نصب تصاویر برادارن شهید کریمی در جاده فلاورجان -درچه
نصب تصاویر برادارن شهید کریمی در جاده فلاورجان -درچه

عبدالرکریم عسگری مسئول کمیته پشتیبانی ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان ضمن تبریک ولادت ثامن الاحجج علی بن موسی الرضا(ع) گفت: تصاویر نورانی شهدا یادآور حماسه آفرینی مردانی از جنس ایثار و از خود گذشتگی میباشد که با ایثار خود سبب عزت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند. وی در […]

عبدالرکریم عسگری مسئول کمیته پشتیبانی ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان ضمن تبریک ولادت ثامن الاحجج علی بن موسی الرضا(ع) گفت: تصاویر نورانی شهدا یادآور حماسه آفرینی مردانی از جنس ایثار و از خود گذشتگی میباشد که با ایثار خود سبب عزت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی شده اند.
وی در ادامه با بیان این که تصاویر شهدا روحیه ی خدمت به جامعه را دو چندان میکند، افزود: ستاد کنگره ملی ۱۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان در راستای گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به جامعه تصاویر نورانی سردار شهید نجفعلی کریمی و دو برادرش قدرت الله و ولی لله که در عملیات خیبر به شهادت رسیده اند و سردار شهید سعید الله عسگری و برادرش احمد و عموی شهیدش غلامعلی عسگری را با همت ستاد کنگره شهدا و همکاری شورای اسلامی و دهیاری روستای هویه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بلوار حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی از سمت شهر فلاورجان به هویه نصب شد.


ایشان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را تبیین ارزش ها و اعتقادات شهدا برشمرد و از متولیان فرهنگی جامعه خواست که به آن توجه داشته باشند.
وی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تکلیفی همگانی است و همه باید به فراخور توانایی و ظرفیت ها در این زمینه مشارکت نمایند.
مسئول کمینه پشتیبانی ستاد کنگره شهدا، نصب تصاویر شهدا را باعث دلگرمی خانواده های آنان بر شمرد و گفت این اقدام نشان میدهد که شهدا فراموش نشده اند و در یاد ها مانده اند.