۱۲:۰۰:۴۶ - یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست صمیمی موسوی لارگانی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار
نشست خبری حجت الاسلام موسوی لارگانی به منظور تجلیل و قدردانی از خبرنگاران امروز شنبه مورخ 23/5/95 برگزار شد. حجت الاسلام موسوی نماینده مردم شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان و همچین نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس باعرض تبریک میلاد حضرت امام رضا(ع) و 17 مردادماه روز خبرنگار افزودند که حق خبرنگاران دانسته […]

نشست خبری حجت الاسلام موسوی لارگانی به منظور تجلیل و قدردانی از خبرنگاران امروز شنبه مورخ 23/5/95 برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی نماینده مردم شهرستان فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان و همچین نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس باعرض تبریک میلاد حضرت امام رضا(ع) و 17 مردادماه روز خبرنگار افزودند که حق خبرنگاران دانسته که در تقویم ملی یک روز به عنوان روز خبرنگار ثبت شده و این نشان از توجه نظام جمهوری اسلامی به خبرنگاران می باشدphoto_2016-08-12_14-32-48
موسوی لارگانی گزارش گری و خبرنگاری یک حرفه ی باارزش دانسته که می تواند در توسعه ی اعتدالی کشور چه در جنبه ی فرهنگی و چه در جنبه ی سیاسی و اقتصادی می تواند موثر باشد. خبرنگار می تواند به افراد باقدرت بالای سیاسی و اقتصادی نقد نماید و این باعث راه گشایی در بسیاری از مسائل می شود.

 

وی با توضیح در مورد اینکه در حال حاضر مسایل مالی،‌عدم ثبات شغلی و عدم حمایت دولت از رسانه ها مهمترین معضلات این قشر از جامعه است افزود: باید این مساله در تمام دولت ها مورد توجه قرار گیرد و فارق از هر تفکری از خبرنگاران حمایت شود. رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان همچنین ایشان انتقاداتی را به اصحاب رسانه در سطح شهرستان فلاورجان داشتند که به موارد زیر اشاره نمودند.
موسوی لارگانی جایگاه شهرستان را در فضای رسانه وضعیت مطلوبی ندانسته و مشکلات مردم شهرستان در این رسانه ها مطرح نشده و از رسانه ها خواستند با ایجاد نقد منصفانه مشکلات را به گوش مسئولین برسانند و از تمام ظرفیت خود سعی در حل مشکلات شهرستان بنمایند.

در پایان این جلسه از اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال در سطح شهرستان با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب