۱۶:۱۴:۱۷ - یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درپی برخورد با صنایع آلاینده
یک واحد صنعتی در فلاورجان به جرم آلایندگی محیط زیست در دادگاه محکوم شد .
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- یک واحد صنعتی با شکایت اداره محیط زیست فلاورجان، در دادگاه به جرم اقدام علیه بهداشت عمومی و آلایندگی محیط زیست محکوم شد. دکتر محمد ولید مغربی رئیس اداره محیط زیست فلاورجان  گفت: پیش از این یک اخطار اولیه و سپس اخطار نهایی از طرف اداره محیط زیست […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

یک واحد صنعتی با شکایت اداره محیط زیست فلاورجان، در دادگاه به جرم اقدام علیه بهداشت عمومی و آلایندگی محیط زیست محکوم شد.ولید مغربی محیط زیست شهرستان فلاورجان
دکتر محمد ولید مغربی رئیس اداره محیط زیست فلاورجان  گفت: پیش از این یک اخطار اولیه و سپس اخطار نهایی از طرف اداره محیط زیست به این واحد صنعتی ابلاغ شده بود اما از سوی مدیران این واحد اقدامی برای رفع آلودگی و نصب فیلتر خشک صورت نگرفته بود.
دکتر ولید مغربی اظهار داشت: با شکایت اداره محیط زیست پرونده ای در دادگستری فلاورجان تشکیل و مالک این واحد صنعتی به جرم اقدام علیه بهداشت عمومی و آلایندگی محیط زیست به دادگاه معرفی شد.
در جریان رسیدگی به این پرونده در دادگاه کیفری شهرستان فلاورجان، متهم به پرداخت ده میلیون ریال (۱۰۰۰۰۰۰۰)جزای نقدی محکوم شد..
بر اساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی، مرتکبین هر اقدامی که تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب شود، چنانچه طبق قوانین خاص مشمول مجازات دیگری نباشند، به جزای نقدی یا حبس تا یک سال محکوم خواهند شد.
طبق تبصره الف همین قانون، تشخیص اینکه اقدام مذکور تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب می شود یا خیر بر عهده یکی از سازمان های حفاظت محیط زیست، دامپزشکی یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب