۰:۰۶:۱۰ - شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار فلاورجان با ارسال لوح سپاسي از تلاش هاي مديران و كاركنان شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان تقدير كرد.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-  فرماندار فلاورجان با ارسال لوح سپاسي از تلاش هاي مديران و كاركنان  شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان تقدير كرد.  هدايت از مديران و كاركنان شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان كه به عنوان واحد صنعتي نمونه كشور در سال ۱۳۹۴ انتخاب گرديد، تقدير كرد. به گزارش روابط عمومي فرمانداري […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 فرماندار فلاورجان با ارسال لوح سپاسي از تلاش هاي مديران و كاركنان  شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان تقدير كرد. 

هدايت از مديران و كاركنان شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان كه به عنوان واحد صنعتي نمونه كشور در سال ۱۳۹۴ انتخاب گرديد، تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، در پي انتخاب و معرفي شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان به عنوان واحد صنعتي نمونه كشور از بين ۱۳ واحد صنعتي برتر و در گروه صنايع غذايي، دارويي و بهداشتي، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان با ارسال لوح سپاسي از تلاش هاي مديران و كاركنان اين واحد صنعتي نمونه استاني و كشوري تقدير و تشكر نمود.
گفتني است، شركت داروسازي امين شهرستان فلاورجان در مراسم نكوداشت روز ملي صنعت و معدن امسال (۱۳۹۴) به عنوان واحد صنعتي نمونه و كارآفرين برتر كشور انتخاب و موفق به دريافت لوح تقدير و تنديس طلايي واحد نمونه كشور از سوي دكتر جهانگيري معاون اول رئيس جمهور و وزير صنعت، معدن و تجارت شد.
همچنين در مراسم بزرگداشت روز ملي صنعت و معدن كه با حضور معاون صنايع وزير صنعت، معدن و تجارت، رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي، استاندار اصفهان و جمعي ديگر از نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي و مديران كل حوزه كار و صنعت در اصفهان برگزار شد، با اهداي لوح تقدير و تنديس يادبود از آقاي دكتر فضل ا… حيدرنژاد مديرعامل اين واحد صنعتي نمونه استاني و كشوري و كارآفرين برتر در سال ۱۳۹۳ تجليل و قدرداني شد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب