علی ساعدی شهردارشهرکلیشادوسودرجان با پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت. در بخشی از متن این پیام آمده است: ۲۶مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سر افراز و صبور را به میهن گرامی می داریم. اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در […]

علی ساعدی شهردارشهرکلیشادوسودرجان با پیامی سالروز بازگشتali saeedi shardar (1) غرورآفرین آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت.
در بخشی از متن این پیام آمده است:
۲۶مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان سر افراز و صبور را به میهن گرامی می داریم. اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود. حضرت امام خمینی (ره)
سلام و ثنای حق بر رفعت نشینان بلند آزادی که خامه عشق بر دفتر ایستادگی و پایداری زده و نام فاخر خود را بر صحیفه سبز تاریخ رقم زدند.
آزادگانی که اسارت دشمن را به سخره گرفته و با مقاومت پایداری تکلیف خود را به اسلام و ایران عزیز به شایستگی ادا نموده اند. بر ماست که فصل بی خزانشان را به هزار چشم نیاز و تمنا به انتظار نشینیم و از اعماق وجودمان قدردان حماسه آن راد مردان ، همیشه تاریخ باشیم .
بی شک امنیت و اقتدار ایران بازتاب فداکاری و دلاور مردی رزمندگانی است که عزت و شان خویش را با پایمردی و استقامت پاس داشتند و با تکیه بر نیروی ایمان و الهام از سیره انبیا رنج و مشقت اسارت را تحمل و شکوه مقاومت و سرافرازى را بر صحیفه درخشان ایران اسلامى ثبت کردند.
اینجانب رشادتها و جانفشانی های رادمردان راستین و آزادگان سرافراز را ارج نهاده و سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران ، ایثارگران ، جانبازان ، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز خصوصا آزادگان شهرکلیشادوسودرجان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامت و بهروزی رزمندگان اسلام و آزادگان عزیز را از خداوند منان خواستارم.
علی ساعدی
شهردار شهر  کلیشاد وسودرجان شهرستان فلاورجان