۱۳:۰۵:۰۰ - چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موسوي لارگاني: هفته دولت نمادي از وحدت دولت و ملت است
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- موسوي لارگاني:هفته دولت نمادي از وحدت دولت و ملت است-نماينده مردم فلاورجان در مجلس گفت: هفته دولت نمادي از وحدت دولت و ملت است و چه نيکوست که دولتمردان براي ادامه دادن راه شهيدان والا مقام هم قسم شوند.،سيد ناصر موسوي لارگاني، در نشست علني امروز (چهارشنبه ۴ […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

موسوي لارگاني:هفته دولت نمادي از وحدت دولت و ملت است
-نماينده مردم فلاورجان در مجلس گفت: هفته دولت نمادي از وحدت دولت و ملت است و چه نيکوست که دولتمردان براي ادامه دادن راه شهيدان والا مقام هم قسم شوند.
،سيد ناصر موسوي لارگاني، در نشست علني امروز (چهارشنبه ۴ شهريور) مجلس شوراي اسلامي در نطق ميان‌دستور خودضمن تبريک ميلاد امام رضا(ع) گفت: از خانواده شهيد خليلي شهيد راه امر به معروف و نهي از منکر که درشب ميلاداز تقاص قاتل فرزندشان گذشتند و به همه مدعيان حقوقو بشر در دنيا درس اخلاق اسلامي دادند قدرداني مي کنم.
نماينده مردم فلاورجان در مجلس افزود: شهيد عزيزي که با شهادتش درخت کم رمق امر به معروف در کشور را جان تازه اي بخشيد و خانواده ايشان نماد بخشش اسلامي شدند.اميدوارم اين اقدامات در گير و دار دعواهاي سياسي مسئولان به فراموشي سپرده نشود.
وي روزهاي نخست شهريور هر سال را يادآور تلاش و ايثار بزرگمرداني داست که نمونه هاي عيني و حقيقي خادمان صادق مردم هستند و ادامه داد: شهيدان رجايي و باهنر در طول دوران اندک حضور خود در راس دولت براي هميشه تاريخ الگوي خدمات خالصانه به مردم در نظام مقدس ايران را جاودانه ساختند.
اين نماينده مجلس تصريح کرد: هفته دولت نمادي از وحدت دولت و ملت است و چه نيکوست که دولتمردان براي ادامه دادن راه شهيدان والا مقام هم قسم شوند.
موسوي لارگاني گفت: انتظار نداشتيم در آستانه هفته دولت رييس جمهورمطالب عجيبي را در خصوص جايگاه شوراي نگهبان مطرح کنند. آقاي روحاني اگر اين بيانات را يک فرد عادي مطرح مي کرد جاي تعجب نداشت اما اين اظهارات از جانب شما که حقوقدان هستيد و نسبت به قانون اساسي آگاهي داريد جاي تامل و تاسف دارد.
وي با اشاره به اينکه شوراي نگهبان پاسدار جمهوريت و اسلاميت نظام است گفت: از مسئولان انتظار است به جاي پرداختن به مسايلي که موجب سوءاستفاده بيگانگان مي شود براي پايان دادن به مشکلات اقتصادي مردم همت و تلاش کنند.آقاي روحاني مردم از شما انتظار دارند رکود چند ساله کشور را رفع کنيد مردم انتظار دارند فقر و بيکاري را ريشه کن کنيد مردم انتظار دارند چرخ صنعت کشور را بچرخانيد. دو سال از وعده هاي اقتصادي شما گذشته است اما مردم در عمل شاهد گشايشي نبودند.
موسوي لارگاني ادامه داد: روز به روز هزينه سفره مردم سنگين تر مي شود طبق آمار دولتمردان تورم کاسته شده اما به قول رييس جمهور کاهش تورم را بايد مردم کوچه و بازار با تمام وجود لمس کنند وقتي مردم به دليل نداري از خريد يک کيلو ماست هم ناتوانند وقتي گوشت به دليل گراني از سفره مردم حذف شده است وقتي قيمت ميوه و سبزي با سرعت نور در حال افزايش است شايد ادعاي کاهش تورم براي مردم خنده دار باشد.
نماينده مردم فلاورجان در مجلس ادامه داد: مردم به عنوان ولي نعمتان ما مسئولان حق دارند از وضعيت موجود ناراضي باشند اما بايد هر روز من و شماي مسئول بي دليل بر مشکلات اين مردم بيفزاييم آيا آب آشاميدني و آسفالت معابر و حق داشتن شغل و مسکن انتظار بالايي است؟ في الواقع در اين خصوص کوتاهي شده است.
وي معتقد است روز به روز آمار افسردگي حوانان بالاتر مي رود جواناني که مي ببنند تبعيض و پارتي بازي به وفور در کشور و ادارات و سازمان ها وجود دارد و صداي دولت و مجلس در نمي آيد.
موسوي لارگاني ادامه داد: چرا بايد فارغ التحصيل دليجاني به خاطر پسوند فاميلي خود از حضو در مشاغل عادي هم محروم باشد تا کي بايد شاهد اينگونه اقدامات غلط و سليقه اي باشيم چرا دولت از جوانان بومي منطقه اي در استان در بيمارستان جديد التاسيس استفاده نمي کند مردم کليشاد از شما به عنوان رييس حمهور انتظار داشتند که از نابودي و تعطيلي شرکت ايرانيت که سرمايه ملي است و در خصوص سازي هاي غلط تبديل به ملک خصوصي برخي سرمايه داران شده جلوگيري کنيد چرا بايد کارگري با ۲۰ سابقه در ايرانيت به دليل عدم مديريت صحيح ما مسوولان بيکار شود.
وي افزود: مردم ايرانشهر از دولت راستگويان انتظار دارند به ظلم فاحشي که در حق آنها شده و به آلايندگي برخي صنايع واقع در شهرک صنعتي اشترجان شده پايان دهيد مردم متمدن و با فرهنگ ايمان شهر و اشترجان از وزير کشور انتظار دارند هر چه سريعتر بحث جدايي اين دو محله را عملياتي کنيد
اين نماينده مجلس گفت: کميته بين دولت و مجلس هنوز هيچ گزارشي از افزايش حقوق معلمان و بازنشستگان فرهنگي ارايه نداده اند نمايندگان به وزير آموزش و پرورش دومرتبه راي دادند که حل مشکل نمايندگان را مدنظر داشته باشد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب