نخستین مدیر حراست زن دانشگاه آزاد اسلامی در واحد فلاورجان منصوب و معرفی شد
نخستین مدیر حراست زن دانشگاه آزاد اسلامی در واحد فلاورجان منصوب و معرفی شد

نخستین مدیر حراست زن دانشگاه آزاد اسلامی در واحد فلاورجان منصوب و معرفی شد دكتر سيما يحيي آبادي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان تاكيد كرد: حراست در ايجاد امنيت و آرامش نقش بسيار موثر دارد و در حقيقت قوت قلب مسئولين دانشگاه است. به گزارش خبرنگار آنا: مراسم تكريم و معارفه اولين مدير حراست زن […]

نخستین مدیر حراست زن دانشگاه آزاد اسلامی در واحد فلاورجان منصوب و معرفی شد

دكتر سيما يحيي آبادي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي فلاورجان تاكيد كرد: حراست در ايجاد امنيت و آرامش نقش بسيار موثر دارد و در حقيقت قوت قلب مسئولين دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار آنا: مراسم تكريم و معارفه اولين مدير حراست زن دانشگاه آزاد اسلامي در واحد فلاورجان با حضور مديركل حراست استان اصفهان، جواد فرهنگ مدير حراست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان،مديران حراست واحد هاي اصفهان و جمعي از مسئولين،اساتيد و كاركنان واحد فلاورجان در سالن اجتماعات اين دانشگاه برگزار شد.

در اين مراسم رئيس واحد فلاورجان گفت: حراست در ايجاد امنيت و آرامش نقش بسيار موثر دارد و در حقيقت قوت قلب مسئولين دانشگاه است و آقاي صادقي با بيش از ۱۷ سال سابقه مسئوليت حراست واحد فلاورجان با تعامل خوب و ارتباط نزديك و صميمي با همكاران دانشگاهي در انجام وظايف سنگين حراست موفق بود بطوريكه ما هميشه شاهد يك محيط امن و با آرامش بوديم و در پايان براي ايشان در پست جديد آرزوي موفقيت و سربلندي كرد و براي الهه كامياب مدير جديد حراست آرزوي توفيق داشت.

در ادامه اين مراسم مديركل حراست استان اصفهان طي سخناني گفت: مهم ترين وظيفه حراست حفظ و صيانت از نيروي انساني است و با اشاره به وقايع و اتفاقات تاريخ اسلام همه افراد حتي نخبگان علمي،سياسي و فرهنگي را نيازمند حفظ و صيانت دانست.

وي با اشاره به اينكه دشمنان بيشتر در كمين فرهيختگان جامعه ما هستند افزود: اساتيد،كاركنان و دانشجويان حراست را مورد اعتماد و امين خود بدانند و موانع و مشكلات خود را با مسئولين حراست در ميان بگذارند تا در مسير زندگي و انجام وظايف محوله در دام دشمنان گرفتار نشوند.

مديركل حراست استان اصفهان دانشجويان را امانتي در دست اساتيد و كاركنان دانشگاه دانست و اظهار داشت: استادان و كاركنان دانشگاه بايد آگاه و هوشيار باشند تا دچار انحرافات اخلاقي،اقتصادي و فرهنگي نشوند و حراست هم وظيفه دارد با دقت و هوشياري در حفظ و صيانت از نيروي انساني تحت نظر خود تلاش كند.

در ادامه اين مراسم عليرضا صادقي مدير سابق حراست واحد فلاورجان گفت: به لطف خداوند متعال و تلاش در جهت تعامل و ارتباط خوب با همكاران دانشگاهي سعي كردم در طول مدت مسئوليت حراست دانشگاه در انجام وظايف خود كوتاهي نكنم و با در نظر گرفتن رضاي حق تعالي در حفظ و صيانت از امورات دانشگاه گام بردارم.

به گزارش آنا: در پايان اين مراسم از زحمات ۱۷ ساله عليرضا صادقي بعنوان مدير حراست واحد فلاورجان با اهداء لوح تقدير تجليل بعمل آمد و الهه كامياب بعنوان مدير جديد حراست اين دانشگاه معرفي شد