۳:۰۸:۱۶ - سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیروز مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-   دیروز مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور در اردوگاه باغ ابریشم شهرستان فلاورجان  برگزار شد به گزارش فالنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان ، جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور از روز شنبه ۲۱ شهریور ماه در اردوگاه شهید […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 

دیروز مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور در اردوگاه باغ ابریشم شهرستان فلاورجان  برگزار شد

به گزارش فالنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت اصفهان ، جشنواره فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشور از روز شنبه ۲۱ شهریور ماه در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان آغاز شد و ظهر امروز با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید
این آئین با حضور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی نماینده ولی فقیه در ناحیه فلاورجان ، سرهنگ قاسمی مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) ، خواهر زینی وند مدیر ورزش خواهران سازمان ورزش بسیج کشور، خواهر افضلی مدیر ورزش قهرمانی سازمان ورزش بسیج کشور ، سرکار خانم شاکری فرد مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و مسئولان هیاتهای بسیج استان برگزار گردید.
سرهنگ قاسمی در این اختتامیه ضمن عرض تقدیر و تشکر از تمامی مسئولین کمیته های اجرایی و دست اندر کاران برگزاری این جشنواره به ویژه اداره کل ورزش و جوانان استان و اشاره به رشد ۱۰درصدی در ارزیابی کیفی این جشنواره گفت : هدف از برگزاری این دست مسابقات ایجاد انگیزه بین ورزشکاران برای تلاش بیشتر و معرفی ورزشکاران ، مربیان ، داوران و سرپرستان نخبه به سطح اول ورزش کشور است .
در پایان مدال ، احکام و کاپ های عناوین انفرادی و تیمی به ورزشکاران و سرپرستان تیم های برتر اهدا شد.
عناوین انفرادی :
مسابقات تکواندو
وزن اول
مقام اول : فرانگیز نوروزیان ( مازندران )
مقام دوم : ارمغان جلودارزاده ( تهران بزرگ )
مقام سوم : فسا غنی دل ( آذربایجان غربی )
وزن دوم
مقام اول : فاطمه پور رضا ( مازندران )
مقام دوم : زهرا توانا ( خراسان رضوی )
مقام سوم : الیکا اسکندری ( گیلان)
وزن سوم
مقام اول : آتنا صولتی (البرز)
مقام دوم : پروین آزادیخواه ( کرمانشاه)
مقام سوم : رضوان نجف زاده ( آذربایجان غربی)
وزن چهارم
مقام اول : حدیث بی شریک (البرز)
مقام دوم : فریماه کاظمی ( مازندران )
مقام سوم : ساجده خیراندیش ( تهران)
وزن پنجم
مقام اول : فاطمه مرادی(کرمانشاه)
مقام دوم : کیانا احمدی(یزد)
مقام سوم : شکیبا غلامی (همدان)
وزن ششم
مقام اول : حدیث آماده(قزوین)
مقام دوم : ریحانه قهرمان نژاد(تهران)
مقام سوم : عالمه ماهری(اصفهان الف)
وزن هفتم
مقام اول : هانیه عباس قلی ها(قزوین)
مقام دوم : محدثه پورمحمدتقی(خراسان رضوی)
مقام سوم : زهرا سیفی (گیلان)
وزن هشتم
مقام اول : فائزه شامل ( اردبیل)
مقام دوم : مهدیه ذوالقدر(تهران بزرگ)
مقام سوم : دنیا ولی پور(آذربایجان غربی)
وزن نهم
مقام اول : سمانه نیکنام(گیلان)
مقام دوم : فرزانه حسینی(کردستان)
مقام سوم : فاطمه جعفری(البرز)
وزن دهم
مقام اول : فائزه یوسفی(گیلان)
مقام دوم : فاطمه بالائی(مازندران)
مقام سوم : ریحانه غفوری(تهران بزرگ)

آمادگی جسمانی
۱۸ – ۱۴ سال
مقام اول : سارا گراوند(کرمانشاه)
مقام دوم : یگانه مختاری(کرمان)
مقام سوم :سحر کارگر(هرمزگان)
۲۴ – ۱۹ سال
مقام اول : شکیبا صلح میرزایی(کرمانشاه)
مقام دوم : روژین علی محمدی(آذربایجان غربی)
مقام سوم :یاسمن قراگوزلو(البرز)
۳۰ – ۲۵ سال
مقام اول : زهره عینی(کرمانشاه)
مقام دوم : سیده زهره هادئی(همدان)
مقام سوم :مهدیه ده شیری(کرمان)
۳۶ – ۳۱ سال
مقام اول : اعظم سادات مزیدی(یزد)
مقام دوم : ام البنین قاسمی(مازندران)
مقام سوم :مریم سادات شیخان(اصفهان الف)
۳۷ سال به بالا
مقام اول : طاهره بابائیان (هرمزگان)
مقام دوم : معصومه باباپور(البرز)
مقام سوم :مدینه عاشوری(فارس)
عناوین تیمی :
تنیس روی میز
مقام اول: اصفهان الف
مقام دوم : تهران بزرگ
مقام سوم : فارس
آمادگی جسمانی
مقام اول : کرمانشاه
مقام دوم : تهران بزرگ
مقام سوم : هرمزگان
تکواندو
مقام اول : مازندران
مقام دوم : گیلان
مقام سوم : البرز

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب