۵:۲۱:۳۴ - چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار فلاورجان: با وجود نزديكي به مركز استان روند تكميل و بهره برداري از پروژه هاي در دست اجراي آب و فاضلاب روستايي فلاورجان سرعت چنداني نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- هدايت عنوان كرد: خدمت رساني به مردم و رضايتمندي آنان، توفيقي الهي و موجب خشنودي حق تعالي است به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نشستي با محمدحسين قرائتي مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان، با اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

هدايت عنوان كرد: خدمت رساني به مردم و رضايتمندي آنان، توفيقي الهي و موجب خشنودي حق تعالي است

به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نشستي با محمدحسين قرائتي مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان، با اشاره به نزديك بودن شهرستان فلاورجان به مركز استان، خاطرنشان كرد: روند تكميل و بهره برداري از پروژه هاي در دست اجراي آب و فاضلاب روستايي شهرستان در سال هاي اخير با وجود نزديكي به مركز استان، سرعت چنداني نداشته است.

فرماندار فلاورجان انجام اقدامات سازنده پيرامون آب و فاضلاب روستايي شهرستان را حائز اهميت و نياز مبرم شهرستان دانست و افزود: اميدواريم در سال جاري، آب و فاضلاب روستايي شهرستان از سوي مسئولين استاني و شهرستاني مورد توجه ويژه اي قرار گيرد.

وي با بيان اينكه  دهياري ها موظف به انجام همكاري هاي لازم با شركت آب و فاضلاب روستايي شهرستان در خصوص ترانشه ها و حفاري هاي صورت گرفته هستند، اظهار داشت: باتوجه به كمبود آب،  رسيدگي به موقع در هنگام وقوع حوادث حائز اهميت بوده و مانع از اتلاف آب مي شود.

فرماندار فلاورجان خدمت رساني به مردم و رضايتمندي آنان را توفيقي الهي و موجب خشنودي حق تعالي عنوان كرد و گفت: اميدواريم در سال جاري با همكاري دستگاه هاي اجرايي شهرستان بتوانيم در حوزه آب و فاضلاب روستايي شهرستان، گام هاي مؤثري برداشته و به پيشرفت هاي قابل توجهي دست يابيم.

وي بر ضرورت ارائه تعريفي كامل و روشن پيرامون اصلاح و بازسازي شبكه هاي آب و فاضلاب روستايي و اجتناب از كلي گويي در اين رابطه تأكيد كرد .

گفتني است، مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اصفهان نيز در اين نشست، به نكاتي پيرامون آب و فاضلاب روستايي و مسائل و مشكلات ناشي از خشكسالي هاي پي در پي سال هاي اخير در استان اصفهان اشاره كرد.

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب