۴:۲۱:۰۳ - پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان : در چهار ماه ابتدای سال بالغ بر ۸۰ هزار راس دام سبک و سنگین در کشتارگاه های این شهرستان ذبح شدند.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- رییس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان گفت: در چهار ماه ابتدای سال بالغ بر ۸۰ هزار راس دام سبک و سنگین در کشتارگاه های این شهرستان ذبح شدند. دکتر سید اکبر حسینی با اشاره به تولید ۴ هزار و ۵۶۰ تن گوشت قرمز از ابتدای سال تا کنون در […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان گفت: در چهار ماه ابتدای سال بالغ بر ۸۰ هزار راس دام سبک و سنگین در کشتارگاه های این شهرستان ذبح شدند.

دکتر سید اکبر حسینی با اشاره به تولید ۴ هزار و ۵۶۰ تن گوشت قرمز از ابتدای سال تا کنون در واحدهای تولیدی شهرستان، اظهار کرد: پارسال نیز با ذبح بیش از ۲۱۶ هزار رأس دام سبک و سنگین درکشتارگاه های شهرستان در مجموع ۱۰ هزار و ۸۶۰ تن گوشت قرمز تولید شد.

وی با تاکید به آمار ۴ ماهه ابتدای سال گفت: از این میزان گوشت قرمز ۳ هزارو ۳۰۰ تن از کشتار دام های سبک و مابقی نیز از کشتار دام سنگین استحصال شده است.

حسینی افزود: با نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان در این مدت نیز یک میلیون و ۴۶۰ هزار قطعه طیور نیز در کشتارگاه های طیور ذبح بهداشتی شده که از این تعداد ذبح دو هزار و ۹۰۰ تن گوشت سفید تولید شده است.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان اظهار داشت: در حال حاضر یک كشتارگاه طيور در این شهرستان با نظارت بازرسان بهداشتي دامپزشکی فعالیت می کند.

قابل ذکر است شهرستان فلاورجان با بیش از ۱۳۵ هزار راس دام سبک و سنگین یکی از شهرستانهای مهم دامپروری در استان اصفهان به شمار می رود.

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب