۲۲:۲۶:۳۰ - سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فردا مهدهای کودک، مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی فلاورجان تعطیل شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- فردا مهدهای کودک، مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی فلاورجان  تعطیل شد مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی نواحی شش‌گانه آموزش و پرورش اصفهان و برخی از شهرستان‌های استان به دلیل آلودکی هوا فردا تعطیل شد. بر اساس اعلام کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوای اصفهان، روز چهارشنبه […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

News-635813562641471145فردا مهدهای کودک، مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی فلاورجان  تعطیل شد

مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی نواحی شش‌گانه آموزش و پرورش اصفهان و برخی از شهرستان‌های استان به دلیل آلودکی هوا فردا تعطیل شد.

بر اساس اعلام کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوای اصفهان، روز چهارشنبه مهدهای کودک، مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی نواحی شش‌گانه آموزش و پرورش اصفهان، سجزی، شهرستان شاهین شهر و میمه به جز بخش میمه، شهرستان‌های برخوار، خمینی‌شهر، فلاورجان، لنجان به جز شهر باغ‌بهادران، نجف‌آباد و مبارکه در نوبت صبح تعطیل است.

براساس شاخص‌های کیفی هوا، وضعیت هوای شهر اصفهان امروز نیز با میانگین ۱۶۲ برای عموم مردم ناسالم و در وضعیت قرمز و هشدار قرار داشت.

بر‌اساس شاخص آلودگی هوا، این شاخص از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم، ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

منبع :تسنیم

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب