کد خبر : 906
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵
فلاورجان دیارشهدای خط شکن:

فرماندار فلاورجان :كانون اصلي همدلي و همزباني را ولايت و رهبري دانست.

فرماندار فلاورجان :كانون اصلي همدلي و همزباني را ولايت و رهبري دانست.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان”نیوز فلاورجان ” فرماندار فلاورجان :كانون اصلي همدلي و همزباني را ولايت و رهبري دانست. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در دومين جلسه شوراي اداري شهرستان كه همزمان با سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر برگزار گرديد، ضمن تبريك اعياد شعبانيه، سالروز فتح خرمشهر را

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان”نیوز فلاورجان ”

فرماندار فلاورجان :كانون اصلي همدلي و همزباني را ولايت و رهبري دانست.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در دومين جلسه شوراي اداري شهرستان كه همزمان با سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر برگزار گرديد، ضمن تبريك اعياد شعبانيه، سالروز فتح خرمشهر را يادآور مقاومت، ايثار و پيروزي دانست و اظهار داشت: سوم خرداد، ، روز غرور ملي، ديني و آرماني ملت تاريخساز ايران اسلامي است كه با رشادت ها، از خودگذشتگي ها و جاننثاري هاي خود فتح خرمشهر را رقم زدند و ادبيات دشمنان را در جنگ تغيير داده و موضع آنان را از تهاجمي به تدافعي تغيير دادند.

فرماندار فلاورجان افزود: آزادي خرمشهر جلوه اي از ياري خداوند و عنايت هاي خاص الهي بود و اين پيروزي هيچگاه از اذهان ملت ايران فراموش نخواهد شد.

وي با بيان اينكه امروزه ما هرچه داريم به بركت خون شهدا و رشادت هاي جانبازان و ايثارگران است، خاطرنشان كرد: حفظ اين ارزش ها و دستاوردها براي همه ما خادمان و كارگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي، واجب و ضروري است، چون تنها هدف ما خدمت صادقانه به مردم است.

مدير ارشد شهرستان نيت خدمت صادقانه، روحيه مردم مداري و نودوستي و تعامل و همكاري بين بخشي را ازجمله عوامل مؤثر در رضايتمندي مردم و خشنودي حق تعالي برشمرد و افزود: مقام معظم رهبري با توج به شرايط و مقتضيات فعلي كشور، امسال را با عنوان “دولت و ملت، همدلي و همزباني” نامگذاري كردند و بر ماست كه در راستاي تحقق اين شعار بيش از پيش گام برداريم.

هدايت به دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در سال جاري اشاره كرد و گفت: ما تمام تلاش و همت خود را به كار خواهيم گرفت تا فضايي را براي انتخاباتي پرشور و با حضور آحاد مردم در عين صلابت و سلامت و رعايت قانون برگزار نماييم و تحقق اين مهم منوط به تلاش در جهت تحقق شعار سال و رضايتمندي مردم است.

فرماندار فلاورجان با بيان اينكه همدلي و همزباني ريشه در نگرش ها و بينش ها دارند و محصول باورها و اعتقادات يك ملت هستند، اظهار داشت: اگر بخواهيم ملتي همصدا و زير يك بيرق، متحد و منسجم، استوار، عزتمند و پيروز بمانيم و با استقلال و اعتماد به نفس قله هاي پيشرفت را در عرصه هاي مختلف فتح كنيم بايد نسبت به باورها و به تبع آن نوع نگرش و مواضع سياسي، فرهنگي، انقلابي و ملي خود، اهل سنجش و محاسبه بوده و فكر و انديشه خود را در جهت تحقق شعار سال قرار دهيم.

وي با بيان اينكه همدلي و همزباني، دو روي يك سكه اند، اظهار داشت: همراهي دل و زبان با يكديگر بسيار حائز اهميت است و همزباني با بازخورد همدلي همراه است.

نماينده عالي دولت در شهرستان با اشاره بر اينكه حفظ نظام، دغدغه مشتركي است كه روحيه همدلي و همزباني را در بدنه جامعه اعم از دولت و آحاد مختلف مردم تقويت مي كند، اذعان داشت: بنا بر توصيه امام راحل (ره) مبني بر اينكه “حفظ نظام از اوجب واجبات است”، حفظ نظام مستلزم حفظ ارزش ها و آرمان هاي هويتبخش جامعه و انقلاب اسلامي است.

هدايت كانون اصلي همدلي و همزباني را ولايت و رهبري دانست و خاطرنشان كرد: مهمترين پايه و اساس همدلي و همزباني كه محور اصلي همگرايي و هم آوايي دولت و مردم بوده، ولايت و رهبري است.

فرماندار فلاورجان اضافه نمود: ترجيح منافع و مصالح نظام و جامعه اسلامي به منافع شخصي، گروهي و يا جناحي، قومي و نژادي ازجمله عوامل زمينه ساز همدلي و همگرايي است.

وي درك و شناخت متقابل دولت و ملت از شرايط و نيازهاي يكديگر را زمينه ساز همدلي و همزباني دانست و تصريح كرد: رعايت حقوق متقابل دولت و ملت در تقويت همدلي و همزباني تأثير مستقيم دارد.

مدير ارشد شهرستان احترام و اعتماد متقابل دولت و ملت را از ديگر عوامل مؤثر در تقويت همدلي و همزباني برشمرد و گفت: دولتمردان بايد در جهت تأمين انتظارات و توقعات منطقي مردم گام بردارند و مردم نيز بايد با اعتماد و احترام زمينه ساز فعاليت هاي بهتر دولت باشند.

فرماندار فلاورجان عنصر اميد به آينده را از اجزاي لاينفك همدلي و همزباني عنوان كرد و افزود: در راهبردهاي متقابل دولت و ملت بايد به اين عنصر توجه ويژه اي داشته باشند و اين امر بدون داشتن نگاه خوشبينانه و پرهيز از سياه نمايي ميسر نخواهد بود.

هدايت يادآور شد: شعار سال، نقشه راه، استراتژي و راهبردي است كه بايد به عنوان قوه محركه و جوهره اصلي حركت رو به جلوي دولت و ملت همواره مطرح و مورد توجه باشد.

وي با استناد به خطبه 119 نهج البلاغه حضرت علي (ع) مبني بر ” راه تحقق جامعه همدل، درك متقابل وظايف، خيرخواهي و نصيحت، ياري رساني نيكو و امر به معروف و نهي از منكر است”، اذعان داشت: تلاش در جهت تحقق اين وظايف زمينه ساز رشد و پيشرفت جامعه خواهد بود.

گفتني است، در پايان، اعضاي شوراي اداري شهرستان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، با حضور در گلزار شهداي فلاورجان با قرائت فاتحه، و اهداي شاخه هاي گل به مقام شامخ شهداي شهرستان اداي احترام كردند.

برچسب ها :

ناموجود
QR: فرماندار فلاورجان :كانون اصلي همدلي و همزباني را ولايت و رهبري دانست.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

آخرین اخبار

پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیام کوتاه - ارسال پیامک - سامانه پیامک - نیوزفلاورجان