۳:۵۹:۲۴ - سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولين به عنوان خادمين مردم بايد به گونه اي ايفاي نقش نمايند تا زمينه تحقق عيني شعار سال فراهم شود.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- فرماندار فلاورجان :مسئولين به عنوان خادمين مردم بايد به گونه اي ايفاي نقش نمايند تا زمينه تحقق عيني شعار سال فراهم شود. به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نخستي جلسه شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

فرماندار فلاورجان :مسئولين به عنوان خادمين مردم بايد به گونه اي ايفاي نقش نمايند تا زمينه تحقق عيني شعار سال فراهم شود.

به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نخستي جلسه شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن تبريك پيشاپيش ميلاد حضرت امام محمد باقر (ع)، با اذعان بر تأكيدات مقام معظم رهبري پيرامون تعامل، همدلي، همراهي و وحدت بين مردم و مسئولين، اظهار داشت: مسئولين به عنوان خادمين مردم بايد به گونه اي ايفاي نقش نمايند تا زمينه تحقق عيني شعار سال فراهم شود.

فرماندار فلاورجان افزود: اميدواريم در قالب مديريت جهادي و با عزم و اراده ملي در خدمت آحاد مختلف مردم باشيم كه اين، خود باعث خشنودي حق تعالي و رضايتمندي، همراهي و حمايت مردم مي شود.

وي با اشاره به اهميت رويكرد تسهيلگري در راستاي پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر و ضرورت همكاري و همراهي شهرداران و دهياران در اين رابطه، اظهار داشت: تسهيلگري به عنوان رويكردي جديد در راستاي اجتماع محور بودن پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر است و باعث توانمندسازي جامعه مي شود.

گفتني است در اين جلسه، ضمن ارائه گزارش جامعي از عملكرد شوراي فرعي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سال گذشته و بررسي مصوبات جلسه قبل، پيشنهادات اعضا نيز مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب