۴:۵۳:۴۸ - پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرازی از وصیتنامه شهیدسعید میرزایی
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- شهید سعید میرزایینام پدر: عباستاریخ تولد: ۱۳۴۸محل تولد: فلاورجانتاریخ شهادت: ۵/۱۲/۱۳۶۲محل شهادت: شلمچهفرازی از وصیتنامه شهید:… اوصیکم بتقوی‌الله و این که دنیا برای کسی باقی نبوده و برای من و شما هم همین‌طور خواهد بود. امروز سفره‌ای هست که معلوم نیست دیگر پهن شود یا نه و بر […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

شهید سعید میرزایی
نام پدر: عباس
تاریخ تولد: ۱۳۴۸
محل تولد: فلاورجان
تاریخ شهادت: ۵/۱۲/۱۳۶۲
محل شهادت: شلمچه
فرازی از وصیتنامه شهید:
… اوصیکم بتقوی‌الله و این که دنیا برای کسی باقی نبوده و برای من و شما هم همین‌طور خواهد بود. امروز سفره‌ای هست که معلوم نیست دیگر پهن شود یا نه و بر فرض ]که[ پهن شود این دنیا بهتر است یا آخرت به آسمان بالارفتن یا به زمین چسبیدن راه را باید رفت پس راهی را برویم که حتما برسیم نه این که خدای ناکرده همه زحمت را در راه کج وانحراف بکشیم وبعد بفهمیم شیطان را ولی خود قرار داده‌ایم. خلاصه از دری گفتم بروم که مخصوص خاصه اولیاء خداست.
… خدایا شهادتم را در راه اسلام وقرآن بپذیر و از شما مسلمانان می‌خواهم که امام را تنها نگذارید… وحامی مستضعفین باشید. و دست در دست هم با وحدت آهنین خود با گام‌های استوار برخیزید وامر جهاد با خود را به جای آورید و از جنگ وشهامت نهراسید و بر شرق و غرب واسرائیل جنایتکار وصهیونیزم بشورید.
روحش شاد وراهش پررهرو باد

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب