هشتمین المپیاد ورزشی روستایی بانوان استان اصفهان روز جمعه هفته جاری با حضور 300 شرکت کننده برگزار می شود. پس از برگزاری هشتمین المپیاد روستایی آقایان که روز پنجشنبه و جمعه در بخش میمه شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی استان به مناسبت هفته دفاع مقدس روز جمعه […]

هشتمین المپیاد ورزشی روستایی بانوان استان اصفهان روز جمعه هفته جاری با حضور 300 شرکت کننده برگزار می شود.

1474288165_img_4056

پس از برگزاری هشتمین المپیاد روستایی آقایان که روز پنجشنبه و جمعه در بخش میمه شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی استان به مناسبت هفته دفاع مقدس روز جمعه مورخ 02/07/95 ساعت 8 صبح هشتمین المپیاد روستایی بانوان استان را در محل اردوگاه شهید بهشتی واقع در محل باغ ابریشم اصفهان برگزار می نماید.
این المپیاد با حضور  18 تیم از 17 شهرستان استان اصفهان و 300 نفر شرکت کننده خواهر و در 6 رشته ورزشی اعم از طناب کشی، لی لی مربع، دویدن با گونی ، بولینگ فوتبال در رده سنی جوانان و دال پلان و بازیهای بومی محلی در رده سنی آزاد برگزار می گردد.
تیم ها به همراه سرپرست شهرستان روز پنجشنبه به منظور پذیرش و اسکان در محل اردوگاه باغ ابریشم حاضر آمده و استارت کار خود را روز جمعه راس ساعت 8 صبح خواهند زد و به رقابت می پردازند.
به گفته خانم جواهری نایب رییس بانوان استان این قبیل مسابقات با شعار «از بین بردن فقر حرکتی در میان بانوان ورزشکار روستایی» وارد عمل شده و با یک رقابت سالم و پویا در میان ورزشکاران با اجرای مسابقات بومی محلی جامه عمل می پوشاند.