۱۰:۱۴:۵۶ - دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش نماینده مردم فلاورجان در مجلس به طرح قبح زدایی از تجرد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: دین اسلام با مسئله تجرد افراد جامعه مخالف است لذا خانم مولااوردی به خاطر ارائه طرح قبح زدایی از تجرد دختران با الگوسازی حضرت معصومه (س) و چنین اظهارنظر غیر کارشناسی باید از جامعه مسلمانان جهان عذرخواهی کند. سید ناصر موسوی لارگانی […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: دین اسلام با مسئله تجرد افراد جامعه مخالف است لذا خانم مولااوردی به خاطر ارائه طرح قبح زدایی از تجرد دختران با الگوسازی حضرت معصومه (س) و چنین اظهارنظر غیر کارشناسی باید از جامعه مسلمانان جهان عذرخواهی کند.
سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج گفت: اظهار نظر خانم مولاوردی درباره تجرد دختران و ارائه طرح قبح زدایی از این مسئله با الگوسازی حضرت فاطمه معصومه (س)، غیرمتعارف بوده و همچنین در شأن معاون رئیس جمهور نیست.

وی در ادامه افزود: البته خانم مولاوردی در موارد دیگری هم اظهارنظر های بیهوده ای هم داشتند.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: خداوند در قرآن کریم در بحث آرامش افراد به آفرینش همسران اشاره و فلسفه ازدواج را آرامش و مودت معرفی کرده و بر تولید نسل و تشکیل خانواده جهت زنده و پویا ماندن جامعه تأکید می کند لذا اگر مجرد بودن افراد کار شایسته ای بود نیازی به این همه تأکید نبود و وجود نازنین پیامبر اکرم (ص) و فرزندان ایشان نیز تجرد را انتخاب می کردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دین اسلام با مسئله تجرد افراد جامعه مخالف است لذا خانم مولااوردی باید از ملت جامعه مسلمانان جهان عذرخواهی کند که چنین اظهارنظر غیر کارشناسی را کردند.

موسوی لارگانی یادآور شد: الگو سازی از حضرت فاطمه معصومه (س) برای توجیه تجرد دختران جامعه کاری نادرست است به خاطر تجرد ایشان نباید افراد بسیار دیگری را نادیده گرفت برای مثال باید حضرت فاطمه زهرا، حضرت زینب (سلام الله علیهما) و فرزندان پاکی که تربیت کرده و تحویل جامعه دادند را برای جامعه الگو قرار داد لذا این اظهار نظر خانم مولاوردی کاملاً عیر کارشناسی و نامعقول است.

سید ناصر موسوی لارگانی

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب