مظلوم فلسطين ، لبنان و سوريه اعلام خواهيم كرد.
علی ساعدی
شهردار کلیشادوسودرجان