۲۲:۱۵:۱۵ - یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سلسله جلسات حقوق شهروندي با موضوع اعتياد در فرهنگسراي شهرداري كليشادوسودرجان برگزارشد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- سلسله جلسات حقوق شهروندي با موضوع اعتياد در فرهنگسراي شهرداري برگزارشد به گزارش فالنا از شهرستان فلاورجان به نقل از  روابط عمومي شهرداري كليشادوسودرجان درپي سلسله جلسات حقوق شهروندي جلسه مشاوره با موضوع اعتياد با هدف آگاه سازی و ارتقای دانش گروه مخاطب در سالن فرهنگسراي شهرداري برگزارشد […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

سلسله جلسات حقوق شهروندي با موضوع اعتياد در فرهنگسراي شهرداري برگزارشد

به گزارش فالنا از شهرستان فلاورجان به نقل از  روابط عمومي شهرداري كليشادوسودرجان درپي سلسله جلسات حقوق شهروندي جلسه مشاوره با موضوع اعتياد با هدف آگاه سازی و ارتقای دانش گروه مخاطب در سالن فرهنگسراي شهرداري برگزارشد .
فرهنگسراي شهرداري با توجه به اين مهم كه امروزه موضوع اعتیاد در کنار بحران‌هایی مانند فقر و گرسنگی ، بحران آب ‏که موضوعات خاص خود را دارند، به‌عنوان اصلی‌ترین بحران در دنیا به شمار می رود؛ اقدام به برگزاري جلسه مشاوره با موضوع اعتياد نمود كه، سخنران جلسه به اين نكات مهم اشاره نمود :
شما به عنوان پدر و مادر باید انواع مواد اعتیاد آور، نحوه مصرف آن ها، علل و عوامل موثر در شروع اعتیاد و خطرات، عوارض و علائم مصرف مواد مخدر را بشناسید ؛مهارتهای تربیتی خود را افزایش دهید.
والدین در پیشگیری از اعتیاد فرزندان خود نقشی اساسی دارند. شما می توانید مهارتهای تربیتی خود را بازنگری کنید تا فرزندانی با اعتماد به نفس بالا تربیت کنید و به آن ها مهارتهای زندگی را بیاموزید(توانایی نه گفتن،مهارت تصمیم گیری، مهارت حل مشکل ، مهارت دوست یابی و …) مواد اعتیادآور شامل همه ترکیباتی است که باعث تغییر کارکرد مغز انسان به صورت هیجان، افسردگی، رفتار نابهنجار، عصبانیت و یا اختلال در قضاوت و شعور شود.
قبل از این که فرزند شما اطلاعات مرتبط با مواد اعتیاد آور را به غلط از اطرافیان خود کسب کند، خود این نکات را به وی بیاموزیدبا فرزندان خود صحبت کنید
به وی بیاموزید به او بگویید مواد چه خطراتی دارد وعواقب اعتیاد چیست؟معتاد کیست و علل شروع مصرف کدامند؟ و …
ودر ادامه گفت: شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر با اعتقاد به سلامت جامعه و حفظ سرمایه های جامعه، ‏مردم و کشور، جان خود را تقدیم کرده‌اند و ما امروز تکلیف اساسی و مهمی را بر عهده داریم.
درپايان به سوالات حاضرين در جلسه پاسخ داده شد .
شايان ذكر است اين جلسه با استقبال مخاطبين قرار گرفت و قرار شد جلسه دوم اين موضوع نيز برگزارشود همچنين در اين جلسه بروشورهاي با همين موضوع بين حضار پخش شد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب