۱۳:۱۳:۳۵ - دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کامیون داران شهرستان فلاورجان صبح امروز به دلیل توزیع ناعادلانه بار در پایانه های باربری شهرستان مبارکه در مقابل فرمانداری فلاورجان تجمع کرند.
تجمع کامیون داران شهرستان فلاورجان؛ به دلیل توزیع ناعادلانه بار در باربری های شهرستان مبارکه
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- تجمع کامیون داران شهرستان فلاورجان؛به دلیل توزیع ناعادلانه بار در باربری های شهرستان مبارکه صبح امروز کامیون داران شهرستان فلاورجان در اعتراض به توزیع نا عادلانه بار در پایانه های شهرستان مبارکه در مقابل فرمانداری فلاورجان تجمع کرده بودند. یکی از این افراد که نخواست نامش فاش شود […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

تجمع کامیون داران شهرستان فلاورجان؛به دلیل توزیع ناعادلانه بار در باربری های شهرستان مبارکه

صبح امروز کامیون داران شهرستان فلاورجان در اعتراض به توزیع نا عادلانه بار در پایانه های شهرستان مبارکه در مقابل فرمانداری فلاورجان تجمع کرده بودند.
یکی از این افراد که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار پلنا اظهار داشت: در پایانه های باربری شهرستان مبارکه وقتی رانندگان فلاورجانی مراجعه می کنند به آنها نوبت های بیست روزه و یک ماهه می دهند.
وی افزود: بعضا در برخی موارد هم اعلام می کنند باری وجود ندارد ولی طبق تحقیقات و مشاهدات ما برخی رانندگان هستند که حتی به صورت روزانه و یا دو روز یکبار از پایانه های این شهرستان بارگیری می کنند.
این راننده همچنین گفت: ما امروز جمع شده ایم تا فرماندار و مسئولین شهرستان اعتراض ما را شنیده و به گوش مسئولین استانی برسانند زیرا ما نیز مانند دیگر رانندگان خانه و خانواده داریم و حق داریم که با ما با عدالت رفتار شود.
همچنین در پایان این تجمع نامه ای توسط رانندگان شهرستان نوشته و در اختیار فرمانداری شهرستان قرار گرفت.
، تجمع از ساعت ۹ صبح آغاز شد و در ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه با صحبت هایی که با آنها شد به پایان رسید.
گفتنی است این موضوع در ماه های مختلف مشاهده شده است و رانندگان شهرستان فلاورجان همواره از این بابت آسیب دیده اند و با توجه به اینکه در شهرستان فلاورجان صنایع بزرگ وجود ندارد میزان بار قابل توجهی نیز در آن توزیع نمی شود و باربری هم ندارد.
لذا رانندگان مجبور اند برای بارگیری به شهرستانی مانند مبارکه و لنجان که دارای کارخانجانت و شرکت های بزرگ اند مراجعه کنند و در آن شهرستان ها نیز برخورد مناسب و عادلانه ای با این قشر زحمت کش شهرستان فلاورجان نمی شود.

 

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب