کد خبر : 13853
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 اسفند 1394 - 9:45

۱۲۱ دستگاه تراکتور مشمول طرح پلاک گذاری/طراحی و اجرای پروژه ها/تکمیل طرحهای آبیاری تحت فشار

خبرهای از مدیزیت  جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان   به گزارش مسئول مکانیزاسیون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان در نیمه دوم سال ۹۴ ، تعداد دستگاههای تراکتور مشمول طرح پلاک گذاری ۱۲۱ دستگاه بوده که از این تعداد ۱۱۶ نفر تشکیل پرونده و ۹۵ دستگاه توسط نیروی انتظامی بازدید و ۲۶ دستگاه پلاک شده است . همچنین

خبرهای از مدیزیت  جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان
 
abyariiiبه گزارش مسئول مکانیزاسیون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان در نیمه دوم سال ۹۴ ، تعداد دستگاههای تراکتور مشمول طرح پلاک گذاری ۱۲۱ دستگاه بوده که از این تعداد ۱۱۶ نفر تشکیل پرونده و ۹۵ دستگاه توسط نیروی انتظامی بازدید و ۲۶ دستگاه پلاک شده است . همچنین درصد جذب تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون در شهرستان فلاورجان ۱۶۴% طی ۳ ماهه اخیر بوده است .
به گزارش کارشناس آب و خاک مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان ، پروژه های شبکه ۳ و ۴ در مزارع تمندگان ، چهاربرج ، دارافشان ، طاد ، کریم آباد و قلعه شریف به طول ۳ کیلومتر در سطح ۱۰۰ هکتار و شبکه های آبیاری شهرستان به طول ۱۵۵۰۰ متر در سطح ۵۲۰ هکتار طراحی و اجرا شده است .
به گزارش کارشناس آب و خاک مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فلاورجان، ۱۵ فقره طرح آبیاری تحت فشار در سطح ۳۰ هکتار در اراضی باغی و زراعی شهرستان   فلاورجان با اعتباری بالغ بر ۹/۳ میلیارد ریال تکمیل گردید و تحویل بهره بردار شد ..

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://eitaa.com/joinchat/2296250375Cf7848d8bdc