۰:۵۰:۰۲ - یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس ساعدي:تكريم ارباب رجوع اولويت اول شهرداري كليشادوسودرجان باشد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مهندس ساعدي:تكريم ارباب رجوع اولويت اول شهرداري كليشادوسودرجان باشد به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي شهرداري كليشادوسودرجان آقاي مهندس ساعدي در اولين جلسه شوراي اداري پس از آشنايي با پرسنل شهرداري ضمن تقدير و تشكر اززحمات ۲۱ ماه آقاي عباس مرادي شهردار سابق كه كارهاي زيربنايي […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مهندس ساعدي:تكريم ارباب رجوع اولويت اول شهرداري كليشادوسودرجان باشد

به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي شهرداري كليشادوسودرجان آقاي مهندس ساعدي در اولين جلسه شوراي اداري پس از آشنايي با پرسنل شهرداري ضمن تقدير و تشكر اززحمات ۲۱ ماه آقاي عباس مرادي شهردار سابق كه كارهاي زيربنايي خوبي در شهر انجام داده اند با اشاره به اينكه شهرداري به عنوان يك نهاد خدمات رسان ومتولي مديريت يكپارچه شهري بيش از ساير دستگاه ها با مراجعات مردمي مواجه است گفت: تكريم ارباب رجوع بايد در  اولويت كاركنان باشد.
وي ادامه داد: اين مجموعه نه تنها بايد رضايتمندي شهروندي را جلب كند بلكه بايد با تكريم مراجعه كنندگان ،افزايش درآمد، رونق شهري و جذب سرمايه را نيز مد نظر قرار دهد.
آقاي مهندس ساعدي با اشاره به اينكه در شهرداري كليشادوسودرجان تاكيد بر اصل قانون گذاري داريم و كسي نبايد با وجود راهكار قانوني كاري را ناقص بگذارد ادامه داد :هنر مدير خوب اين است كه راه قانوني را پيدا كند و مشكل مردم را حل نمايد.
شهردار كليشادوسودرجان با تاكيد بر اينكه موضوعات مربوطه به شهرداري جدي تر از وضوع كنوني دنبال شود خاطر نشان كرد قطعا با كم كاري ها برخورد مي شود و در مسائل كاري منابع شهرداري بايد مد نظر مسئولان واحدها و ساير پرسنل باشد .
وي تدوين راهكارهاي مناسب به منظور رسيدن به درآمدهاي پايدار را يك الزام مهم براي شهرداري كليشادوسودرجان خواند و افزود با بهره گيري از درآمدهاي پايدار ،اجراي پروژه ها و سرمايه گذاري هاي گسترده و تامين منابع مالي مهيا مي شود .
وي درپايان اظهار داشت :درآمدهاي پايدار ضامن مطمئني براي رشد و توسعه كلان در بسترهاي شهري است به تبع اين مهم و با توجه به وسعت اقدامات پيش بيني شده در شهر كليشادوسودرجان نيازمند بهره گيري از اين درآمدها هستيم.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب