۱۹:۲۱:۱۴ - دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعضای جوان ۲۳ ساله فلاورجانی که مرگ مغزی شده بود به ۴ بیمار نیازمند اهدا شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- عملی خیرخواهانه؛ اهداء اعضای جوان ۲۳ ساله فلاورجانی به چهار بیمار نیازمند اعضای جوان ۲۳ ساله فلاورجانی که مرگ مغزی شده بود به ۴ بیمار نیازمند اهدا شد. مریم خلیفه‌سلطانی در گفتگوبا خبرنگارما اظهار داشت: محمد آقاجانی ۲۳ سال، از اهالی شهر فلاورجان که بر اثر تصادف دچار […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

عملی خیرخواهانه؛
اهداء اعضای جوان ۲۳ ساله فلاورجانی به چهار بیمار نیازمند

اعضای جوان ۲۳ ساله فلاورجانی که مرگ مغزی شده بود به ۴ بیمار نیازمند اهدا شد.
مریم خلیفه‌سلطانی در گفتگوبا خبرنگارما اظهار داشت: محمد آقاجانی ۲۳ سال، از اهالی شهر فلاورجان که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان بستری شد.
وی افزود: طی صحبت‌های انجام شده در خصوص پیوند اعضاء بدن این فرد به بیماران نیازمند با رضایت خانواده محمد آقاجانی بعد از انجام مراحل مربوط به تأیید مرگ مغزی، تحت عمل جراحی برداشت، اعضا قرار گرفت و عمر دوباره‌ای به چهار بیمار نیازمند پیوند عضو بخشیده شد.
مسئول واحد فراهم‌آوری اعضای پیوند مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان با بیان اینکه کلیه ها و کبد محمد آقاجانی به بیمارستان شیراز فرستاده شد، تصریح کرد: کلیه‌های این بیمار مرگ مغزی به دو بیمار نیازمند به پیوند کلیه که از نارسایی کلیه در رنج بودند، اهدا شد که عمل پیوند در بیمارستان شیراز انجام گرفت همچنین با اهداء کبد وی به بیماری نیازمند کبد، حیاتی دوباره بخشید.
وی اذعان داشت: قلب این بیمار مرگ مغزی نیز در بیمارستان شهید چمران اصفهان به بیماری نیازمند به قلب پیوند شد.
منبع :ایمنا
 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب