۸:۱۰:۱۹ - چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتخاری دیگر برای شهرستان فلاورجان
جمشیدیان: برای طلای اسکرچ خیلی تلاش کرده بودم 
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-   رکابزن جوان طلایی ایران گفت: مدال طلای اسکرچ انگیزه ام را برای مسابقه دیگرم بیشتر کرده است و البته انتظار کسب این مدال را هم داشتم . امیر حسین جمشیدیان درباره کسب مدال طلای اسکرچ جوانان آسیا بیان کرد: خیلی کار کرده بودم و انتظارش را داشتم […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 

رکابزن جوان طلایی ایران گفت: مدال طلای اسکرچ انگیزه ام را برای مسابقه دیگرم بیشتر کرده است و البته انتظار کسب این مدال را هم داشتم

57434099.

امیر حسین جمشیدیان درباره کسب مدال طلای اسکرچ جوانان آسیا بیان کرد: خیلی کار کرده بودم و انتظارش را داشتم که در این ماده مدال طلا بگیرم. من یک مسابقه در رشته اومنیوم هم دارم که امیدوارم در آن نیز مدال طلا کسب کنم. 
او در مورد حریفان خود گفت: رقبای زیادی داشتم. یک رکابزن ژاپن مدال قهرمانی جهان داشت. رکابزن هنک گنگ سال گذشته نقره گرفته بود و رکابزن قزاقستان هم در ماده اومنیوم قهرمانی جهان هفتم شده بود. اما خدا راشکر در رقابت با آنها توانستم پیشی بگیرم. 
رکابزن جوان ایران در پاسخ به این پرسش که فریادهای هم تیمی های خود را می شنید؟ گفت: بله. این فریادها مانند انرژی مثبت است و خیلی کمک می کند. 
او در مورد اینکه این مدال طلا چقدر به افزایش انگیزه اش برای ماده اومنیوم کمک می کند، تاکید کرد: اومنیوم ماده سختی است اما انگیزه ام بیشتر شده و برنامه ریزی کرده ام تا به امید خدا در آن نیز مدال طلا بگیرم.
منبع :سایت فدراسیون دوچرخه سواری

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب