۱۹:۲۴:۰۸ - شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات قهرمانی شطرنج فجر درشهرستان فلاورجان برگزار شد
مسابقات قهرمانی  شطرنج فجر درشهرستان فلاورجان برگزار شد شطرنج بازان نوجوان زیر ۱۴ سال دختر و پسر شهرستان فلاورجان ( روز ۲۳ بهمن) که در مجموعه ورزشی شهداء آموزش و پرورش شهر کلیشاد و سودرجان برگزار شد به مرحله پایانی مسابقات قهرمانی شهرستانی راه یافتند. امیر حسین سلیمی رییس هیئات شطرنج شهرستان فلاورجان اعلام کرد:این […]

مسابقات قهرمانی  شطرنج فجر درشهرستان فلاورجان برگزار شد
شطرنج بازان نوجوان زیر ۱۴ سال دختر و پسر شهرستان فلاورجان ( روز ۲۳ بهمن) که در مجموعه ورزشی شهداء آموزش و پرورش شهر کلیشاد و سودرجان برگزار شد به مرحله پایانی مسابقات قهرمانی شهرستانی راه یافتند.
امیر حسین سلیمی رییس هیئات شطرنج شهرستان فلاورجان اعلام کرد:این ورزش فکری از مرداد ماه سال۹۴شروع به فعالیت مجدد نموده است.

photo_2016-02-12_19-18-25 photo_2016-02-12_19-18-34 photo_2016-02-12_19-18-39

سلیمی ضمن تاکید بر شناسایی و انتخاب افراد مستعد به ورزش فکری گفت: هدف از برگزاری این مسابقات شناسایی ،جذب ، انتخاب و آموزش نونهالان و نوجوانان و بزرگسالان ۶ تا ۶۰ سال با هوش درزمینه شطرنج می باشد.
مسئول هیئات شطرنج ضمن تبریک به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلا ب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری ادامه داد :پس از گذشت ۶ ماه از فعالیت ۳۵ نفر در این مسابقات شرکت کردند .
ایشان دررابطه با روش مسابقه گفت: این مسابقات به سبک سوئیسی انفرادی برگزار می گردد و در دو مرحله و هشت دور برگزار گردید.
وی به مکان و نام خانه چترنگ اشاره کرد و گفت : برای این مرکز نام خانه چترنگ را نهاده است و مکان آن در حال حاظر واقع در شهرستان فلاورجان ابتدای شهر کلیشاد مجموعه ورزشی شهداء آموزش و پرورش و بصورت استیجاری می باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب