۷:۲۵:۲۱ - پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در شهرستان فلاورجان برگزارشد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان فلاورجان و به همت اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان، کارگاه تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد ویژه همیاران سلامت روان، پزشکان خانواده و روانشناسان شبکه بهداشت و درمان در سالن آموزش شبکه بهداشت برگزار شد. دکتر ابراهیمی کارشناس […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان فلاورجان و به همت اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فلاورجان، کارگاه تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد ویژه همیاران سلامت روان، پزشکان خانواده و روانشناسان شبکه بهداشت و درمان در سالن آموزش شبکه بهداشت برگزار شد.اعتیاد-کارگاه

دکتر ابراهیمی کارشناس مسئول دفتر اعتیاد اداره کل بهزیستی استان اصفهان ، درخصوص تعریف اعتیاد و انواع مواد مصرفی در ایران توضیحاتی را بیان کرد.

ابراهیمی در ادامه به علائم مصرف مواد در افراد و مواد جدید مصرفی در ایران اشاره کرد.

وی با طرح مباحثی در زمینه شیوه های مقابله با اعتیاد و مشخصه ی رفتارهای اعتیادی در افـراد و شیوع اعتیاد در دنیا و استان اصفهان، به تشریح این موضوع پرداخت.

کارشناس مسئول دفتر اعتیاد اداره کل بهزیستی استان اصفهان و در ادامه نیز با اشاره به نگرش‌های مربوط به سبک زندگی ایجاد کننده اعتیاد، انواع پیشگیری از اعتیاد و استراتژی های پیشگیرانه را عنوان و تشریح کرد.

روابط عمومی

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب